Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

door
Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

Dat het coronavirus zelfs de sterksten der aarde te pakken kan krijgen, bleek al toen bekend geraakte dat Zlatan Ibrahimovic besmet was. Nu is het de beurt aan een andere wereldster op leeftijd, want de Portugese voetbalbond meldde zopas dat niemand minder dan Cristiano Ronaldo een positieve test heeft afgelegd.

De 35-jarige aanvaller van Juventus stond de voorbije week nog gewoon aan de aftrap in duels tegen Spanje en Frankrijk, maar verlaat nu dus de selectie en geeft zo verstek voor de Nations League-partij tegen Zweden. Volgens de Portugese voetbalbond vertoont CR7 wel geen symptomen van het virus en testten zijn ploeggenoten bij een nieuwe test stuk voor stuk negatief.

Intussen zit Ronaldo in zelfisolatie, maar of hij komende zaterdag met de Oude Dame zal kunnen aantreden tegen Crotone is hoogst onzeker. Ook de eerste Champions League-wedstrijd tegen Dynamo Kyiv van volgende week dinsdag komt wellicht in het gedrang. Een fikse domper dus voor de goalgetter, die dit seizoen in de Serie A alweer goed was voor drie doelpunten in twee matchen.

UPDATE 15/10

Cristiano Ronaldo werd zoals intussen geweten positief getest op het coronavirus, en dat heeft ook voor de Portugese superster zo zijn gevolgen. Zo zou hij al zeker tot 23 oktober in zelfisolatie moeten blijven. Hopelijk voor Ronaldo test hij straks geen tweede keer negatief, want dan dreigt hij de CL-klepper tegen FC Barcelona, met uiteraard Lionel Messi, te moeten missen. Die wedstrijd vindt namelijk plaats op 28 oktober.

LEES OOK: Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Zou dat een grote domper zijn?

Meest recent

Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

1
1
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

42
42
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

52
52
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

24
24
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

55
55
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

89
89
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

141
141
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

49
49
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

120
120
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

381
381
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

384
384
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

62
62
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

81
81
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

97
97
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

823
823
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

112
112
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

104
104
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

395
395
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1180
1180
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

372
372
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

394
394
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

50
50
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

175
175
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

276
276

Meer sportnieuws