Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

door
Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

Dat het coronavirus zelfs de sterksten der aarde te pakken kan krijgen, bleek al toen bekend geraakte dat Zlatan Ibrahimovic besmet was. Nu is het de beurt aan een andere wereldster op leeftijd, want de Portugese voetbalbond meldde zopas dat niemand minder dan Cristiano Ronaldo een positieve test heeft afgelegd.

De 35-jarige aanvaller van Juventus stond de voorbije week nog gewoon aan de aftrap in duels tegen Spanje en Frankrijk, maar verlaat nu dus de selectie en geeft zo verstek voor de Nations League-partij tegen Zweden. Volgens de Portugese voetbalbond vertoont CR7 wel geen symptomen van het virus en testten zijn ploeggenoten bij een nieuwe test stuk voor stuk negatief.

Intussen zit Ronaldo in zelfisolatie, maar of hij komende zaterdag met de Oude Dame zal kunnen aantreden tegen Crotone is hoogst onzeker. Ook de eerste Champions League-wedstrijd tegen Dynamo Kyiv van volgende week dinsdag komt wellicht in het gedrang. Een fikse domper dus voor de goalgetter, die dit seizoen in de Serie A alweer goed was voor drie doelpunten in twee matchen.

UPDATE 15/10

Cristiano Ronaldo werd zoals intussen geweten positief getest op het coronavirus, en dat heeft ook voor de Portugese superster zo zijn gevolgen. Zo zou hij al zeker tot 23 oktober in zelfisolatie moeten blijven. Hopelijk voor Ronaldo test hij straks geen tweede keer negatief, want dan dreigt hij de CL-klepper tegen FC Barcelona, met uiteraard Lionel Messi, te moeten missen. Die wedstrijd vindt namelijk plaats op 28 oktober.

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

🚀

Zou dat een grote domper zijn?

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

23
23
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

27
27
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

77
77
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

39
39
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

114
114
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

78
78
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

181
181
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

217
217
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

117
117
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

377
377
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

287
287
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

225
225
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

85
85
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

141
141
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

419
419

Meer sportnieuws