Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

door
Ronaldo dreigt grote CL-klepper te missen

Dat het coronavirus zelfs de sterksten der aarde te pakken kan krijgen, bleek al toen bekend geraakte dat Zlatan Ibrahimovic besmet was. Nu is het de beurt aan een andere wereldster op leeftijd, want de Portugese voetbalbond meldde zopas dat niemand minder dan Cristiano Ronaldo een positieve test heeft afgelegd.

De 35-jarige aanvaller van Juventus stond de voorbije week nog gewoon aan de aftrap in duels tegen Spanje en Frankrijk, maar verlaat nu dus de selectie en geeft zo verstek voor de Nations League-partij tegen Zweden. Volgens de Portugese voetbalbond vertoont CR7 wel geen symptomen van het virus en testten zijn ploeggenoten bij een nieuwe test stuk voor stuk negatief.

Intussen zit Ronaldo in zelfisolatie, maar of hij komende zaterdag met de Oude Dame zal kunnen aantreden tegen Crotone is hoogst onzeker. Ook de eerste Champions League-wedstrijd tegen Dynamo Kyiv van volgende week dinsdag komt wellicht in het gedrang. Een fikse domper dus voor de goalgetter, die dit seizoen in de Serie A alweer goed was voor drie doelpunten in twee matchen.

UPDATE 15/10

Cristiano Ronaldo werd zoals intussen geweten positief getest op het coronavirus, en dat heeft ook voor de Portugese superster zo zijn gevolgen. Zo zou hij al zeker tot 23 oktober in zelfisolatie moeten blijven. Hopelijk voor Ronaldo test hij straks geen tweede keer negatief, want dan dreigt hij de CL-klepper tegen FC Barcelona, met uiteraard Lionel Messi, te moeten missen. Die wedstrijd vindt namelijk plaats op 28 oktober.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Zou dat een grote domper zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

31
31
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

16
16
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

31
31
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

32
32
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

79
79
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

26
26
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

53
53
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

189
189
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1152
1152
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

120
120
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

45
45
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

145
145
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

301
301
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

67
67
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

123
123
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

43
43
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

166
166
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

90
90
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

323
323
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

72
72
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

87
87
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

95
95

Meer sportnieuws