Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

395 stemmen
Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

De Rode Duivels werkten vanavond hun eerste van in totaal drie wedstrijden af tijdens deze interlandbreak. In een vriendschappelijke partij was Ivoorkust de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Martinez bracht echter wel een heel experimenteel elftal aan de aftrap.

Zo vielen er zelfs twee debutanten te noteren met Zinho Vanheusden en Alexis Saelemaekers. Ook Brandon Mechele en Leandro Trossard maakten hun basisdebuut bij het nationale elftal. Een erg onuitgegeven elftal dus, waarin enkel Mignolet, Castagne, Dendoncker en Batshuayi al meer dan eens in de basis stonden.



De verwachtingen voor deze wedstrijd konden dan ook niet al te hoog liggen, aangezien de gekozen basispionnen nog amper of niet met elkaar hebben samengespeeld. Dat bleek in de eerste helft ook op vele momenten, al toonden enkele jongelingen zich toch ook. Voornamelijk Leandro Trossard liet zich opmerken met een fraaie actie, maar Batshuayi besloot zwak. Afgezien van die fase konden er echter geen doelkansen worden genoteerd en was de ruststand dan ook meer dan logisch 0-0. Ook Ivoorkust liet maar bitter weinig zien.



Hopen op beterschap dus na de koffie, en het begon alvast veelbelovend. Al na acht minuten spelen in de tweede helft zorgde Batshuayi namelijk voor de 1-0. Saelemaekers bracht goed voor, en in twee tijden wist Batsman de Ivoriaanse doelman te kloppen. Een voorbode voor een swingende 45 minuten bleek het echter niet te zijn. Opnieuw werden er zo goed als geen doelkansen gecreëerd. In het slot moesten de Duivels zelfs nog genoegen nemen met een gelijkspel. Bornauw, nog een debutant, ging te opzichtig aan de trui van Zaha hangen, waarna de bal op de penaltystip ging. Franck Kessie mistte niet en zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Scoreverloop:
(53') Batshuayi 1-0
(87') Kessie 1-1 

LEES OOK: 'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Vond u de Duivels een goeie wedstrijd spelen?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

14
14
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

14
14
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

275
275
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

100
100
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

72
72
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

131
131
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

58
58
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

768
768
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

173
173
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

101
101
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

66
66
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

273
273
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

88
88
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

215
215
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

320
320
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

274
274
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

78
78
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

641
641

Meer sportnieuws