Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

395 stemmen
Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

De Rode Duivels werkten vanavond hun eerste van in totaal drie wedstrijden af tijdens deze interlandbreak. In een vriendschappelijke partij was Ivoorkust de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Martinez bracht echter wel een heel experimenteel elftal aan de aftrap.

Zo vielen er zelfs twee debutanten te noteren met Zinho Vanheusden en Alexis Saelemaekers. Ook Brandon Mechele en Leandro Trossard maakten hun basisdebuut bij het nationale elftal. Een erg onuitgegeven elftal dus, waarin enkel Mignolet, Castagne, Dendoncker en Batshuayi al meer dan eens in de basis stonden.



De verwachtingen voor deze wedstrijd konden dan ook niet al te hoog liggen, aangezien de gekozen basispionnen nog amper of niet met elkaar hebben samengespeeld. Dat bleek in de eerste helft ook op vele momenten, al toonden enkele jongelingen zich toch ook. Voornamelijk Leandro Trossard liet zich opmerken met een fraaie actie, maar Batshuayi besloot zwak. Afgezien van die fase konden er echter geen doelkansen worden genoteerd en was de ruststand dan ook meer dan logisch 0-0. Ook Ivoorkust liet maar bitter weinig zien.



Hopen op beterschap dus na de koffie, en het begon alvast veelbelovend. Al na acht minuten spelen in de tweede helft zorgde Batshuayi namelijk voor de 1-0. Saelemaekers bracht goed voor, en in twee tijden wist Batsman de Ivoriaanse doelman te kloppen. Een voorbode voor een swingende 45 minuten bleek het echter niet te zijn. Opnieuw werden er zo goed als geen doelkansen gecreëerd. In het slot moesten de Duivels zelfs nog genoegen nemen met een gelijkspel. Bornauw, nog een debutant, ging te opzichtig aan de trui van Zaha hangen, waarna de bal op de penaltystip ging. Franck Kessie mistte niet en zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Scoreverloop:
(53') Batshuayi 1-0
(87') Kessie 1-1 

LEES OOK: Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Vond u de Duivels een goeie wedstrijd spelen?

Meest recent

Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

7
7
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

18
18
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

31
31
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

27
27
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

59
59
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

40
40
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

183
183
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

53
53
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

93
93
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

693
693
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

67
67
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

432
432
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

37
37
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

384
384
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

310
310
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

213
213
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

790
790
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

415
415
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106

Meer sportnieuws