Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

door
Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

De Rode Duivels werkten vanavond hun eerste van in totaal drie wedstrijden af tijdens deze interlandbreak. In een vriendschappelijke partij was Ivoorkust de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Martinez bracht echter wel een heel experimenteel elftal aan de aftrap.

Zo vielen er zelfs twee debutanten te noteren met Zinho Vanheusden en Alexis Saelemaekers. Ook Brandon Mechele en Leandro Trossard maakten hun basisdebuut bij het nationale elftal. Een erg onuitgegeven elftal dus, waarin enkel Mignolet, Castagne, Dendoncker en Batshuayi al meer dan eens in de basis stonden.



De verwachtingen voor deze wedstrijd konden dan ook niet al te hoog liggen, aangezien de gekozen basispionnen nog amper of niet met elkaar hebben samengespeeld. Dat bleek in de eerste helft ook op vele momenten, al toonden enkele jongelingen zich toch ook. Voornamelijk Leandro Trossard liet zich opmerken met een fraaie actie, maar Batshuayi besloot zwak. Afgezien van die fase konden er echter geen doelkansen worden genoteerd en was de ruststand dan ook meer dan logisch 0-0. Ook Ivoorkust liet maar bitter weinig zien.



Hopen op beterschap dus na de koffie, en het begon alvast veelbelovend. Al na acht minuten spelen in de tweede helft zorgde Batshuayi namelijk voor de 1-0. Saelemaekers bracht goed voor, en in twee tijden wist Batsman de Ivoriaanse doelman te kloppen. Een voorbode voor een swingende 45 minuten bleek het echter niet te zijn. Opnieuw werden er zo goed als geen doelkansen gecreëerd. In het slot moesten de Duivels zelfs nog genoegen nemen met een gelijkspel. Bornauw, nog een debutant, ging te opzichtig aan de trui van Zaha hangen, waarna de bal op de penaltystip ging. Franck Kessie mistte niet en zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Scoreverloop:
(53') Batshuayi 1-0
(87') Kessie 1-1 

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Vond u de Duivels een goeie wedstrijd spelen?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

9
9
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

12
12
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

42
42
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

56
56
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

79
79
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

46
46
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

164
164
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

383
383
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

78
78
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

170
170
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

270
270
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

88
88
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

264
264
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

495
495
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

148
148
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

111
111
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

535
535
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

257
257
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77

Meer sportnieuws