Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

door
Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

De Rode Duivels werkten vanavond hun eerste van in totaal drie wedstrijden af tijdens deze interlandbreak. In een vriendschappelijke partij was Ivoorkust de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Martinez bracht echter wel een heel experimenteel elftal aan de aftrap.

Zo vielen er zelfs twee debutanten te noteren met Zinho Vanheusden en Alexis Saelemaekers. Ook Brandon Mechele en Leandro Trossard maakten hun basisdebuut bij het nationale elftal. Een erg onuitgegeven elftal dus, waarin enkel Mignolet, Castagne, Dendoncker en Batshuayi al meer dan eens in de basis stonden.



De verwachtingen voor deze wedstrijd konden dan ook niet al te hoog liggen, aangezien de gekozen basispionnen nog amper of niet met elkaar hebben samengespeeld. Dat bleek in de eerste helft ook op vele momenten, al toonden enkele jongelingen zich toch ook. Voornamelijk Leandro Trossard liet zich opmerken met een fraaie actie, maar Batshuayi besloot zwak. Afgezien van die fase konden er echter geen doelkansen worden genoteerd en was de ruststand dan ook meer dan logisch 0-0. Ook Ivoorkust liet maar bitter weinig zien.



Hopen op beterschap dus na de koffie, en het begon alvast veelbelovend. Al na acht minuten spelen in de tweede helft zorgde Batshuayi namelijk voor de 1-0. Saelemaekers bracht goed voor, en in twee tijden wist Batsman de Ivoriaanse doelman te kloppen. Een voorbode voor een swingende 45 minuten bleek het echter niet te zijn. Opnieuw werden er zo goed als geen doelkansen gecreëerd. In het slot moesten de Duivels zelfs nog genoegen nemen met een gelijkspel. Bornauw, nog een debutant, ging te opzichtig aan de trui van Zaha hangen, waarna de bal op de penaltystip ging. Franck Kessie mistte niet en zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Scoreverloop:
(53') Batshuayi 1-0
(87') Kessie 1-1 

LEES OOK: 'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

Vond u de Duivels een goeie wedstrijd spelen?

Meest recent

Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

15
15
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

116
116
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

39
39
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

9
9
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

333
333
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

81
81
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

33
33
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

64
64
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

224
224
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

136
136
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

186
186
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

411
411
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

734
734
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

347
347
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

613
613
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

539
539
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

244
244
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

111
111
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

124
124
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

124
124
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

187
187
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

406
406
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

102
102
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

70
70
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

582
582

Meer sportnieuws