Genk reageert op heisa rond Maehle

757 stemmen
Genk reageert op heisa rond Maehle

De vergelijking tussen AA Gent en KRC Genk, die in het buitenland sowieso al geregeld voor verwarring zorgen, ging nooit beter op. Beide clubs beleefden een ondermaatse competitiestart, met de nodige trainersontslagen tot gevolg, én hielden nu op Deadline Day een sterkhouder tegen zijn zin aan boord. Roman Yaremchuk was de ongelukkige van dienst bij de Buffalo's, in Genk bleef Joakim Maehle ontevreden achter.


De 23-jarige Deen liet het dan ook niet na om zijn gal te spuwen over de manier waarop zijn overstap naar Olympique Marseille in het water viel, met daarbij flink wat verwijten richting het bestuur van de Limburgers. Daar voelden ze zich dan ook genoodzaakt om snel met een reactie te komen omtrent de uitlatingen van hun rechtsachter. Zo luidt het in Het Belang van Limburg dat Maehle een sleutelpion blijft voor Genk, met wie wel degelijk overeen werd gekomen om deze zomer mee te werken aan een mooie transfer.

Alleen bleek de timing van Marseille vlak voor het verstrijken van de deadline uiterst ongelukkig. Bovendien werd het bod niet als onweerstaanbaar beschouwd én was er weinig tijd om nog te onderhandelen, waardoor Genk uiteindelijk besloot de stekker uit de gesprekken te trekken. Op die manier kwam de club ook haar belofte na om geen steunpilaren te laten vertrekken. Genk hoopt dan ook dat Maehle de knop omdraait en een goed seizoen afwerkt, om dan volgende zomer alsnog zijn welverdiende transfer te maken.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Logische uitleg?

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

22
22
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

37
37
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

83
83
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

38
38
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

59
59
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

150
150
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

64
64
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

139
139
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

372
372
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

123
123
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

91
91
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

200
200
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

202
202
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

208
208
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

234
234
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

98
98
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

434
434
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

266
266

Meer sportnieuws