Maehle haalt uit naar Genk: "Binnenkort ben ik weg"

door
Maehle haalt uit naar Genk:

Er zit een stevig haar in de boter tussen KRC Genk en Joakim Maehle. De 23-jarige Deen kreeg in het slot van de mercato een aanbieding van Olympique Marseille, waarna een een deal in de maak leek. Vervolgens sprong de overstap richting Zuid-Frankrijk echter alsnog af, tot onvrede van de speler.


Maehle uitte toen al kort zijn teleurstelling op sociale media, en ook Marseille spaarde de kritiek aan het adres van de Limburgers niet. In een gesprek met de Deense krant BT kwam de rechtsachter nu uitgebreider terug op zijn belevenissen tijdens Deadline Day. "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld met de manier waarop het gelopen is. Er is al vaker interesse geweest in mij, onder meer van Southampton, Valencia en Atalanta, maar daartegen heeft Genk altijd kordaat 'neen' gezegd. En dat heb ik gerespecteerd, zonder klagen", aldus Maehle, die nog tot 2023 vastligt in de Luminus Arena. Nu leek een overstap naar Marseille, naar verluidt voor ongeveer 13 miljoen, evenwel toch in de maak.

"Maandagavond heb ik alle papieren getekend, maar 10 minuten voor sluitingstijd belde Dimitri De Condé me om te zeggen dat er toch geen deal was omdat ze meer geld hadden geëist. Ik heb de telefoon meteen weggegooid. Ik was verslagen en voelde me bedrogen. Genk liet weten dat de timing niet goed zat, omdat ze geen vervanger konden halen, maar het dacht alleen maar aan zaken. Ik wil nog altijd mijn best doen voor de club, al mag je gerust weten dat ik hier binnenkort weg zal zijn. Ik hou van de fans en wil alles doen voor mijn ploegmaats en de trainers. Ik heb echter niet meer met iedereen in de club een goeie relatie", beëindigt hij zijn relaas. Veel brokken om te lijmen dus.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Genk had Maehle moeten laten gaan

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

60
60
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

50
50
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

352
352
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

293
293
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

76
76
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

591
591
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

154
154
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

421
421
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws