Maehle haalt uit naar Genk: "Binnenkort ben ik weg"

1093 stemmen
Maehle haalt uit naar Genk:

Er zit een stevig haar in de boter tussen KRC Genk en Joakim Maehle. De 23-jarige Deen kreeg in het slot van de mercato een aanbieding van Olympique Marseille, waarna een een deal in de maak leek. Vervolgens sprong de overstap richting Zuid-Frankrijk echter alsnog af, tot onvrede van de speler.


Maehle uitte toen al kort zijn teleurstelling op sociale media, en ook Marseille spaarde de kritiek aan het adres van de Limburgers niet. In een gesprek met de Deense krant BT kwam de rechtsachter nu uitgebreider terug op zijn belevenissen tijdens Deadline Day. "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld met de manier waarop het gelopen is. Er is al vaker interesse geweest in mij, onder meer van Southampton, Valencia en Atalanta, maar daartegen heeft Genk altijd kordaat 'neen' gezegd. En dat heb ik gerespecteerd, zonder klagen", aldus Maehle, die nog tot 2023 vastligt in de Luminus Arena. Nu leek een overstap naar Marseille, naar verluidt voor ongeveer 13 miljoen, evenwel toch in de maak.

"Maandagavond heb ik alle papieren getekend, maar 10 minuten voor sluitingstijd belde Dimitri De Condé me om te zeggen dat er toch geen deal was omdat ze meer geld hadden geëist. Ik heb de telefoon meteen weggegooid. Ik was verslagen en voelde me bedrogen. Genk liet weten dat de timing niet goed zat, omdat ze geen vervanger konden halen, maar het dacht alleen maar aan zaken. Ik wil nog altijd mijn best doen voor de club, al mag je gerust weten dat ik hier binnenkort weg zal zijn. Ik hou van de fans en wil alles doen voor mijn ploegmaats en de trainers. Ik heb echter niet meer met iedereen in de club een goeie relatie", beëindigt hij zijn relaas. Veel brokken om te lijmen dus.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Genk had Maehle moeten laten gaan

Meest recent

VAR bezorgt Oostenrijk rollercoaster in moeizame WK-zege

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

13
13
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

153
153
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

88
88
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

158
158
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

302
302
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

75
75
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

73
73
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

103
103
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

193
193
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

36
36
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

239
239
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

187
187
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

143
143
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

63
63
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

209
209
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

209
209
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

284
284
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

116
116
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

443
443
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

635
635
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

158
158

Meer sportnieuws