Maehle haalt uit naar Genk: "Binnenkort ben ik weg"

1093 stemmen
Maehle haalt uit naar Genk:

Er zit een stevig haar in de boter tussen KRC Genk en Joakim Maehle. De 23-jarige Deen kreeg in het slot van de mercato een aanbieding van Olympique Marseille, waarna een een deal in de maak leek. Vervolgens sprong de overstap richting Zuid-Frankrijk echter alsnog af, tot onvrede van de speler.


Maehle uitte toen al kort zijn teleurstelling op sociale media, en ook Marseille spaarde de kritiek aan het adres van de Limburgers niet. In een gesprek met de Deense krant BT kwam de rechtsachter nu uitgebreider terug op zijn belevenissen tijdens Deadline Day. "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld met de manier waarop het gelopen is. Er is al vaker interesse geweest in mij, onder meer van Southampton, Valencia en Atalanta, maar daartegen heeft Genk altijd kordaat 'neen' gezegd. En dat heb ik gerespecteerd, zonder klagen", aldus Maehle, die nog tot 2023 vastligt in de Luminus Arena. Nu leek een overstap naar Marseille, naar verluidt voor ongeveer 13 miljoen, evenwel toch in de maak.

"Maandagavond heb ik alle papieren getekend, maar 10 minuten voor sluitingstijd belde Dimitri De Condé me om te zeggen dat er toch geen deal was omdat ze meer geld hadden geëist. Ik heb de telefoon meteen weggegooid. Ik was verslagen en voelde me bedrogen. Genk liet weten dat de timing niet goed zat, omdat ze geen vervanger konden halen, maar het dacht alleen maar aan zaken. Ik wil nog altijd mijn best doen voor de club, al mag je gerust weten dat ik hier binnenkort weg zal zijn. Ik hou van de fans en wil alles doen voor mijn ploegmaats en de trainers. Ik heb echter niet meer met iedereen in de club een goeie relatie", beëindigt hij zijn relaas. Veel brokken om te lijmen dus.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Genk had Maehle moeten laten gaan

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

5
5
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

54
54
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

13
13
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

8
8
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

583
583
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

96
96
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

187
187
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

149
149
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

158
158
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

494
494
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

240
240
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

219
219
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

459
459
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

141
141

Meer sportnieuws