Maehle haalt uit naar Genk: "Binnenkort ben ik weg"

door
Maehle haalt uit naar Genk:

Er zit een stevig haar in de boter tussen KRC Genk en Joakim Maehle. De 23-jarige Deen kreeg in het slot van de mercato een aanbieding van Olympique Marseille, waarna een een deal in de maak leek. Vervolgens sprong de overstap richting Zuid-Frankrijk echter alsnog af, tot onvrede van de speler.


Maehle uitte toen al kort zijn teleurstelling op sociale media, en ook Marseille spaarde de kritiek aan het adres van de Limburgers niet. In een gesprek met de Deense krant BT kwam de rechtsachter nu uitgebreider terug op zijn belevenissen tijdens Deadline Day. "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld met de manier waarop het gelopen is. Er is al vaker interesse geweest in mij, onder meer van Southampton, Valencia en Atalanta, maar daartegen heeft Genk altijd kordaat 'neen' gezegd. En dat heb ik gerespecteerd, zonder klagen", aldus Maehle, die nog tot 2023 vastligt in de Luminus Arena. Nu leek een overstap naar Marseille, naar verluidt voor ongeveer 13 miljoen, evenwel toch in de maak.

"Maandagavond heb ik alle papieren getekend, maar 10 minuten voor sluitingstijd belde Dimitri De Condé me om te zeggen dat er toch geen deal was omdat ze meer geld hadden geëist. Ik heb de telefoon meteen weggegooid. Ik was verslagen en voelde me bedrogen. Genk liet weten dat de timing niet goed zat, omdat ze geen vervanger konden halen, maar het dacht alleen maar aan zaken. Ik wil nog altijd mijn best doen voor de club, al mag je gerust weten dat ik hier binnenkort weg zal zijn. Ik hou van de fans en wil alles doen voor mijn ploegmaats en de trainers. Ik heb echter niet meer met iedereen in de club een goeie relatie", beëindigt hij zijn relaas. Veel brokken om te lijmen dus.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Genk had Maehle moeten laten gaan

Meest recent

‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

44
44
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

18
18
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

172
172
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

24
24
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

52
52
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

105
105
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

91
91
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

256
256
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

259
259
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1162
1162
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

489
489
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

144
144
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

587
587
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

333
333
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

357
357
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

235
235
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

301
301
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

319
319
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

457
457
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

512
512
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

257
257
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

511
511

Meer sportnieuws