Maehle haalt uit naar Genk: "Binnenkort ben ik weg"

door
Maehle haalt uit naar Genk:

Er zit een stevig haar in de boter tussen KRC Genk en Joakim Maehle. De 23-jarige Deen kreeg in het slot van de mercato een aanbieding van Olympique Marseille, waarna een een deal in de maak leek. Vervolgens sprong de overstap richting Zuid-Frankrijk echter alsnog af, tot onvrede van de speler.


Maehle uitte toen al kort zijn teleurstelling op sociale media, en ook Marseille spaarde de kritiek aan het adres van de Limburgers niet. In een gesprek met de Deense krant BT kwam de rechtsachter nu uitgebreider terug op zijn belevenissen tijdens Deadline Day. "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld met de manier waarop het gelopen is. Er is al vaker interesse geweest in mij, onder meer van Southampton, Valencia en Atalanta, maar daartegen heeft Genk altijd kordaat 'neen' gezegd. En dat heb ik gerespecteerd, zonder klagen", aldus Maehle, die nog tot 2023 vastligt in de Luminus Arena. Nu leek een overstap naar Marseille, naar verluidt voor ongeveer 13 miljoen, evenwel toch in de maak.

"Maandagavond heb ik alle papieren getekend, maar 10 minuten voor sluitingstijd belde Dimitri De Condé me om te zeggen dat er toch geen deal was omdat ze meer geld hadden geëist. Ik heb de telefoon meteen weggegooid. Ik was verslagen en voelde me bedrogen. Genk liet weten dat de timing niet goed zat, omdat ze geen vervanger konden halen, maar het dacht alleen maar aan zaken. Ik wil nog altijd mijn best doen voor de club, al mag je gerust weten dat ik hier binnenkort weg zal zijn. Ik hou van de fans en wil alles doen voor mijn ploegmaats en de trainers. Ik heb echter niet meer met iedereen in de club een goeie relatie", beëindigt hij zijn relaas. Veel brokken om te lijmen dus.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Genk had Maehle moeten laten gaan

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

2
2
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

125
125
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

18
18
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

54
54
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

63
63
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

42
42
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

173
173
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

173
173
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

335
335
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

47
47
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

153
153
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

80
80
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

75
75
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

239
239
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

124
124
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

456
456
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

182
182
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

87
87
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

426
426
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

179
179
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

709
709
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

94
94
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

322
322

Meer sportnieuws