Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

door
Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

Roberto Martinez haalde woensdag alweer een nieuw gezicht bij de kern van de Rode Duivels, want doelman Jens Teunckens werd overgeheveld van de beloften. Eerder werd ook al Davy Roef opgeroepen, want de bondscoach zag de voorbije dagen alweer twee keepers afhaken. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge waren in blijde verwachting.

Van Crombrugge heeft nu al heuglijk nieuws gekregen, want hij kondigde woensdag aan op Instagram dat hij vader geworden is van een zoontje, dat de naam Gabriel kreeg. Het is het tweede kindje voor de doelman van Anderlecht, die al vader is van Matheo (4). Van Crombrugge kan nog even genieten van vrouw en kind en zal de oefenmatch tegen Ivoorkust zeker missen. Het lijkt echter niet uitgesloten dat hij daarna nog aansluit voor de Nations League-matchen tegen Engeland en IJsland.

UPDATE 08/10

Het werd bovenstaand al even vermeld, maar er heeft zich dus een nieuwe naam vervoegd bij de selectie van de Rode Duivels. Een echte selectie kan je het bezwaarlijk noemen, maar Jens Teunckens traint momenteel dus wel mee met de nationale ploeg. Het is de tweede keer dat de ex-doelman van Club Brugge en Antwerp bij de selectie wordt gehaald om te depanneren.

Martinez zal vermoedelijk wel hopen dat de huidige speler van het Cypriotische AEK Larnica dit enkel zal moeten doen op training. Het is evenwel zo dat hij dus bij afhaken van Courtois zowaar derde doelman wordt, na Simon Mignolet en Davy Roef. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge moesten afhaken omdat ze pas vader zijn geworden. Teunckens geldt als de vervanger van die laatstgenoemde, terwijl Roef als stand-in voor Casteels bij de selectie werd gehaald. 

LEES OOK: Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Indien nodig moeten ze Casteels of Van Crombrugge terughalen...

Meest recent

Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

8
8
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

32
32
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

35
35
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

147
147
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

274
274
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

40
40
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

95
95
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

187
187
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

267
267
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

62
62
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

62
62
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

244
244
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

392
392
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

344
344
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

268
268
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

421
421
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

208
208
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

281
281
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

186
186
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

880
880
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

1253
1253
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

584
584
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

276
276
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

525
525

Meer sportnieuws