Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

door
Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

Roberto Martinez haalde woensdag alweer een nieuw gezicht bij de kern van de Rode Duivels, want doelman Jens Teunckens werd overgeheveld van de beloften. Eerder werd ook al Davy Roef opgeroepen, want de bondscoach zag de voorbije dagen alweer twee keepers afhaken. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge waren in blijde verwachting.

Van Crombrugge heeft nu al heuglijk nieuws gekregen, want hij kondigde woensdag aan op Instagram dat hij vader geworden is van een zoontje, dat de naam Gabriel kreeg. Het is het tweede kindje voor de doelman van Anderlecht, die al vader is van Matheo (4). Van Crombrugge kan nog even genieten van vrouw en kind en zal de oefenmatch tegen Ivoorkust zeker missen. Het lijkt echter niet uitgesloten dat hij daarna nog aansluit voor de Nations League-matchen tegen Engeland en IJsland.

UPDATE 08/10

Het werd bovenstaand al even vermeld, maar er heeft zich dus een nieuwe naam vervoegd bij de selectie van de Rode Duivels. Een echte selectie kan je het bezwaarlijk noemen, maar Jens Teunckens traint momenteel dus wel mee met de nationale ploeg. Het is de tweede keer dat de ex-doelman van Club Brugge en Antwerp bij de selectie wordt gehaald om te depanneren.

Martinez zal vermoedelijk wel hopen dat de huidige speler van het Cypriotische AEK Larnica dit enkel zal moeten doen op training. Het is evenwel zo dat hij dus bij afhaken van Courtois zowaar derde doelman wordt, na Simon Mignolet en Davy Roef. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge moesten afhaken omdat ze pas vader zijn geworden. Teunckens geldt als de vervanger van die laatstgenoemde, terwijl Roef als stand-in voor Casteels bij de selectie werd gehaald. 

LEES OOK: Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

Indien nodig moeten ze Casteels of Van Crombrugge terughalen...

Meest recent

Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

41
41
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

147
147
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

53
53
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

156
156
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

170
170
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

130
130
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

53
53
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

152
152
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

146
146
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

45
45
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

536
536
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

89
89
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

476
476
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

199
199
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

314
314
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

190
190
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

141
141
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

662
662
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

121
121
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

98
98
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

243
243
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

222
222
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

484
484
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

724
724

Meer sportnieuws