Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

door
Opvallende naam voegt zich bij selectie Rode Duivels

Roberto Martinez haalde woensdag alweer een nieuw gezicht bij de kern van de Rode Duivels, want doelman Jens Teunckens werd overgeheveld van de beloften. Eerder werd ook al Davy Roef opgeroepen, want de bondscoach zag de voorbije dagen alweer twee keepers afhaken. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge waren in blijde verwachting.

Van Crombrugge heeft nu al heuglijk nieuws gekregen, want hij kondigde woensdag aan op Instagram dat hij vader geworden is van een zoontje, dat de naam Gabriel kreeg. Het is het tweede kindje voor de doelman van Anderlecht, die al vader is van Matheo (4). Van Crombrugge kan nog even genieten van vrouw en kind en zal de oefenmatch tegen Ivoorkust zeker missen. Het lijkt echter niet uitgesloten dat hij daarna nog aansluit voor de Nations League-matchen tegen Engeland en IJsland.

UPDATE 08/10

Het werd bovenstaand al even vermeld, maar er heeft zich dus een nieuwe naam vervoegd bij de selectie van de Rode Duivels. Een echte selectie kan je het bezwaarlijk noemen, maar Jens Teunckens traint momenteel dus wel mee met de nationale ploeg. Het is de tweede keer dat de ex-doelman van Club Brugge en Antwerp bij de selectie wordt gehaald om te depanneren.

Martinez zal vermoedelijk wel hopen dat de huidige speler van het Cypriotische AEK Larnica dit enkel zal moeten doen op training. Het is evenwel zo dat hij dus bij afhaken van Courtois zowaar derde doelman wordt, na Simon Mignolet en Davy Roef. Zowel Koen Casteels als Hendrik Van Crombrugge moesten afhaken omdat ze pas vader zijn geworden. Teunckens geldt als de vervanger van die laatstgenoemde, terwijl Roef als stand-in voor Casteels bij de selectie werd gehaald. 

LEES OOK: Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

Indien nodig moeten ze Casteels of Van Crombrugge terughalen...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

20
20
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

66
66
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

94
94
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

51
51
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

49
49
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

296
296
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

82
82
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

107
107
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

239
239
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

197
197
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

190
190
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

185
185
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

65
65
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

99
99
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

158
158
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

126
126
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

538
538
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

330
330
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

377
377
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

497
497
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

147
147
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

150
150

Meer sportnieuws