Belgische aanvaller (ex-Genk) stopt met voetballen omwille van hartaandoening

door
Belgische aanvaller (ex-Genk) stopt met voetballen omwille van hartaandoening

De 24-jarige Belgische aanvaller Alessio Carlone stopt met voetballen. De speler was aan de slag bij de Roemeense eersteklasser FC Botosani, maar moet vanwege medische redenen stoppen met voetballen. Hij kwam in het verleden uit voor KRC Genk, Patro Eisden, FC Eindhoven en FC Den Bosch.

"Op 3 september 2020 rinkelde de telefoon, een telefoon die mijn wereld compleet ging veranderen. De grond zakte onder mijn voeten weg en ik werd sprakeloos. Mijn grootste angst werd werkelijkheid. De dokter vertelde me dat er een genetische hartaandoening is gevonden, genaamd ARVC en ik moet per direct mijn voetbalcarrière beëindigen. Ik heb al veel uitdagingen in het leven gehad, maar deze wordt ongetwijfeld mijn grootste.Mijn carrière als speler zit erop en ik heb een te korte maar geweldige tijd gehad", deelt Carlone mee op Instagram.

Voetbal heeft me gevormd tot de volwassen persoon die ik nu ben. Het heeft me heel mooie plekken in de wereld laten zien. Hierbij wil ik iedereen bedanken die daar deel van heeft uit gemaakt. Als eerst wil ik de dokters bedanken voor dit te ontdekken en hun geweldige werk. Mijn familie , vrienden en vriendin die me onvoorwaardelijke steun hebben geboden. Mijn (ex-)teamgenoten waar ik stuk voor stuk veel van heb bijgeleerd. Geweldige vrienden die ik heb leren kennen. Tenslotte alle coaches die ik heb gehad. Bedankt allemaal voor de geweldige tijd en voor mij te vormen wie ik vandaag ben. In het bijzonder wil ik Genk, Den Bosch, FC Eindhoven, Patro Eisden, Politehnica Iasi en Botosani bedanken. Geniet van elk moment alsof het de laatste is."

View this post on Instagram

Bericht naar mijn vrienden, familie, fans en de voetbalwereld. Op 3 september 2020 rinkelde de telefoon, een telefoon die mijn wereld compleet ging veranderen. De grond zakte onder mijn voeten weg en ik werd sprakeloos. Mijn grootste angst werd werkelijkheid. De dokter vertelde me dat er een genetische hartaandoening is gevonden, genaamd ARVC en ik moet per direct mijn voetbalcarrière beëindigen. Ik heb al veel uitdagingen in het leven gehad, maar deze wordt ongetwijfeld mijn grootste. Mijn carrière als speler zit erop en ik heb een te korte maar geweldige tijd gehad. Voetbal heeft me gevormd tot de volwassen persoon die ik nu ben. Het heeft me heel mooie plekken in de wereld laten zien. Hierbij wil ik iedereen bedanken die daar deel van heeft uit gemaakt. Als eerst wil ik de dokters bedanken voor dit te ontdekken en hun geweldige werk. Mijn familie , vrienden en vriendin die me onvoorwaardelijke steun hebben geboden. Mijn (ex-)teamgenoten waar ik stuk voor stuk veel van heb bijgeleerd. Geweldige vrienden die ik heb leren kennen. Tenslotte alle coaches die ik heb gehad. Bedankt allemaal voor de geweldige tijd en voor mij te vormen wie ik vandaag ben. In het bijzonder wil ik @krcgenkofficial , @fcdenbosch , @fceindhoven , @patro_eisden, @csmpolitehnicaiasi en @fcbotosani bedanken. Geniet van elk moment alsof het de laatste is. Alessio Carlone (Swipe for translation in English)

A post shared by Alessio Carlone (@alessiocarlone) on

Meest recent

'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

9
9
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

21
21
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

26
26
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

136
136
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

159
159
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

71
71
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

207
207
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

176
176
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

209
209
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

552
552
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

196
196
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

561
561
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

85
85
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

67
67
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

131
131
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

62
62
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

91
91
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

420
420
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

252
252
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

294
294
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

118
118
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

244
244

Meer sportnieuws