Belgische aanvaller (ex-Genk) stopt met voetballen omwille van hartaandoening

0 stemmen
Belgische aanvaller (ex-Genk) stopt met voetballen omwille van hartaandoening

De 24-jarige Belgische aanvaller Alessio Carlone stopt met voetballen. De speler was aan de slag bij de Roemeense eersteklasser FC Botosani, maar moet vanwege medische redenen stoppen met voetballen. Hij kwam in het verleden uit voor KRC Genk, Patro Eisden, FC Eindhoven en FC Den Bosch.

"Op 3 september 2020 rinkelde de telefoon, een telefoon die mijn wereld compleet ging veranderen. De grond zakte onder mijn voeten weg en ik werd sprakeloos. Mijn grootste angst werd werkelijkheid. De dokter vertelde me dat er een genetische hartaandoening is gevonden, genaamd ARVC en ik moet per direct mijn voetbalcarrière beëindigen. Ik heb al veel uitdagingen in het leven gehad, maar deze wordt ongetwijfeld mijn grootste.Mijn carrière als speler zit erop en ik heb een te korte maar geweldige tijd gehad", deelt Carlone mee op Instagram.

Voetbal heeft me gevormd tot de volwassen persoon die ik nu ben. Het heeft me heel mooie plekken in de wereld laten zien. Hierbij wil ik iedereen bedanken die daar deel van heeft uit gemaakt. Als eerst wil ik de dokters bedanken voor dit te ontdekken en hun geweldige werk. Mijn familie , vrienden en vriendin die me onvoorwaardelijke steun hebben geboden. Mijn (ex-)teamgenoten waar ik stuk voor stuk veel van heb bijgeleerd. Geweldige vrienden die ik heb leren kennen. Tenslotte alle coaches die ik heb gehad. Bedankt allemaal voor de geweldige tijd en voor mij te vormen wie ik vandaag ben. In het bijzonder wil ik Genk, Den Bosch, FC Eindhoven, Patro Eisden, Politehnica Iasi en Botosani bedanken. Geniet van elk moment alsof het de laatste is."

View this post on Instagram

Bericht naar mijn vrienden, familie, fans en de voetbalwereld. Op 3 september 2020 rinkelde de telefoon, een telefoon die mijn wereld compleet ging veranderen. De grond zakte onder mijn voeten weg en ik werd sprakeloos. Mijn grootste angst werd werkelijkheid. De dokter vertelde me dat er een genetische hartaandoening is gevonden, genaamd ARVC en ik moet per direct mijn voetbalcarrière beëindigen. Ik heb al veel uitdagingen in het leven gehad, maar deze wordt ongetwijfeld mijn grootste. Mijn carrière als speler zit erop en ik heb een te korte maar geweldige tijd gehad. Voetbal heeft me gevormd tot de volwassen persoon die ik nu ben. Het heeft me heel mooie plekken in de wereld laten zien. Hierbij wil ik iedereen bedanken die daar deel van heeft uit gemaakt. Als eerst wil ik de dokters bedanken voor dit te ontdekken en hun geweldige werk. Mijn familie , vrienden en vriendin die me onvoorwaardelijke steun hebben geboden. Mijn (ex-)teamgenoten waar ik stuk voor stuk veel van heb bijgeleerd. Geweldige vrienden die ik heb leren kennen. Tenslotte alle coaches die ik heb gehad. Bedankt allemaal voor de geweldige tijd en voor mij te vormen wie ik vandaag ben. In het bijzonder wil ik @krcgenkofficial , @fcdenbosch , @fceindhoven , @patro_eisden, @csmpolitehnicaiasi en @fcbotosani bedanken. Geniet van elk moment alsof het de laatste is. Alessio Carlone (Swipe for translation in English)

A post shared by Alessio Carlone (@alessiocarlone) on

Meest recent

Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

0
0
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

5
5
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

9
9
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

57
57
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

124
124
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

37
37
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

120
120
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

136
136
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

244
244
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

361
361
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

497
497
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

209
209
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

279
279
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

161
161
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

543
543
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

155
155
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

163
163
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

161
161
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

311
311

Meer sportnieuws