'Cercle ligt stadionplannen dwars, Club zwaar teleurgesteld'

1184
'Cercle ligt stadionplannen dwars, Club zwaar teleurgesteld'

Wanneer zal Club Brugge eindelijk in haar nieuw stadion mogen spelen? Het dossier voor een nieuwe voetbaltempel sleept nu al jarenlang aan, waarbij recent dan maar werd gekozen voor een project vlak naast het huidige Jan Breydel. De buurtbewoners deden daarover eerder al hun beklag, maar nu krijgt Blauw-Zwart pas echt een uppercut.


Diverse media melden namelijk dat de Raad van State geen toestemming heeft gegeven voor de bouw van een stadion voor Cercle Brugge langs de Blankenbergse Steenweg, een essentiële voorwaarde om ook de plannen van Club in werking te doen treden. Daarmee wordt dus ook een serieuze bom gelegd onder het nieuwe stadion van Club op de Olympiasite zelf, dat er zonder oplossing voor buur Cercle niet mag komen. Een flinke streep door de rekening dus van de landskampioen, die hoopte om zo snel mogelijk te kunnen verhuizen naar hun nieuwe thuis.

UPDATE 07/10
De stadionplannen van Club Brugge hebben dus opnieuw een stevige knauw gekregen. Om tijd te winnen zouden de voorbereidende werken op de Olympiasite nochtans al kunnen beginnen terwijl een oplossing voor Cercle wordt gezocht. Maar de Vereniging eist harde garanties op papier alvorens het toelaat dat de werken van start. Vermits die werken plaatsvinden op de huidige oefenterreinen van Groen-Zwart, heeft men daar wel degelijk inspraak in. En tegenover Het Laatste Nieuws laat voorzitter Vincent Goemaere weten dat het standpunt ongewijzigd blijft.

Een zoveelste koude douche dus voor Club, volgens HLN is de teleurstelling bij Blauw-Zwart dan ook enorm groot. De landskampioen blijft echter strijdvaardig en zou nog steeds van plan zijn om de nodige bouwvergunningen aan te vragen. Maar zonder een oplossing voor Cercle lijkt de bouw niet van start te kunnen gaan.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Vindt u het logisch dat Club in dit dossier afhankelijk is van Cercle?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

11
11
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

27
27
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

19
19
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

89
89
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

48
48
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

205
205
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

103
103
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

321
321
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

339
339
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

234
234
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws