'Cercle ligt stadionplannen dwars, Club zwaar teleurgesteld'

1184 stemmen
'Cercle ligt stadionplannen dwars, Club zwaar teleurgesteld'

Wanneer zal Club Brugge eindelijk in haar nieuw stadion mogen spelen? Het dossier voor een nieuwe voetbaltempel sleept nu al jarenlang aan, waarbij recent dan maar werd gekozen voor een project vlak naast het huidige Jan Breydel. De buurtbewoners deden daarover eerder al hun beklag, maar nu krijgt Blauw-Zwart pas echt een uppercut.


Diverse media melden namelijk dat de Raad van State geen toestemming heeft gegeven voor de bouw van een stadion voor Cercle Brugge langs de Blankenbergse Steenweg, een essentiële voorwaarde om ook de plannen van Club in werking te doen treden. Daarmee wordt dus ook een serieuze bom gelegd onder het nieuwe stadion van Club op de Olympiasite zelf, dat er zonder oplossing voor buur Cercle niet mag komen. Een flinke streep door de rekening dus van de landskampioen, die hoopte om zo snel mogelijk te kunnen verhuizen naar hun nieuwe thuis.

UPDATE 07/10
De stadionplannen van Club Brugge hebben dus opnieuw een stevige knauw gekregen. Om tijd te winnen zouden de voorbereidende werken op de Olympiasite nochtans al kunnen beginnen terwijl een oplossing voor Cercle wordt gezocht. Maar de Vereniging eist harde garanties op papier alvorens het toelaat dat de werken van start. Vermits die werken plaatsvinden op de huidige oefenterreinen van Groen-Zwart, heeft men daar wel degelijk inspraak in. En tegenover Het Laatste Nieuws laat voorzitter Vincent Goemaere weten dat het standpunt ongewijzigd blijft.

Een zoveelste koude douche dus voor Club, volgens HLN is de teleurstelling bij Blauw-Zwart dan ook enorm groot. De landskampioen blijft echter strijdvaardig en zou nog steeds van plan zijn om de nodige bouwvergunningen aan te vragen. Maar zonder een oplossing voor Cercle lijkt de bouw niet van start te kunnen gaan.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Vindt u het logisch dat Club in dit dossier afhankelijk is van Cercle?

Meest recent

Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

0
0
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

15
15
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

166
166
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

434
434
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

572
572
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

77
77
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

493
493
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

82
82
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

116
116
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

82
82
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

130
130
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

328
328
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

650
650
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

254
254
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

454
454
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

382
382
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

213
213
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

98
98
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

96
96
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

368
368
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

377
377
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

307
307

Meer sportnieuws