Verbeke reageert op last-minute aanwinsten Anderlecht

1371 stemmen
Verbeke reageert op last-minute aanwinsten Anderlecht

RSC Anderlecht nam maandagavond definitief afscheid van Jérémy Doku, die zijn carrière voortzet bij het Franse Stade Rennes. Maar Paars-Wit wist zich zelf ook nog te versterken. Zo werden met Paul Mukairu en Josh Cullen nog een extra aanvaller en middenvelder aan de selectie toegevoegd.


Die eerste wordt voor een seizoen, met aankoopoptie, gehuurd van Antalyaspor. De 20-jarige Nigeriaan moet helpen om het vertrek van Doku op te vangen. "We volgen de ontwikkeling van Mukairu nu al een paar maanden via onze scouts nauwgezet op. Paul is een 20-jarige Nigeriaanse polyvalente aanvaller met een zeer groot atletisch potentieel. Hij combineert kracht en snelheid en laat veel goede dingen zien aan de bal. Paul is nog geen afgewerkt product, maar wel iemand met wie we aan de slag kunnen", reageert sportief directeur Peter Verbeke op de clubwebstek.

Cullen komt dan weer definitief over van West Ham United en tekende voor drie seizoenen. Hij lijkt vooral een alternatief voor Adrien Trebel te moeten gaan vormen. "Josh is een middenvelder die een groot loopvermogen koppelt aan grinta en intensiteit. Hij is goed aan de bal, sterk in de combinatie, heeft een goede lange bal en staat bekend om zijn winnaarsmentaliteit en overgave. Een echte team player", aldus Verbeke.

LEES OOK: Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Vindt u dat Verbeke goed werk heeft geleverd tijdens de voorbije mercato?

Meest recent

Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

4
4
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

20
20
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

221
221
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

73
73
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

42
42
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

213
213
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

40
40
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

69
69
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

122
122
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

138
138
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

112
112
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

374
374
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

360
360
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

123
123
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

170
170
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

115
115
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

558
558
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

226
226
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

182
182
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

220
220
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

97
97

Meer sportnieuws