Verbeke reageert op last-minute aanwinsten Anderlecht

door
Verbeke reageert op last-minute aanwinsten Anderlecht

RSC Anderlecht nam maandagavond definitief afscheid van Jérémy Doku, die zijn carrière voortzet bij het Franse Stade Rennes. Maar Paars-Wit wist zich zelf ook nog te versterken. Zo werden met Paul Mukairu en Josh Cullen nog een extra aanvaller en middenvelder aan de selectie toegevoegd.


Die eerste wordt voor een seizoen, met aankoopoptie, gehuurd van Antalyaspor. De 20-jarige Nigeriaan moet helpen om het vertrek van Doku op te vangen. "We volgen de ontwikkeling van Mukairu nu al een paar maanden via onze scouts nauwgezet op. Paul is een 20-jarige Nigeriaanse polyvalente aanvaller met een zeer groot atletisch potentieel. Hij combineert kracht en snelheid en laat veel goede dingen zien aan de bal. Paul is nog geen afgewerkt product, maar wel iemand met wie we aan de slag kunnen", reageert sportief directeur Peter Verbeke op de clubwebstek.

Cullen komt dan weer definitief over van West Ham United en tekende voor drie seizoenen. Hij lijkt vooral een alternatief voor Adrien Trebel te moeten gaan vormen. "Josh is een middenvelder die een groot loopvermogen koppelt aan grinta en intensiteit. Hij is goed aan de bal, sterk in de combinatie, heeft een goede lange bal en staat bekend om zijn winnaarsmentaliteit en overgave. Een echte team player", aldus Verbeke.

LEES OOK: Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Vindt u dat Verbeke goed werk heeft geleverd tijdens de voorbije mercato?

Meest recent

'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

9
9
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

36
36
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

204
204
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

141
141
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

257
257
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

93
93
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

367
367
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

446
446
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

576
576
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

282
282
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

201
201
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

258
258
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

68
68
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

224
224
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

121
121
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

274
274
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

492
492
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

327
327
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

287
287
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

251
251
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

350
350
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

332
332
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

134
134
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

386
386

Meer sportnieuws