'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

602
'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

Bij KRC Genk wil de motor ook na de trainerswissel maar niet aanslaan. Na het gelijke spel van maandag tegen KV Oostende, geraakten de Limburgers zaterdagavond niet voorbij laagvlieger Waasland-Beveren. Het wordt dan ook uitkijken of Racing in de sloturen nog gaat bijsturen op de transfermarkt.


Al wordt het vooral zaak van geen sterkhouders te laten gaan. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Joakim Maehle andermaal op concrete interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Atalanta wordt genoemd, maar vooral Olympique Marseille lijkt concreet. De Fransen zoeken immers een oplossing voor Bouna Sarr, die goed op weg is naar Bayern München.

Genk maakt al een hele zomer duidelijk dat een vertrek van Maehle niet aan de orde is en zal ook nu niet zomaar meewerken aan een transfer, al zijn er enkele alternatieven op de back-posities beschikbaar. Toch is het maar de vraag wat het bestuur zal doen als er straks een concrete aanbieding van meer dan 10 miljoen op tafel komt. Genk staat er financieel weliswaar goed voor en bouwde de voorbije jaren de nodige reserve op, maar de coronacrisis en het gebrek aan Europees voetbal laten zich natuurlijk ook voelen.

Terwijl men Maehle in ieder geval wil houden, zou Benjamin Nygren wel op punt staan om te vertrekken. Volgens opnieuw HLN gaat het Zweedse talent aan de slag in de Eredivisie. De 19-jarige spelmaker zou voor een seizoen verhuurd worden aan sc Heerenveen.
UPDATE 20u15
Bayern München officialiseerde enkele uren geleden de transfer van Bouna Sarr. Daardoor is Olympique Marseille in laatste instantie nog op zoek naar een vervanger voor de vertrokken rechtsback. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Franse topclub een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers. Of De Condé en co zullen toehappen blijft echter nog maar de vraag. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Zal Genk nog afscheid nemen van Maehle tijdens de komende uren?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

15
15
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

35
35
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

35
35
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

68
68
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

117
117
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

349
349
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

38
38
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

354
354
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

154
154
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

180
180
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

479
479
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

160
160
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

701
701
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

146
146
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

350
350
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws