'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

door
'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

Bij KRC Genk wil de motor ook na de trainerswissel maar niet aanslaan. Na het gelijke spel van maandag tegen KV Oostende, geraakten de Limburgers zaterdagavond niet voorbij laagvlieger Waasland-Beveren. Het wordt dan ook uitkijken of Racing in de sloturen nog gaat bijsturen op de transfermarkt.


Al wordt het vooral zaak van geen sterkhouders te laten gaan. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Joakim Maehle andermaal op concrete interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Atalanta wordt genoemd, maar vooral Olympique Marseille lijkt concreet. De Fransen zoeken immers een oplossing voor Bouna Sarr, die goed op weg is naar Bayern München.

Genk maakt al een hele zomer duidelijk dat een vertrek van Maehle niet aan de orde is en zal ook nu niet zomaar meewerken aan een transfer, al zijn er enkele alternatieven op de back-posities beschikbaar. Toch is het maar de vraag wat het bestuur zal doen als er straks een concrete aanbieding van meer dan 10 miljoen op tafel komt. Genk staat er financieel weliswaar goed voor en bouwde de voorbije jaren de nodige reserve op, maar de coronacrisis en het gebrek aan Europees voetbal laten zich natuurlijk ook voelen.

Terwijl men Maehle in ieder geval wil houden, zou Benjamin Nygren wel op punt staan om te vertrekken. Volgens opnieuw HLN gaat het Zweedse talent aan de slag in de Eredivisie. De 19-jarige spelmaker zou voor een seizoen verhuurd worden aan sc Heerenveen.
UPDATE 20u15
Bayern München officialiseerde enkele uren geleden de transfer van Bouna Sarr. Daardoor is Olympique Marseille in laatste instantie nog op zoek naar een vervanger voor de vertrokken rechtsback. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Franse topclub een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers. Of De Condé en co zullen toehappen blijft echter nog maar de vraag. 

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Zal Genk nog afscheid nemen van Maehle tijdens de komende uren?

Meest recent

Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

109
109
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

17
17
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

42
42
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

336
336
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

40
40
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

291
291
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

158
158
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

257
257
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

211
211
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

349
349
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

362
362
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

296
296
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

230
230
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

106
106
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

179
179
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

248
248
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

133
133
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1098
1098
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

85
85
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

38
38
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

102
102
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

136
136
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

459
459

Meer sportnieuws