'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

602
'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

Bij KRC Genk wil de motor ook na de trainerswissel maar niet aanslaan. Na het gelijke spel van maandag tegen KV Oostende, geraakten de Limburgers zaterdagavond niet voorbij laagvlieger Waasland-Beveren. Het wordt dan ook uitkijken of Racing in de sloturen nog gaat bijsturen op de transfermarkt.


Al wordt het vooral zaak van geen sterkhouders te laten gaan. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Joakim Maehle andermaal op concrete interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Atalanta wordt genoemd, maar vooral Olympique Marseille lijkt concreet. De Fransen zoeken immers een oplossing voor Bouna Sarr, die goed op weg is naar Bayern München.

Genk maakt al een hele zomer duidelijk dat een vertrek van Maehle niet aan de orde is en zal ook nu niet zomaar meewerken aan een transfer, al zijn er enkele alternatieven op de back-posities beschikbaar. Toch is het maar de vraag wat het bestuur zal doen als er straks een concrete aanbieding van meer dan 10 miljoen op tafel komt. Genk staat er financieel weliswaar goed voor en bouwde de voorbije jaren de nodige reserve op, maar de coronacrisis en het gebrek aan Europees voetbal laten zich natuurlijk ook voelen.

Terwijl men Maehle in ieder geval wil houden, zou Benjamin Nygren wel op punt staan om te vertrekken. Volgens opnieuw HLN gaat het Zweedse talent aan de slag in de Eredivisie. De 19-jarige spelmaker zou voor een seizoen verhuurd worden aan sc Heerenveen.
UPDATE 20u15
Bayern München officialiseerde enkele uren geleden de transfer van Bouna Sarr. Daardoor is Olympique Marseille in laatste instantie nog op zoek naar een vervanger voor de vertrokken rechtsback. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Franse topclub een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers. Of De Condé en co zullen toehappen blijft echter nog maar de vraag. 

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Zal Genk nog afscheid nemen van Maehle tijdens de komende uren?

Meest recent

Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

0
0
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

10
10
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

11
11
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

25
25
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

20
20
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

105
105
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

30
30
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

167
167
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

102
102
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

63
63
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

193
193
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

172
172
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

240
240
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

134
134
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

220
220
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

231
231
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

291
291
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

245
245
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

321
321
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

489
489
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

226
226
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

211
211
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

186
186

Meer sportnieuws