'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

door
'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

Bij KRC Genk wil de motor ook na de trainerswissel maar niet aanslaan. Na het gelijke spel van maandag tegen KV Oostende, geraakten de Limburgers zaterdagavond niet voorbij laagvlieger Waasland-Beveren. Het wordt dan ook uitkijken of Racing in de sloturen nog gaat bijsturen op de transfermarkt.


Al wordt het vooral zaak van geen sterkhouders te laten gaan. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Joakim Maehle andermaal op concrete interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Atalanta wordt genoemd, maar vooral Olympique Marseille lijkt concreet. De Fransen zoeken immers een oplossing voor Bouna Sarr, die goed op weg is naar Bayern München.

Genk maakt al een hele zomer duidelijk dat een vertrek van Maehle niet aan de orde is en zal ook nu niet zomaar meewerken aan een transfer, al zijn er enkele alternatieven op de back-posities beschikbaar. Toch is het maar de vraag wat het bestuur zal doen als er straks een concrete aanbieding van meer dan 10 miljoen op tafel komt. Genk staat er financieel weliswaar goed voor en bouwde de voorbije jaren de nodige reserve op, maar de coronacrisis en het gebrek aan Europees voetbal laten zich natuurlijk ook voelen.

Terwijl men Maehle in ieder geval wil houden, zou Benjamin Nygren wel op punt staan om te vertrekken. Volgens opnieuw HLN gaat het Zweedse talent aan de slag in de Eredivisie. De 19-jarige spelmaker zou voor een seizoen verhuurd worden aan sc Heerenveen.
UPDATE 20u15
Bayern München officialiseerde enkele uren geleden de transfer van Bouna Sarr. Daardoor is Olympique Marseille in laatste instantie nog op zoek naar een vervanger voor de vertrokken rechtsback. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Franse topclub een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers. Of De Condé en co zullen toehappen blijft echter nog maar de vraag. 

LEES OOK: ‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Zal Genk nog afscheid nemen van Maehle tijdens de komende uren?

Meest recent

'Hard verdict Antwerp: sterkhouder mag beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

19
19
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

24
24
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

24
24
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

201
201
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

81
81
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

156
156
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

169
169
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

169
169
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

157
157
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

59
59
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

73
73
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

89
89
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

133
133
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

114
114
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

503
503
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

312
312
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

74
74
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

144
144
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

354
354
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

464
464
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

142
142
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

146
146
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

210
210
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

420
420

Meer sportnieuws