'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

602 stemmen
'Genk krijgt ultiem miljoenenbod binnen op sterkhouder'

Bij KRC Genk wil de motor ook na de trainerswissel maar niet aanslaan. Na het gelijke spel van maandag tegen KV Oostende, geraakten de Limburgers zaterdagavond niet voorbij laagvlieger Waasland-Beveren. Het wordt dan ook uitkijken of Racing in de sloturen nog gaat bijsturen op de transfermarkt.


Al wordt het vooral zaak van geen sterkhouders te laten gaan. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Joakim Maehle andermaal op concrete interesse vanuit het buitenland kan rekenen. Atalanta wordt genoemd, maar vooral Olympique Marseille lijkt concreet. De Fransen zoeken immers een oplossing voor Bouna Sarr, die goed op weg is naar Bayern München.

Genk maakt al een hele zomer duidelijk dat een vertrek van Maehle niet aan de orde is en zal ook nu niet zomaar meewerken aan een transfer, al zijn er enkele alternatieven op de back-posities beschikbaar. Toch is het maar de vraag wat het bestuur zal doen als er straks een concrete aanbieding van meer dan 10 miljoen op tafel komt. Genk staat er financieel weliswaar goed voor en bouwde de voorbije jaren de nodige reserve op, maar de coronacrisis en het gebrek aan Europees voetbal laten zich natuurlijk ook voelen.

Terwijl men Maehle in ieder geval wil houden, zou Benjamin Nygren wel op punt staan om te vertrekken. Volgens opnieuw HLN gaat het Zweedse talent aan de slag in de Eredivisie. De 19-jarige spelmaker zou voor een seizoen verhuurd worden aan sc Heerenveen.
UPDATE 20u15
Bayern München officialiseerde enkele uren geleden de transfer van Bouna Sarr. Daardoor is Olympique Marseille in laatste instantie nog op zoek naar een vervanger voor de vertrokken rechtsback. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Franse topclub een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers. Of De Condé en co zullen toehappen blijft echter nog maar de vraag. 

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Zal Genk nog afscheid nemen van Maehle tijdens de komende uren?

Meest recent

'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

55
55
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

76
76
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

80
80
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

322
322
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

170
170
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

728
728
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

14
14
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

88
88
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

167
167
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

351
351
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

84
84
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

55
55
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

854
854
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

283
283
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

460
460
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

745
745
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

306
306
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

464
464
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

415
415
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

52
52
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

40
40
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

47
47
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

126
126
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

141
141

Meer sportnieuws