'Duidelijke voorwaarden voor last-minute transfer Vranckx'

door
'Duidelijke voorwaarden voor last-minute transfer Vranckx'

Het belooft nog een prangend slot van de mercato te worden, waarin een aantal goudhaantjes nog de Jupiler Pro League kunnen verlaten. Anderlecht onderhandelt met Stade Rennes over een transfer van Jérémy Doku en vrijdag sloot de makelaar van Aster Vranckx niet uit dat de 17-jarige middenvelder nog een transfer zou maken. Dat bleken geen loze woorden te zijn.


Het Laatste Nieuws weet immers dat KV Mechelen vrijdag een bod van 6 miljoen euro binnengekregen heeft voor zijn goudhaantje vanwege VfL Wolfsburg. De Duitsers maken al de hele zomer jacht op Vranckx en brachten nu al voor de derde keer een bod uit. Ze kregen daarbij echter dezelfde reactie als bij hun vorige pogingen: njet. Malinwa wil minstens 8 miljoen vangen voor Vranckx en veegde het bod dus van tafel.

UPDATE 05/10
Met minder dan 24 uur voor het verstrijken van de transferdeadline, is Vranckx nog steeds een speler van KV Mechelen. De vraag is echter of dat na middernacht nog steeds het geval zal zijn. Zoals vermeld zou KVM minstens 8 miljoen verlangen. Bovendien lijkt het de vereiste dat hij het seizoen (op huurbasis) bij Malinwa afwerkt. Volgens HLN is dat ook de wens van de speler zelf. Ondertussen zou ook het Italiaanse Parma in de dans zijn gestapt, maar daar is de belangstelling nog niet zo concreet.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend
370

8 miljoen voor Vranckx is een correcte som ...

Meest recent

'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

12
12
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

17
17
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

338
338
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

328
328
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

116
116
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

167
167
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

116
116
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

87
87
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

100
100
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

117
117
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

279
279
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

147
147
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

493
493
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

513
513
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

454
454
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

383
383
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

415
415

Meer sportnieuws