'Antwerp wil toeslaan: drie last-minute aanwinsten op komst'

door
'Antwerp wil toeslaan: drie last-minute aanwinsten op komst'

Antwerp FC kon de interland-break inzetten met een welgekomen opsteker en pakte vrijdagavond uit met een overtuigende overwinning tegen KV Mechelen. Toch zal coach Ivan Leko ook maandag ongetwijfeld op het puntje van zijn stoel zitten. Zo wordt er nog heel wat versterking verwacht op de Bosuil.


Het is al langer bekend dat Leko mikt op een extra kwaliteitsinjectie binnen zijn selectie. Bovendien zal de Great Old dit seizoen op drie fronten strijden, waardoor de kern ook in de breedte voldoende gestoffeerd moet zijn. Sterke man Luciano D'Onofrio heeft echter de gewoonte om te wachten tot op het laatste moment om toe te slaan op de transfermarkt. En dat lijkt ook dit jaar weer het geval. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat er nog een drie- à viertal last-minute versterkingen verwacht kunnen worden: een spits, een flankaanvaller en één of twee centrale verdedigers.

Vooral een spits lijkt noodzakelijk. Vooralsnog is er geen rechtstreekse doublure voor Dieumerci Mbokani en op zijn 34ste is het nog maar de vraag of de Congolees een ritme van drie wedstrijden per week nog aankan. Voor de defensie blijft Jérémy Gelin in beeld. En als flankaanvaller wordt Nana Ampomah dan weer genoemd. Beide doelwitten kwamen afgelopen weekend alvast niet in actie voor respectievelijk Stade Rennes en Fortuna Düsseldorf.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

1
1
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

13
13
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

164
164
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

85
85
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

114
114
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

98
98
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

35
35
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

55
55
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

42
42
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

195
195
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

242
242
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

346
346
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

150
150
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

80
80
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

54
54
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

266
266
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

487
487
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

257
257
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

159
159
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

440
440
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

221
221
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

449
449
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

182
182
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

110
110

Meer sportnieuws