'Drukke dag voor Club: versterking onderweg, smaakmaker wil transfer'

door
'Drukke dag voor Club: versterking onderweg, smaakmaker wil transfer'

Maandag om middernacht sluit de zomerse transferperiode definitief zijn deuren in ons land, maar bij verschillende clubs wordt nog de nodige beweging verwacht. Niet in het minst bij landskampioen Club Brugge. Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde staat er nog één en ander op til bij Blauw-Zwart.


Tot dusver haalden de Bruggelingen nog geen rechtstreekse aanwinsten in huis, maar daar lijkt dan toch verandering in te komen. Zondagavond geraakte al bekend dat Club doordrukt voor Noa Lang, een flankaanvaller van Ajax. Volgens Voetbal International zou hij op Jan Breydel alvast meer speelkansen mogen verwachten dan in Amsterdam. Bij Het Laatste Nieuws weet men dan weer dat de 21-jarige Nederlander de voorbije dagen al in ons land vertoefde om onder meer zijn medische proeven af te leggen. Het is momenteel wel niet duidelijk of het om een huurbeurt of permanente transfer gaat.

Daarnaast zou Blauw-Zwart ook nog mikken op een nieuwe spits. Concrete namen worden daarvoor nog niet genoemd, maar coach Philippe Clement hield zondag de deur open voor een last-minute verrassing. Aan andere kant is ook een vertrek van Emmanuel Dennis niet uitgesloten, HLN weet dat de Nigeriaanse smaakmaker op een transfer blijft azen. Verschillende clubs toonden alvast interesse maar een concreet bod is er vooralsnog niet.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Heeft Club ook nood aan defensieve versterking?

Meest recent

Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

4
4
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

24
24
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

32
32
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

221
221
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

133
133
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

67
67
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

90
90
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

166
166
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

40
40
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

44
44
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

439
439
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

160
160
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

218
218
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

198
198
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

588
588
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

273
273
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

181
181
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

89
89
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

168
168
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

237
237
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

483
483
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

342
342
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

134
134
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

211
211

Meer sportnieuws