Lukaku haalt uit naar Engelse pers en fans: "Ik was zogezegd lui..."

door
Lukaku haalt uit naar Engelse pers en fans:

Romelu Lukaku werd vrijdag door de UEFA uitgeroepen tot Speler van het Jaar in de Europa League, waarmee hij alsnog een kleine bekroning zette op een ijzersterk eerste seizoen bij Internazionale. In Italië is de perceptie rond de spits helemaal veranderd, nadat hij bij Manchester United bijna met pek en veren weggejaagd werd door fans en analisten. Dat neemt hij hen nog altijd kwalijk.


"Een jaar geleden was ik in Engeland zogezegd lui. Ik liep niet, ik deed dit en dat niet. Hier zeggen ze dat er niemand harder werkt dan ik", sneert Lukaku in The Times. "Als je me hier ziet spelen, dan zijn er natuurlijk verbeteringen. Maar daaronder zit nog altijd dezelfde Rom. Als je nu naar me kijkt, dan zie je mijn volle potentieel. Dan zie je wat ik ook in Engeland had kunnen doen."

Dat het er niet uitkwam, lag niet aan Man Utd. "Binnen de club was iedereen zo vriendelijk. Van Ed Woodward tot de eigenaars, tot Matthew Judge (onderhandelaar, nvdr), tot Jose Mourinho, tot Ole en zijn staf, tot iedereen in de kantine. Maar alles daarrond was een te grote negatieve spiraal voor mij. Ze noemen me traag, maar dan denk ik: 'Ik ben traag? Ik kan niet mee met het snelle spel van Man Utd?' Maar als ik zo traag was, zou ik die penalty in de finale tegen Sevilla niet afgedwongen hebben. Dat is twee jaar later. Of ga je me nu echt zeggen dat ik op mijn 27ste sneller ben dan op mijn 25ste?"

LEES OOK: ‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Werd hij te fel bekritiseerd in Engeland?

Meest recent

‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

131
131
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

12
12
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

60
60
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

62
62
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

72
72
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

59
59
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

129
129
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

329
329
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

431
431
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

69
69
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

56
56
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

294
294
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

23
23
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

184
184
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

272
272
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

324
324
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

151
151
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

78
78
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

192
192
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

115
115
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

172
172
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

388
388
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

137
137
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

258
258

Meer sportnieuws