Lukaku haalt uit naar Engelse pers en fans: "Ik was zogezegd lui..."

door
Lukaku haalt uit naar Engelse pers en fans:

Romelu Lukaku werd vrijdag door de UEFA uitgeroepen tot Speler van het Jaar in de Europa League, waarmee hij alsnog een kleine bekroning zette op een ijzersterk eerste seizoen bij Internazionale. In Italië is de perceptie rond de spits helemaal veranderd, nadat hij bij Manchester United bijna met pek en veren weggejaagd werd door fans en analisten. Dat neemt hij hen nog altijd kwalijk.


"Een jaar geleden was ik in Engeland zogezegd lui. Ik liep niet, ik deed dit en dat niet. Hier zeggen ze dat er niemand harder werkt dan ik", sneert Lukaku in The Times. "Als je me hier ziet spelen, dan zijn er natuurlijk verbeteringen. Maar daaronder zit nog altijd dezelfde Rom. Als je nu naar me kijkt, dan zie je mijn volle potentieel. Dan zie je wat ik ook in Engeland had kunnen doen."

Dat het er niet uitkwam, lag niet aan Man Utd. "Binnen de club was iedereen zo vriendelijk. Van Ed Woodward tot de eigenaars, tot Matthew Judge (onderhandelaar, nvdr), tot Jose Mourinho, tot Ole en zijn staf, tot iedereen in de kantine. Maar alles daarrond was een te grote negatieve spiraal voor mij. Ze noemen me traag, maar dan denk ik: 'Ik ben traag? Ik kan niet mee met het snelle spel van Man Utd?' Maar als ik zo traag was, zou ik die penalty in de finale tegen Sevilla niet afgedwongen hebben. Dat is twee jaar later. Of ga je me nu echt zeggen dat ik op mijn 27ste sneller ben dan op mijn 25ste?"

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Werd hij te fel bekritiseerd in Engeland?

Meest recent

Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

1
1
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

41
41
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

18
18
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

103
103
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

130
130
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

51
51
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

48
48
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

177
177
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

441
441
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

119
119
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

94
94
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

413
413
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

153
153
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

233
233
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

360
360
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

250
250
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

318
318
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

147
147
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339

Meer sportnieuws