'Transfer Dimata bijna rond: Anderlecht pakt miljoenen'

1870 stemmen
'Transfer Dimata bijna rond: Anderlecht pakt miljoenen'

Het zijn drukke slotdagen in het Lotto Park, waar zowel langs inkomende als uitgaande zijde blijkbaar nog heel wat dossiers op tafel liggen. Zo is er sprake van de nodige interesse in spits Landry Dimata. De kans is groot dat RSC Anderlecht weldra afscheid neemt van de spits.


Dimata staat in de belangstelling van Dijon en vooral Trabzonspor, waar hij naar verluidt een stevig salaris kan opstrijken. Toch zou zijn voorkeur uitgaan naar die eerste club, waarmee hij in de Ligue 1 kan aantreden. Volgens Sudpresse is het zelfs zo goed als zeker dat Dimata naar Dijon trekt. Het medium schrijft dat de spits al in Frankrijk vertoeft. Zijn medische testen legde hij nog niet af, maar zodra dat gebeurd is, zal hij een contract voor drie jaar tekenen.

UPDATE 14u20
De transfer van de Rode Duivel is zo goed als in kannen en kruiken. Christophe Franken, chef voetbal van La Dernière Heure, stelt dat enkel nog de medische testen een overgang in de weg staan. Op clubniveau zouden alle details inmiddels besproken zijn. RSCA vangt naar verluidt zo'n 5 miljoen euro. Een gelijkaardig bedrag als wat de Brusselaars in 2019 aan Wolfsburg betaalden voor de spits. Geld dat in ieder geval welgekomen is in het Lotto Park en waarvan een deel mogelijk opnieuw in versterking geïnvesteerd wordt.

LEES OOK: PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Vijf miljoen is een correcte som voor Dimata ...

Meest recent

'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

10
10
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

290
290
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

136
136
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

249
249
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

182
182
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

367
367
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

120
120
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

190
190
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

190
190
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

222
222
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

497
497
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

149
149
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

208
208
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

387
387
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

96
96
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

633
633
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

63
63
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

265
265
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

429
429
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1018
1018
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

535
535
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

518
518

Meer sportnieuws