'Dimata heeft transferkeuze gemaakt'

396
'Dimata heeft transferkeuze gemaakt'

RSC Anderlecht lijkt Landry Dimata nog ten gelde te gaan maken. De Belgische aanvaller kan de Brusselaars alvast verlaten.

De afgelopen weken werd de spits gelinkt aan AS Roma, Fulham en Dijon, maar journalist Sasha Tavolieri weet dat de Turkse topclub Trabzonspor een bod van 4 miljoen euro heeft neergelegd bij de Belgische recordkampioen.

Anderlecht zou dit bod geaccepteerd hebben, maar de speler gaat nog nadenken of Turkije wel de juiste stap is in zijn carrière. Als Dimata vertrekt, lijkt Anderlecht alsnog een nieuwe centrumspits te moeten gaan vastleggen. Met Lukas Nmecha en Antoine Colassin heeft het er dan nog maar twee en Mohammed Dauda weegt veel te licht.

UPDATE 01/10

Tavolieri is intussen alweer teruggekomen op zijn eerdere bericht. Nu stelt hij dat er wel degelijk een bod van Trabzonspor binnengelopen is bij Anderlecht, maar dat zou geen 4 miljoen bedragen en zou ook (nog?) niet aanvaard zijn door Anderlecht. Het dossier is dus nog niet zo ver gevorderd als gedacht, maar er lijkt in ieder geval wel nog steeds voldoende interesse te zijn voor Dimata.

UPDATE 02/10

Het worden voor Landry Dimata nog spannende dagen. Vertrekt hij alsnog bij Anderlecht? De kans is alvast bestaande, en Sasha Tavolieri kwam intussen ook met een nieuwe update. Zo zou de aanvaller van Paars-Wit zijn transferkeuze (zo goed als zeker) hebben gemaakt.

Tavolieri meldt via Twitter namelijk dat het Franse Dijon de voorkeur wegdraagt van Dimata. Een transfer zou naar de bevindingen van de Waalse journalist weleens snel kunnen worden beklonken, want vandaag zou Dimata al medische tests afleggen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Maakt Anderlecht daarmee de juiste beslissing?

Meest recent

Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

24
24
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

43
43
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

32
32
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

132
132
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

126
126
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

24
24
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

179
179
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

103
103
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

189
189
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

181
181
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

261
261
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

208
208
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

273
273
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

433
433
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

206
206
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

196
196
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

171
171
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

150
150
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

222
222
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

140
140
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

80
80

Meer sportnieuws