'Dimata heeft transferkeuze gemaakt'

396 stemmen
'Dimata heeft transferkeuze gemaakt'

RSC Anderlecht lijkt Landry Dimata nog ten gelde te gaan maken. De Belgische aanvaller kan de Brusselaars alvast verlaten.

De afgelopen weken werd de spits gelinkt aan AS Roma, Fulham en Dijon, maar journalist Sasha Tavolieri weet dat de Turkse topclub Trabzonspor een bod van 4 miljoen euro heeft neergelegd bij de Belgische recordkampioen.

Anderlecht zou dit bod geaccepteerd hebben, maar de speler gaat nog nadenken of Turkije wel de juiste stap is in zijn carrière. Als Dimata vertrekt, lijkt Anderlecht alsnog een nieuwe centrumspits te moeten gaan vastleggen. Met Lukas Nmecha en Antoine Colassin heeft het er dan nog maar twee en Mohammed Dauda weegt veel te licht.

UPDATE 01/10

Tavolieri is intussen alweer teruggekomen op zijn eerdere bericht. Nu stelt hij dat er wel degelijk een bod van Trabzonspor binnengelopen is bij Anderlecht, maar dat zou geen 4 miljoen bedragen en zou ook (nog?) niet aanvaard zijn door Anderlecht. Het dossier is dus nog niet zo ver gevorderd als gedacht, maar er lijkt in ieder geval wel nog steeds voldoende interesse te zijn voor Dimata.

UPDATE 02/10

Het worden voor Landry Dimata nog spannende dagen. Vertrekt hij alsnog bij Anderlecht? De kans is alvast bestaande, en Sasha Tavolieri kwam intussen ook met een nieuwe update. Zo zou de aanvaller van Paars-Wit zijn transferkeuze (zo goed als zeker) hebben gemaakt.

Tavolieri meldt via Twitter namelijk dat het Franse Dijon de voorkeur wegdraagt van Dimata. Een transfer zou naar de bevindingen van de Waalse journalist weleens snel kunnen worden beklonken, want vandaag zou Dimata al medische tests afleggen.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Maakt Anderlecht daarmee de juiste beslissing?

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

51
51
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

164
164
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

76
76
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

247
247
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

224
224
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

41
41
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

63
63
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

102
102
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

377
377
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

375
375
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

59
59
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

557
557
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

120
120
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

129
129
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

161
161
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

169
169
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

172
172

Meer sportnieuws