'Standard kan nog twee sterkhouders zien vertrekken'

250 stemmen
'Standard kan nog twee sterkhouders zien vertrekken'

Standard heeft zich donderdagavond geplaatst voor de groepsfase van de Europa League, al kostte dat tegen Fehervar toch de nodige moeite. De Rouches zijn nu wel verzekerd van Europees voetbal tot Nieuwjaar en zitten dus in een meer comfortabele positie. Desondanks zouden nog twee sterkhouders kunnen vertrekken.


La Dernière Heure meldt namelijk dat Kostas Laifis mogelijk bezig is aan zijn laatste dagen bij Standard. De Cyprioot speelt al sinds 2016 voor de club, die hem eerst huurde en daarna definitief overnam van Olympiakos. Er zou belangstelling zijn uit Italië en Duitsland voor de verdediger. Ook over de toekomst van Gojko Cimirot moet eerstdaags een beslissing genomen worden. De entourage van de de middenvelder onderhandelt met Italiaanse clubs.

Selim Amallah zou ondanks interesse dan weer gewoon op Sclessin blijven, terwijl er ook nog twee aanwinsten neer zouden moeten strijken. De komst van Andreas Hanche-Olsen zou snel afgerond moeten worden. Standard zou 800.000 euro op tafel leggen om de Noorse verdediger over te nemen van Stabaek, voor de speler ligt een vierjarig contract op tafel. Ook een flankaanvaller zou nog in de pijplijn zitten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'
261

Moet Standard Laifis bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

"Toekomst Taravel hangt af van deze ene wedstrijd"

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

4
4
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

39
39
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

5
5
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

59
59
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

81
81
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

54
54
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

167
167
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

375
375
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

385
385
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

303
303
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

248
248
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

79
79
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

240
240
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

220
220
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

43
43
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

133
133
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

339
339
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

171
171
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

378
378
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

113
113
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

551
551
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

551
551
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

352
352
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

101
101
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

190
190

Meer sportnieuws