Charleroi mist zijn kansen en zegt Europa vaarwel

door
Charleroi mist zijn kansen en zegt Europa vaarwel

Chaleroi is er dan toch niet in geslaagd om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. In de laatste voorronde kwamen de Carolo's in de eerste helft al op een dubbele achterstand te staan tegen Lech Poznan. De aansluitingstreffer viel weliswaar nog en er waren meer dan voldoende kansen op de 2-2, maar zelfs tegen tien man bleef de gelijkmaker uit.


De eerste helft werd een kleine martelgang voor de Carolo's. De thuisploeg probeerde het verschil te maken, maar wanneer de bal eens goed viel faalde men in de afwerking. Zo belandde een poging van Gholizadeh op de paal. Bovendien slikte RCSC een vermijdbare eerste tegentreffer: een schijnbaar onschuldige doelpoging week af en zo moest Penneteau zich gewonnen geven. Vlak voor rust maakte de doelman zelf dan weer geen goede beurt toen Poznan opnieuw via een afstandsschot 0-2 kon maken.

Charleroi begon echter met vernieuwde moed aan de tweede periode en kreeg al snel een strafschop. Maar Rezaei liet de elfmeter ongelukkig liggen. Toch kwam de aansluitingstreffer er alsnog: de sterk spelende Fall kreeg de bal in de zestien en werkte knap af. Vervolgens namen de Carolo's de match helemaal in handen en kwam het zelfs tegen tien man te staan na rood voor Satka.

De kansen bleven zich opstapelen voor Charleroi. Poznan-doelman Bednarek had echter een begenadigde avond en pakte de ene bal na de andere. Aanvoerder Dessoleil raakte dan weer twee keer het doelhout. En op een ultieme poging van Henen stond Bednarek opnieuw pal. Het mocht dus niet zijn voor Charleroi dat zich volledig kan gaan toeleggen op het verdedigen van de leidersplaats in eigen land.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

Charleroi had de kwalificatie verdiend ...

Meest recent

DAZN & Pro League scheppen duidelijkheid over speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League was de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

94
94
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

121
121
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

80
80
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

130
130
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

85
85
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

315
315
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

142
142
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

169
169
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

145
145
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

108
108
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

419
419
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

56
56
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

154
154
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

329
329
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

245
245
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

78
78
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

386
386
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

334
334
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

216
216
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

537
537
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

195
195
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

230
230
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

174
174
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

257
257

Meer sportnieuws