'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

door
'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

Manchester United bleef deze mercato nog behoorlijk rustig, maar de Engelsen blijven azen op een nieuwe flankaanvaller. Al de hele zomer proberen ze Dortmund te verleiden tot een transfer van Jadon Sancho, maar succes kenden die pogingen niet. En dus verleggen ze op Old Trafford nu het vizier naar FC Barcelona.

Volgens Sky Sports zag United dinsdag opnieuw een bod van 100 miljoen euro voor Sancho geweigerd worden en nu zou het de onderhandelingen met Barça aangeknoopt hebben. De clubs zouden gesprekken voeren over een eventuele uitleenbeurt van Ousmane Dembélé. De 23-jarige Fransman had het de voorbije jaren moeilijk om de hoge verwachtingen in Camp Nou waar te maken.

In de zomer van 2017 telde Barça nog 105 miljoen euro neer om Dembélé weg te plukken bij Dortmund, maar onder meer blessures remden hem de voorbije jaren af. Ook onder Ronald Koeman lijkt Dembélé geen titularis te zijn. In de eerste wedstrijd tegen Villarreal vorig weekend moest hij vrede nemen met een invalbeurt.

UPDATE 1/10
Amper een dag later lijkt Dembélé alweer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële aanwinsten voor Man Utd. Barcelona wil enkel praten over een uitleenbeurt als daar ook een aankoopoptie bijhoort en volgens journalist Guillem Balague ontkennen ze op Old Trafford ook dat ze een bod uitgebracht hebben.

In Barcelona zou men dan weer geloven dat de geruchten gelanceerd werden om druk te zetten op Dortmund, want daar wil United nog altijd Jadon Sancho wegkapen. Als de Duitsers zouden geloven dat United andere opties heeft, zouden ze misschien geneigd kunnen zijn hun vraagprijs te laten zakken.


LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Denk je dat Man Utd Sancho nog zal kunnen strikken?

Meest recent

'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

18
18
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

62
62
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

80
80
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

33
33
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

192
192
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

305
305
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

73
73
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

486
486
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

262
262
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

115
115
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

372
372
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

325
325
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

44
44
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

296
296
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

291
291
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

280
280
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

163
163

Meer sportnieuws