'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

116 stemmen
'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

Manchester United bleef deze mercato nog behoorlijk rustig, maar de Engelsen blijven azen op een nieuwe flankaanvaller. Al de hele zomer proberen ze Dortmund te verleiden tot een transfer van Jadon Sancho, maar succes kenden die pogingen niet. En dus verleggen ze op Old Trafford nu het vizier naar FC Barcelona.

Volgens Sky Sports zag United dinsdag opnieuw een bod van 100 miljoen euro voor Sancho geweigerd worden en nu zou het de onderhandelingen met Barça aangeknoopt hebben. De clubs zouden gesprekken voeren over een eventuele uitleenbeurt van Ousmane Dembélé. De 23-jarige Fransman had het de voorbije jaren moeilijk om de hoge verwachtingen in Camp Nou waar te maken.

In de zomer van 2017 telde Barça nog 105 miljoen euro neer om Dembélé weg te plukken bij Dortmund, maar onder meer blessures remden hem de voorbije jaren af. Ook onder Ronald Koeman lijkt Dembélé geen titularis te zijn. In de eerste wedstrijd tegen Villarreal vorig weekend moest hij vrede nemen met een invalbeurt.

UPDATE 1/10
Amper een dag later lijkt Dembélé alweer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële aanwinsten voor Man Utd. Barcelona wil enkel praten over een uitleenbeurt als daar ook een aankoopoptie bijhoort en volgens journalist Guillem Balague ontkennen ze op Old Trafford ook dat ze een bod uitgebracht hebben.

In Barcelona zou men dan weer geloven dat de geruchten gelanceerd werden om druk te zetten op Dortmund, want daar wil United nog altijd Jadon Sancho wegkapen. Als de Duitsers zouden geloven dat United andere opties heeft, zouden ze misschien geneigd kunnen zijn hun vraagprijs te laten zakken.


LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Denk je dat Man Utd Sancho nog zal kunnen strikken?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

28
28
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

124
124
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

89
89
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

52
52
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

182
182
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

67
67
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

211
211
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

95
95
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

220
220
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws