'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

116 stemmen
'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

Manchester United bleef deze mercato nog behoorlijk rustig, maar de Engelsen blijven azen op een nieuwe flankaanvaller. Al de hele zomer proberen ze Dortmund te verleiden tot een transfer van Jadon Sancho, maar succes kenden die pogingen niet. En dus verleggen ze op Old Trafford nu het vizier naar FC Barcelona.

Volgens Sky Sports zag United dinsdag opnieuw een bod van 100 miljoen euro voor Sancho geweigerd worden en nu zou het de onderhandelingen met Barça aangeknoopt hebben. De clubs zouden gesprekken voeren over een eventuele uitleenbeurt van Ousmane Dembélé. De 23-jarige Fransman had het de voorbije jaren moeilijk om de hoge verwachtingen in Camp Nou waar te maken.

In de zomer van 2017 telde Barça nog 105 miljoen euro neer om Dembélé weg te plukken bij Dortmund, maar onder meer blessures remden hem de voorbije jaren af. Ook onder Ronald Koeman lijkt Dembélé geen titularis te zijn. In de eerste wedstrijd tegen Villarreal vorig weekend moest hij vrede nemen met een invalbeurt.

UPDATE 1/10
Amper een dag later lijkt Dembélé alweer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële aanwinsten voor Man Utd. Barcelona wil enkel praten over een uitleenbeurt als daar ook een aankoopoptie bijhoort en volgens journalist Guillem Balague ontkennen ze op Old Trafford ook dat ze een bod uitgebracht hebben.

In Barcelona zou men dan weer geloven dat de geruchten gelanceerd werden om druk te zetten op Dortmund, want daar wil United nog altijd Jadon Sancho wegkapen. Als de Duitsers zouden geloven dat United andere opties heeft, zouden ze misschien geneigd kunnen zijn hun vraagprijs te laten zakken.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

🚀

Denk je dat Man Utd Sancho nog zal kunnen strikken?

Meest recent

'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

47
47
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

57
57
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

88
88
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

26
26
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

94
94
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

57
57
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

116
116
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

81
81
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

33
33
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

58
58
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

82
82
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

68
68
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

154
154
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

299
299
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

986
986
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

224
224
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

112
112
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

221
221
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

117
117
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

314
314
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

117
117
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

607
607
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

644
644
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

453
453
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1073
1073

Meer sportnieuws