'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

116 stemmen
'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

Manchester United bleef deze mercato nog behoorlijk rustig, maar de Engelsen blijven azen op een nieuwe flankaanvaller. Al de hele zomer proberen ze Dortmund te verleiden tot een transfer van Jadon Sancho, maar succes kenden die pogingen niet. En dus verleggen ze op Old Trafford nu het vizier naar FC Barcelona.

Volgens Sky Sports zag United dinsdag opnieuw een bod van 100 miljoen euro voor Sancho geweigerd worden en nu zou het de onderhandelingen met Barça aangeknoopt hebben. De clubs zouden gesprekken voeren over een eventuele uitleenbeurt van Ousmane Dembélé. De 23-jarige Fransman had het de voorbije jaren moeilijk om de hoge verwachtingen in Camp Nou waar te maken.

In de zomer van 2017 telde Barça nog 105 miljoen euro neer om Dembélé weg te plukken bij Dortmund, maar onder meer blessures remden hem de voorbije jaren af. Ook onder Ronald Koeman lijkt Dembélé geen titularis te zijn. In de eerste wedstrijd tegen Villarreal vorig weekend moest hij vrede nemen met een invalbeurt.

UPDATE 1/10
Amper een dag later lijkt Dembélé alweer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële aanwinsten voor Man Utd. Barcelona wil enkel praten over een uitleenbeurt als daar ook een aankoopoptie bijhoort en volgens journalist Guillem Balague ontkennen ze op Old Trafford ook dat ze een bod uitgebracht hebben.

In Barcelona zou men dan weer geloven dat de geruchten gelanceerd werden om druk te zetten op Dortmund, want daar wil United nog altijd Jadon Sancho wegkapen. Als de Duitsers zouden geloven dat United andere opties heeft, zouden ze misschien geneigd kunnen zijn hun vraagprijs te laten zakken.


LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Denk je dat Man Utd Sancho nog zal kunnen strikken?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

30
30
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

160
160
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

467
467
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

98
98
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

613
613
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

226
226
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

81
81
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

464
464
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

232
232
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws