'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

door
'Nieuw topdoelwit Man Utd mag alweer geschrapt worden'

Manchester United bleef deze mercato nog behoorlijk rustig, maar de Engelsen blijven azen op een nieuwe flankaanvaller. Al de hele zomer proberen ze Dortmund te verleiden tot een transfer van Jadon Sancho, maar succes kenden die pogingen niet. En dus verleggen ze op Old Trafford nu het vizier naar FC Barcelona.

Volgens Sky Sports zag United dinsdag opnieuw een bod van 100 miljoen euro voor Sancho geweigerd worden en nu zou het de onderhandelingen met Barça aangeknoopt hebben. De clubs zouden gesprekken voeren over een eventuele uitleenbeurt van Ousmane Dembélé. De 23-jarige Fransman had het de voorbije jaren moeilijk om de hoge verwachtingen in Camp Nou waar te maken.

In de zomer van 2017 telde Barça nog 105 miljoen euro neer om Dembélé weg te plukken bij Dortmund, maar onder meer blessures remden hem de voorbije jaren af. Ook onder Ronald Koeman lijkt Dembélé geen titularis te zijn. In de eerste wedstrijd tegen Villarreal vorig weekend moest hij vrede nemen met een invalbeurt.

UPDATE 1/10
Amper een dag later lijkt Dembélé alweer geschrapt te mogen worden van het lijstje met potentiële aanwinsten voor Man Utd. Barcelona wil enkel praten over een uitleenbeurt als daar ook een aankoopoptie bijhoort en volgens journalist Guillem Balague ontkennen ze op Old Trafford ook dat ze een bod uitgebracht hebben.

In Barcelona zou men dan weer geloven dat de geruchten gelanceerd werden om druk te zetten op Dortmund, want daar wil United nog altijd Jadon Sancho wegkapen. Als de Duitsers zouden geloven dat United andere opties heeft, zouden ze misschien geneigd kunnen zijn hun vraagprijs te laten zakken.


LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Denk je dat Man Utd Sancho nog zal kunnen strikken?

Meest recent

De vermoedelijke 11: Still en Oosting hakken knopen door

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

0
0
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

12
12
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

42
42
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

100
100
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

32
32
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

623
623
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

42
42
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

18
18
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

72
72
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

40
40
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

384
384
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

137
137
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

169
169
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

312
312
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

93
93
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

125
125
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

169
169
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1229
1229
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149

Meer sportnieuws