The Sun: 'Vanaken open voor transfer naar Premier League'

door
The Sun: 'Vanaken open voor transfer naar Premier League'

Een paar dagen voor het sluiten van de transfermarkt vertoeven Emmanuel Dennis en Krépin Diatta nog steeds op Jan Breydel. De kans lijkt dan ook alsmaar kleiner dat Club Brugge een van beide goudhaantjes nog ziet vertrekken. Al zou de landskampioen daar allicht wel meer oren naar hebben dan een verhuis van Hans Vanaken.


De draaischijf van Blauw-Zwart werd vorige week plots in verband gebracht met West Ham United, een middenmoter in de Premier League. In welke mate er concrete interesse was van The Hammers was wel niet echt duidelijk, maar volgens La Capitale zouden ze zich in Brugge al bij al weinig zorgen maken. De krant meent immers dat Vanaken deze zomer opnieuw nergens naartoe zal gaan.

Toch zijn de geruchten rond de Gouden Schoen in Engeland nog niet helemaal gaan liggen. Zo meldt The Daily Mail dat West Ham-manager David Moyes een oogje heeft laten vallen op de trefzekere spelverdeler en zelfs gebrand zou zijn op zijn komst. Samen met een nieuwe verdediger prijkt Vanaken dan ook bovenaan het verlanglijstje van de Schot. Afwachten of hij op 28-jarige leeftijd zelf alsnog oren heeft naar een buitenlands voorstel, én of de nodige miljoenen op tafel worden gelegd om Club te overtuigen.

UPDATE 30/09
Hoewel Blauw-Zwart dus niet zou vrezen voor een vertrek van zijn draaischijf, lijkt West Ham niet zomaar op te geven. Ook The Sun maakt nu gewag van concrete interesse bij de huidige nummer 11 in het Premier League-klassement. De tabloid beweert eveneens dat Vanaken zelf openstaat voor de sprong naar de Premier League én dat Moyes wil doordrukken voor zijn komst.

Supportersmedium Green Street Hammers benadrukt dan weer dat West Ham nood heeft aan extra kwaliteit op het middenveld. Declan Rice zou immers op weg zijn naar Chelsea, Jack Wilshere kan maar niet overtuigen, Mark Noble zit in de verre herfst van zijn carrière en Manuel Lanzini presteert veel te wisselvallig. Er zou dus zeker plaats zijn voor een speler als Vanaken. Bovendien zijn er ook voldoende middelen als de transfer van Rice weldra wordt afgerond.

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Indien Vanaken de stap naar het buitenland wil zetten, is dit hét ideale moment ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

79
79
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

87
87
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

61
61
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

135
135
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

53
53
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

85
85
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

49
49
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

122
122
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

215
215
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1257
1257
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

130
130
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

64
64
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

179
179
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

369
369
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

140
140
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

190
190
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

359
359
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws