'Club heeft nieuwe transferoptie voor pijnpositie'

548 stemmen
'Club heeft nieuwe transferoptie voor pijnpositie'

Club Brugge keek een hele zomer lang de kat uit de boom in afwachting van de best mogelijke deals, maar met nog minder dan een week voor het sluiten van de transferperiode is het toch tijd om te toe te slaan. En dat lijkt de landskampioen ook van plan. Zo zouden een drietal versterkingen op komst zijn.

Ongeacht een mogelijk vertrek van Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis, mikt Blauw-Zwart op nog een extra flankaanvaller. Het genoemde duo bewees de voorbije weken andermaal dat het redelijke blessuregevoelig is. Bovendien zijn voldoende alternatieven noodzakelijk gezien de strijd op meerdere fronten. Daarom dat coach Philippe Clement er ook absoluut een nieuwe spits bij wil. Afgelopen weekend werd in de Servische media de naam van Umar Sadiq naar voren geschoven en ook volgens La Capitale is de Nigeriaan van Partizan Belgrado in beeld. Het Waalse medium beweert dat de spitspositie in ieder geval de grootste prioriteit blijft.

UPDATE 11u50

Club Brugge zou dus in de markt zijn voor een nieuwe spits, al is het momenteel nog in het duister tasten wie ze daadwerkelijk voor op het oog hebben. Umar Sadiq van Partizan Belgrado zou zoals bovenstaand gezegd een optie kunnen zijn, maar in Frankrijk weerklinkt er ook een andere naam.

Want zo zou ook Ibrahim Sissoko in beeld zijn bij Blauw-Zwart. De 24-jarige aanvaller is momenteel actief in de Ligue 2 bij Chamois Niort. In 27 wedstrijden voor die club was hij goed voor 16 doelpunten. Best aardige statistieken dus, maar het valt af te wachten of Club daadwerkelijk concreet zal worden voor Sissoko.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Zou dat een goeie optie zijn voor Club?

Meest recent

'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

12
12
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

21
21
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

134
134
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

119
119
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

141
141
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

715
715
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

364
364
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

152
152
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

145
145
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

78
78
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

206
206
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

190
190
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

537
537
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

636
636
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

592
592
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

472
472
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

668
668
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

97
97
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

278
278
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172

Meer sportnieuws