'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

370 stemmen
'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

RSC Anderlecht wil ook in de komende jaren volop inzetten op  spelers uit de eigen jeugdopleiding. De Brusselaars verlengden de voorbije maanden dan ook de contracten van heel wat jonge talenten. Maar Paars-Wit is zeker nog niet klaar wat dat betreft.

Zoals geweten wil RSCA ook de overeenkomsten van Jérémy Doku en Yari Verschaeren weldra openbreken. Er wordt echter ook al gekeken binnen de nog jongeren categorieën. Zo melden diverse media, waaronder La Capitale, dat de recordkampioen de gesprekken heeft opgestart om Rayane Bounida een eerste profcontract voor te schotelen.

De aanvaller is nog steeds maar 14 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten die in ons land rondlopen. Met meer dan 300.000 Instagram-volgers is hij ook bijzonder populair op de sociale media, wat hem commercieel eveneens erg interessant maakt. Ondanks zijn prille leeftijd kan Bounida dan ook rekenen op een pak buitenlandse interesse.

Elders in Europa zou hij al een smak geld kunnen verdienen. Dat kan RSCA hem niet bieden, maar de Brusselaars willen hem en (vooral) zijn entourage overtuigen met een interessant sportief plan. In maart viert Bounida zijn 15de verjaardag. Vanaf dan kan hij in ons land een profcontract tekenen. Anderlecht zou ondanks de grote concurrentie er vertrouwen in hebben dat het supertalent zal ingaan op de aanbieding.

UPDATE 10u20

Anderlecht maakt dus nu al werk van een contract voor Rayane Bounida, en gezien de hype die wordt gecreëerd rond de jongeling, kan dat absoluut niet als een verrassing worden aanzien. En naast de bedoelingen met het 14-jarige supertalent, heeft Paars-Wit nog wel meer plannen.

Want zo staat in Het Laatste Nieuws te lezen dat er nog twee jongeren in zijn voetsporen kunnen treden met een eerste contract. Zo stelt de krant dat er al gesprekken lopen met Ethan Butera (14, centrale verdediger) en Julien Duranville (14, flankaanvaller). Ook deze heren staan te boek als toptalenten, en wil Anderlecht ze dus absoluut aan zich binden.

LEES OOK: Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Te vroeg voor een contract?

Meest recent

Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

0
0
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

21
21
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

176
176
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

29
29
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

111
111
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

140
140
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

118
118
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

400
400
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

101
101
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

100
100
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

134
134
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

287
287
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

110
110
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

53
53
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

68
68
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

214
214
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

65
65
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

152
152
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

408
408
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

274
274
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

150
150

Meer sportnieuws