'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

370 stemmen
'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

RSC Anderlecht wil ook in de komende jaren volop inzetten op  spelers uit de eigen jeugdopleiding. De Brusselaars verlengden de voorbije maanden dan ook de contracten van heel wat jonge talenten. Maar Paars-Wit is zeker nog niet klaar wat dat betreft.

Zoals geweten wil RSCA ook de overeenkomsten van Jérémy Doku en Yari Verschaeren weldra openbreken. Er wordt echter ook al gekeken binnen de nog jongeren categorieën. Zo melden diverse media, waaronder La Capitale, dat de recordkampioen de gesprekken heeft opgestart om Rayane Bounida een eerste profcontract voor te schotelen.

De aanvaller is nog steeds maar 14 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten die in ons land rondlopen. Met meer dan 300.000 Instagram-volgers is hij ook bijzonder populair op de sociale media, wat hem commercieel eveneens erg interessant maakt. Ondanks zijn prille leeftijd kan Bounida dan ook rekenen op een pak buitenlandse interesse.

Elders in Europa zou hij al een smak geld kunnen verdienen. Dat kan RSCA hem niet bieden, maar de Brusselaars willen hem en (vooral) zijn entourage overtuigen met een interessant sportief plan. In maart viert Bounida zijn 15de verjaardag. Vanaf dan kan hij in ons land een profcontract tekenen. Anderlecht zou ondanks de grote concurrentie er vertrouwen in hebben dat het supertalent zal ingaan op de aanbieding.

UPDATE 10u20

Anderlecht maakt dus nu al werk van een contract voor Rayane Bounida, en gezien de hype die wordt gecreëerd rond de jongeling, kan dat absoluut niet als een verrassing worden aanzien. En naast de bedoelingen met het 14-jarige supertalent, heeft Paars-Wit nog wel meer plannen.

Want zo staat in Het Laatste Nieuws te lezen dat er nog twee jongeren in zijn voetsporen kunnen treden met een eerste contract. Zo stelt de krant dat er al gesprekken lopen met Ethan Butera (14, centrale verdediger) en Julien Duranville (14, flankaanvaller). Ook deze heren staan te boek als toptalenten, en wil Anderlecht ze dus absoluut aan zich binden.

LEES OOK: Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

Te vroeg voor een contract?

Meest recent

De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

1
1
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

37
37
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

70
70
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

202
202
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

259
259
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

257
257
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

78
78
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

532
532
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

66
66
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

242
242
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

53
53
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

93
93
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

402
402
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

132
132
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

73
73
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

203
203
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

627
627
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

860
860
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

694
694
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

113
113
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

506
506
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

693
693
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

85
85

Meer sportnieuws