'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

door
'Anderlecht wil nóg twee briljanten vastleggen'

RSC Anderlecht wil ook in de komende jaren volop inzetten op  spelers uit de eigen jeugdopleiding. De Brusselaars verlengden de voorbije maanden dan ook de contracten van heel wat jonge talenten. Maar Paars-Wit is zeker nog niet klaar wat dat betreft.

Zoals geweten wil RSCA ook de overeenkomsten van Jérémy Doku en Yari Verschaeren weldra openbreken. Er wordt echter ook al gekeken binnen de nog jongeren categorieën. Zo melden diverse media, waaronder La Capitale, dat de recordkampioen de gesprekken heeft opgestart om Rayane Bounida een eerste profcontract voor te schotelen.

De aanvaller is nog steeds maar 14 jaar, maar geldt als één van de grootste talenten die in ons land rondlopen. Met meer dan 300.000 Instagram-volgers is hij ook bijzonder populair op de sociale media, wat hem commercieel eveneens erg interessant maakt. Ondanks zijn prille leeftijd kan Bounida dan ook rekenen op een pak buitenlandse interesse.

Elders in Europa zou hij al een smak geld kunnen verdienen. Dat kan RSCA hem niet bieden, maar de Brusselaars willen hem en (vooral) zijn entourage overtuigen met een interessant sportief plan. In maart viert Bounida zijn 15de verjaardag. Vanaf dan kan hij in ons land een profcontract tekenen. Anderlecht zou ondanks de grote concurrentie er vertrouwen in hebben dat het supertalent zal ingaan op de aanbieding.

UPDATE 10u20

Anderlecht maakt dus nu al werk van een contract voor Rayane Bounida, en gezien de hype die wordt gecreëerd rond de jongeling, kan dat absoluut niet als een verrassing worden aanzien. En naast de bedoelingen met het 14-jarige supertalent, heeft Paars-Wit nog wel meer plannen.

Want zo staat in Het Laatste Nieuws te lezen dat er nog twee jongeren in zijn voetsporen kunnen treden met een eerste contract. Zo stelt de krant dat er al gesprekken lopen met Ethan Butera (14, centrale verdediger) en Julien Duranville (14, flankaanvaller). Ook deze heren staan te boek als toptalenten, en wil Anderlecht ze dus absoluut aan zich binden.

LEES OOK: Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

Te vroeg voor een contract?

Meest recent

Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

9
9
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

20
20
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

100
100
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

38
38
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

259
259
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

67
67
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

64
64
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

260
260
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

102
102
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

193
193
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

137
137
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

37
37
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

84
84
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

89
89
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

56
56
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

303
303
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

195
195
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

286
286
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

75
75
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

258
258
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

602
602
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

398
398
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

483
483
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

481
481

Meer sportnieuws