'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

658 stemmen
'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

Terwijl de meeste clubs zich omwille van de coronacrisis deze transferperiode behoorlijk koest houden, houden ze bij Chelsea een zelden gezien transferoffensief. De Blues hadden zich al versterkt met Kai Havertz, Timo Werner, Ben Chilwell, Hakim Ziyech en Thiago Silva en daar kwam donderdag ook nog eens doelman Edouard Mendy bij. Maar daarmee is de transferhonger nog steeds niet gestild.


Het volgende doelwit zou immers al klaar staan, want Declan Rice zou de volgende aanwinst moeten worden. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt wel dat Chelsea nog niet meteen in actie zal schieten voor de Engelse international, omdat ze eerst enkele uitgaande transfers willen doen. De Blues hebben immers nog een aantal overbodige spelers rondlopen die verhuurd of verkocht mogen worden.

Binnen enkele dagen zouden de gesprekken met West Ham echter wel aangeknoopt moeten worden, al wil die club eigenlijk niet meewerken aan een transfer. Rice zou echter zelf aandringen op een transfer en dus zullen de Hammers misschien toch nog moeten plooien. Her en der wordt gefluisterd dat Rice en Chelsea al een akkoord hebben over een contract voor vijf jaar.

UPDATE 29/09
Ondanks het transferoffensief zijn de resultaten van Chelsea voorlopig niet zoals gehoopt en dus wordt in het slot van de mercato nog bijgestuurd. Volgens The Sun zouden de Blues voor het sluiten van de transferperiode de komst van Declan Rice willen afronden. Om West Ham te overtuigen zou de Londense club zo'n 44 miljoen euro over hebben. De Hammers willen zelf nog versterking halen en dat geld zou dus goed van pas kunnen komen. Indien Rice tekent, zal Chelsea mogelijk afscheid nemen van N'Golo Kanté die bij diverse andere topclubs wordt genoemd.

LEES OOK: 'West Ham United verrast met Belgische transfer'

Denkt u dat Chelsea zal meedoen voor de titel in de PL?

Meest recent

'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

93
93
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

27
27
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

207
207
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

60
60
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

29
29
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

81
81
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

283
283
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

258
258
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

90
90
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

501
501
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

250
250
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

119
119
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

546
546
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

223
223
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

202
202
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

70
70
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

907
907
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

562
562
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

245
245
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

295
295
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

90
90
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

35
35
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

99
99

Meer sportnieuws