'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

door
'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

Terwijl de meeste clubs zich omwille van de coronacrisis deze transferperiode behoorlijk koest houden, houden ze bij Chelsea een zelden gezien transferoffensief. De Blues hadden zich al versterkt met Kai Havertz, Timo Werner, Ben Chilwell, Hakim Ziyech en Thiago Silva en daar kwam donderdag ook nog eens doelman Edouard Mendy bij. Maar daarmee is de transferhonger nog steeds niet gestild.


Het volgende doelwit zou immers al klaar staan, want Declan Rice zou de volgende aanwinst moeten worden. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt wel dat Chelsea nog niet meteen in actie zal schieten voor de Engelse international, omdat ze eerst enkele uitgaande transfers willen doen. De Blues hebben immers nog een aantal overbodige spelers rondlopen die verhuurd of verkocht mogen worden.

Binnen enkele dagen zouden de gesprekken met West Ham echter wel aangeknoopt moeten worden, al wil die club eigenlijk niet meewerken aan een transfer. Rice zou echter zelf aandringen op een transfer en dus zullen de Hammers misschien toch nog moeten plooien. Her en der wordt gefluisterd dat Rice en Chelsea al een akkoord hebben over een contract voor vijf jaar.

UPDATE 29/09
Ondanks het transferoffensief zijn de resultaten van Chelsea voorlopig niet zoals gehoopt en dus wordt in het slot van de mercato nog bijgestuurd. Volgens The Sun zouden de Blues voor het sluiten van de transferperiode de komst van Declan Rice willen afronden. Om West Ham te overtuigen zou de Londense club zo'n 44 miljoen euro over hebben. De Hammers willen zelf nog versterking halen en dat geld zou dus goed van pas kunnen komen. Indien Rice tekent, zal Chelsea mogelijk afscheid nemen van N'Golo Kanté die bij diverse andere topclubs wordt genoemd.

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Denkt u dat Chelsea zal meedoen voor de titel in de PL?

Meest recent

Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

10
10
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

32
32
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

36
36
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

68
68
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

160
160
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

363
363
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

101
101
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

73
73
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

163
163
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

94
94
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

73
73
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

130
130
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

236
236
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

68
68
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

172
172
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

55
55
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

313
313
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

151
151
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

137
137
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

70
70
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

138
138
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

52
52

Meer sportnieuws