'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

door
'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

Terwijl de meeste clubs zich omwille van de coronacrisis deze transferperiode behoorlijk koest houden, houden ze bij Chelsea een zelden gezien transferoffensief. De Blues hadden zich al versterkt met Kai Havertz, Timo Werner, Ben Chilwell, Hakim Ziyech en Thiago Silva en daar kwam donderdag ook nog eens doelman Edouard Mendy bij. Maar daarmee is de transferhonger nog steeds niet gestild.


Het volgende doelwit zou immers al klaar staan, want Declan Rice zou de volgende aanwinst moeten worden. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt wel dat Chelsea nog niet meteen in actie zal schieten voor de Engelse international, omdat ze eerst enkele uitgaande transfers willen doen. De Blues hebben immers nog een aantal overbodige spelers rondlopen die verhuurd of verkocht mogen worden.

Binnen enkele dagen zouden de gesprekken met West Ham echter wel aangeknoopt moeten worden, al wil die club eigenlijk niet meewerken aan een transfer. Rice zou echter zelf aandringen op een transfer en dus zullen de Hammers misschien toch nog moeten plooien. Her en der wordt gefluisterd dat Rice en Chelsea al een akkoord hebben over een contract voor vijf jaar.

UPDATE 29/09
Ondanks het transferoffensief zijn de resultaten van Chelsea voorlopig niet zoals gehoopt en dus wordt in het slot van de mercato nog bijgestuurd. Volgens The Sun zouden de Blues voor het sluiten van de transferperiode de komst van Declan Rice willen afronden. Om West Ham te overtuigen zou de Londense club zo'n 44 miljoen euro over hebben. De Hammers willen zelf nog versterking halen en dat geld zou dus goed van pas kunnen komen. Indien Rice tekent, zal Chelsea mogelijk afscheid nemen van N'Golo Kanté die bij diverse andere topclubs wordt genoemd.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Denkt u dat Chelsea zal meedoen voor de titel in de PL?

Meest recent

Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

4
4
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

20
20
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

44
44
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

58
58
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

51
51
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

235
235
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

167
167
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

237
237
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

66
66
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

231
231
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

544
544
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

374
374
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

467
467
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

411
411
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

98
98
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

233
233
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

550
550
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

172
172
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97

Meer sportnieuws