'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

door
'Chelsea sluit mercato af met bommetje van 44 miljoen'

Terwijl de meeste clubs zich omwille van de coronacrisis deze transferperiode behoorlijk koest houden, houden ze bij Chelsea een zelden gezien transferoffensief. De Blues hadden zich al versterkt met Kai Havertz, Timo Werner, Ben Chilwell, Hakim Ziyech en Thiago Silva en daar kwam donderdag ook nog eens doelman Edouard Mendy bij. Maar daarmee is de transferhonger nog steeds niet gestild.


Het volgende doelwit zou immers al klaar staan, want Declan Rice zou de volgende aanwinst moeten worden. Transferspecialist Fabrizio Romano meldt wel dat Chelsea nog niet meteen in actie zal schieten voor de Engelse international, omdat ze eerst enkele uitgaande transfers willen doen. De Blues hebben immers nog een aantal overbodige spelers rondlopen die verhuurd of verkocht mogen worden.

Binnen enkele dagen zouden de gesprekken met West Ham echter wel aangeknoopt moeten worden, al wil die club eigenlijk niet meewerken aan een transfer. Rice zou echter zelf aandringen op een transfer en dus zullen de Hammers misschien toch nog moeten plooien. Her en der wordt gefluisterd dat Rice en Chelsea al een akkoord hebben over een contract voor vijf jaar.

UPDATE 29/09
Ondanks het transferoffensief zijn de resultaten van Chelsea voorlopig niet zoals gehoopt en dus wordt in het slot van de mercato nog bijgestuurd. Volgens The Sun zouden de Blues voor het sluiten van de transferperiode de komst van Declan Rice willen afronden. Om West Ham te overtuigen zou de Londense club zo'n 44 miljoen euro over hebben. De Hammers willen zelf nog versterking halen en dat geld zou dus goed van pas kunnen komen. Indien Rice tekent, zal Chelsea mogelijk afscheid nemen van N'Golo Kanté die bij diverse andere topclubs wordt genoemd.

LEES OOK: 'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Denkt u dat Chelsea zal meedoen voor de titel in de PL?

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

5
5
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

34
34
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

52
52
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

255
255
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

27
27
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

148
148
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

197
197
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

29
29
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

452
452
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

280
280
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

255
255
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

122
122
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

260
260
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

93
93
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

60
60
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

70
70
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

67
67

Meer sportnieuws