'Slotoffensief in de maak: drie aanwinsten voor Club'

2297 stemmen
'Slotoffensief in de maak: drie aanwinsten voor Club'

Club Brugge keek een hele zomer lang de kat uit de boom in afwachting van de best mogelijke deals, maar met nog minder dan een week voor het sluiten van de transferperiode is het toch tijd om te toe te slaan. En dat lijkt de landskampioen ook van plan. Zo zouden een drietal versterkingen op komst zijn.


Ongeacht een mogelijk vertrek van Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis, mikt Blauw-Zwart op nog een extra flankaanvaller. Het genoemde duo bewees de voorbije weken andermaal dat het redelijke blessuregevoelig is. Bovendien zijn voldoende alternatieven noodzakelijk gezien de strijd op meerdere fronten. Daarom dat coach Philippe Clement er ook absoluut een nieuwe spits bij wil. Afgelopen weekend werd in de Servische media de naam van Umar Sadiq naar voren geschoven en ook volgens La Capitale is de Nigeriaan van Partizan Belgrado in beeld. Het Waalse medium beweert dat de spitspositie in ieder geval de grootste prioriteit blijft.

Tot slot bestaat de kans dat ook de defensie nog verstevigd wordt, maar daarvoor lijken de Bruggelingen vooral in te zetten op jonge spelers met de nodige groeimarge. Senegalese bronnen meldden maandag al dat de 18-jarige Formose Mendy op weg zou zijn van FC Porto naar Club. Hij lijkt in eerste instantie echter een aanwinst voor de beloften. Ook de piste van Jake Clarke-Salter (Chelsea) wordt naar verluidt onderzocht. Hij zou een seizoen gehuurd kunnen worden, al heerst er wel flinke concurrentie voor de 23-jarige Engelsman.

LEES OOK: Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

Indien Club slechts één aanwinst kan halen, wat zou u verkiezen?

Meest recent

Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

3
3
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

73
73
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

137
137
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

111
111
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

39
39
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

302
302
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

16
16
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

125
125
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

69
69
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

857
857
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

706
706
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

229
229
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

36
36
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

383
383
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

366
366
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

497
497
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

369
369
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

422
422
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

52
52
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

186
186
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

576
576
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

256
256
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

358
358

Meer sportnieuws