'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

door
'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

Club Brugge staat voor een belangrijke laatste week van de zomermercato. Terwijl de deadline zienderogen dichterbij komt, is het bij de landskampioen nog steeds wachten op de eerste noemenswaardige versterkingen. En ook aan uitgaande zijde beweegt er mogelijk nog één en ander op Jan Breydel.


Eind vorige week geraakte bekend dat Hans Vanaken op de radar zou staan van het Engels West Ham United. Het valt echter te betwijfelen hoe concreet die geruchten zijn, zeker nu de Hammers zich herpakt hebben met een klinkende zege tegen Wolverhampton. Bovendien is de kans klein dat de spelmaker nu zelf nog wil vertrekken. Maar dat geldt niet voor alle spelers. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta alsnog andere oorden opzoeken. Beide spelers zouden enkele voorstellen vanuit het buitenland op zak hebben, maar die vertaalden zich voorlopig niet in een concreet (en toereikend) bod.

Daar kan in de komende week echter verandering in komen. Verschillende Europese ploegen overwegen immers al om bij te sturen op de mercato nadat de competitiestart niet verliep zoals gehoopt. Bovendien mag nog heel wat transferbeweging verwacht worden als er straks duidelijkheid is over de samenstelling van de Europese poules. Van Dennis is in ieder geval geweten dat hij de stap naar een grotere competitie wil zetten. Diatta werd na de derby tegen Cercle dan weer gepolst naar een eventuele transfer, hij hield alle opties open. Indien één van de twee alsnog vertrekt, zal Club volgens HLN sowieso een vervanger aantrekken.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

45
45
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

295
295
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

281
281
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

36
36
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

87
87
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

170
170
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

223
223
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

177
177
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

167
167
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

22
22
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

62
62
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

519
519
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

10
10
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

392
392
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

96
96
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

106
106
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

862
862
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

324
324
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

42
42
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

134
134
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

162
162
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

127
127
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1406
1406
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

306
306

Meer sportnieuws