'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

door
'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

Club Brugge staat voor een belangrijke laatste week van de zomermercato. Terwijl de deadline zienderogen dichterbij komt, is het bij de landskampioen nog steeds wachten op de eerste noemenswaardige versterkingen. En ook aan uitgaande zijde beweegt er mogelijk nog één en ander op Jan Breydel.


Eind vorige week geraakte bekend dat Hans Vanaken op de radar zou staan van het Engels West Ham United. Het valt echter te betwijfelen hoe concreet die geruchten zijn, zeker nu de Hammers zich herpakt hebben met een klinkende zege tegen Wolverhampton. Bovendien is de kans klein dat de spelmaker nu zelf nog wil vertrekken. Maar dat geldt niet voor alle spelers. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta alsnog andere oorden opzoeken. Beide spelers zouden enkele voorstellen vanuit het buitenland op zak hebben, maar die vertaalden zich voorlopig niet in een concreet (en toereikend) bod.

Daar kan in de komende week echter verandering in komen. Verschillende Europese ploegen overwegen immers al om bij te sturen op de mercato nadat de competitiestart niet verliep zoals gehoopt. Bovendien mag nog heel wat transferbeweging verwacht worden als er straks duidelijkheid is over de samenstelling van de Europese poules. Van Dennis is in ieder geval geweten dat hij de stap naar een grotere competitie wil zetten. Diatta werd na de derby tegen Cercle dan weer gepolst naar een eventuele transfer, hij hield alle opties open. Indien één van de twee alsnog vertrekt, zal Club volgens HLN sowieso een vervanger aantrekken.

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

1
1
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

218
218
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

133
133
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

85
85
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

94
94
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

93
93
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

210
210
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

56
56
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

690
690
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

446
446
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

228
228
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

239
239
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

179
179
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

215
215
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

946
946
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

144
144
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

333
333
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

410
410
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

564
564

Meer sportnieuws