Prins van het Park: "Verschaeren is back"

door
Prins van het Park:

Na de recente puntenoogst van zes op zes wil RSC Anderlecht zondag die positieve lijn doortrekken tegen de bezoekers van KAS Eupen. Met een negen op negen onder de arm kan Sporting zelfs naar de tweede plaats springen in het klassement.

'RSCA is back' volgens sommigen, maar anderen namen die twee opeenvolgende zeges op rij toch met een korreltje zout. Zo hoeft het wel gezegd te worden dat Anderlecht hun laatste zes punten kon sprokkelen tegen mindere voetbalgoden zoals Cercle Brugge en Waasland-Beveren, al moeten zo'n matchen uiteraard ook gewonnen worden.

Ook Imke Courtois heeft haar mening over dat onderwerp in De Zondag. “Vooreerst: Verschaeren is back, daar was ik het meest verheugd over. Maar daarnaast zag ik toch ook een consistenter Anderlecht met naast Doku en Verschaeren een goeie Nmecha en zo. En toch alweer frivole combinaties. Tegen Eupen vandaag wint Anderlecht ook wel. Volgende week op Club Brugge, dat wordt pas echt een test.”

LEES OOK: Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Krijgt Verschaeren te veel kritiek?

Meest recent

'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

7
7
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

22
22
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

6
6
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

161
161
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

76
76
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

67
67
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

172
172
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

102
102
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

121
121
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

288
288
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

267
267
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

324
324
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

519
519
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

87
87
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

152
152
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

406
406
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

83
83
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

129
129
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

362
362
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

333
333
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1014
1014
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

141
141
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

384
384
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

550
550

Meer sportnieuws