TRANSFERUURTJE: 'Vanaken kan naar Engeland, ijskoude douche Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vanaken kan naar Engeland, ijskoude douche Barça'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge moet in het uiterst slot van de mercato alsnog vrezen voor een vetrek van Hans Vanaken. Volgens Football Insider zou West Ham United de Gouden Schoen bovenaan de verlanglijst hebben gezet. De interesse is naar verluidt concreet en volgens Sportlens zijn er voldoende middelen om zijn komst te bekostigen. Aan inkomende zijde zou Club volgens Afrikaanse bronnen een bod voorbereiden op Nana Ampomah. De voormalige uitblinker van Waalsland-Beveren wil in ieder geval vertrekken bij Fortuna Dusseldorf.

Landry Dimata begon goed aan het seizoen met twee goals in drie matchen en een selectie voor de Rode Duivels. Maar momenteel moet hij op de bank plaatsnemen en Anderlecht zou bereid zijn hem bij een goed bod te laten gaan. Aan belangstelling alvast geen gebrek. Volgens Tuttomercatoweb hebben Fulham en AS Roma interesse in de aanvaller. Eerder polste Dijon al bij RSCA. Verder zou Paars-Wit dan toch mogen hopen op de komst van verdediger Simon Falette.

AA Gent heeft nu ook officieel aangekondigd dat het afscheid neemt van Nana Asare. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden. Het Servische Mozzart Sport wist verder te melden dat de Buffalo’s een bod deden van 1,7 miljoen euro op Milos Degenek en dat werd aanvaard door zijn club Rode Ster Belgrado. Het bericht werd door Gent evenwel ontkend aan onze redactie.

Zulte Waregem zou na zijn dramatische seizoensstart nog extra versterking aantrekken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Essevee op het punt staat om Abdallah Ali Mohamed aan te trekken. De 21-jarige rechtsback, een vijfvoudig international bij de Comoren, wordt wellicht op huurbasis overgenomen van Olympique Marseille en was vrijdag reeds aanwezig in het Regenboogstadion

BUITENLAND
Ondanks maandenlange onderhandelingen met Internazionale slaagde FC Barcelona er nog steeds niet in om de transfer van Lautaro Martinez af te ronden. De droomspits van Barça zal dit jaar wellicht de overstap niet meer maken naar Camp Nou. Nochtans werd zelfs supermakelaar Jorge Mendes ingeschakeld om zijn komst te bewerkstelligen, maar Inter weigerde alle medewerking. Een ijskoude douche voor Barça, dat nog steeds niet kon toeslaan op de mercato.

Atletico Madrid wil na Luis Suarez nog een topspits aantrekken. De club zou namelijk in de markt zijn om Edison Cavani transfervrij in te lijven. De landgenoot van Suarez mag zich dus mogelijk opmaken voor een tandem met de oud-speler van Barcelona. Spaanse bronnen melden dat Cavani een contract van één seizoen heeft aangeboden gekregen, met de optie tot een tweede jaar.

Mario Mandzukic is een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Al Duhail verbrak. Maar hij lijkt een nieuwe club te hebben gevonden. De 35-jarige Kroatische aanvaller staat volgens buitenlandse media op het punt om een contract voor één jaar met optie voor nog een jaar te tekenen bij Lokomotiv Moskou.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League zou aankunnen?

Meest recent

Mourinho komt met straffe beschuldiging na nederlaag

De wedstrijd tussen Benfica en Real Madrid was dinsdagavond dé blikvanger in de Champions ...

24
24
Racismerel Vinicius: Real-spelers onthullen exacte woorden

Real Madrid heeft dinsdagavond revanche genomen op Benfica voor de nederlaag van enkele weken ...

33
33
Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

15
15
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

154
154
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

67
67
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

36
36
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

91
91
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

98
98
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

51
51
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

313
313
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

643
643
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

540
540
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

394
394
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

356
356
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

254
254
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

611
611
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

260
260
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

88
88
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

312
312
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

87
87
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

451
451
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

206
206
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

75
75
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

48
48
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

75
75

Meer sportnieuws