TRANSFERUURTJE: 'Vanaken kan naar Engeland, ijskoude douche Barça'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vanaken kan naar Engeland, ijskoude douche Barça'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge moet in het uiterst slot van de mercato alsnog vrezen voor een vetrek van Hans Vanaken. Volgens Football Insider zou West Ham United de Gouden Schoen bovenaan de verlanglijst hebben gezet. De interesse is naar verluidt concreet en volgens Sportlens zijn er voldoende middelen om zijn komst te bekostigen. Aan inkomende zijde zou Club volgens Afrikaanse bronnen een bod voorbereiden op Nana Ampomah. De voormalige uitblinker van Waalsland-Beveren wil in ieder geval vertrekken bij Fortuna Dusseldorf.

Landry Dimata begon goed aan het seizoen met twee goals in drie matchen en een selectie voor de Rode Duivels. Maar momenteel moet hij op de bank plaatsnemen en Anderlecht zou bereid zijn hem bij een goed bod te laten gaan. Aan belangstelling alvast geen gebrek. Volgens Tuttomercatoweb hebben Fulham en AS Roma interesse in de aanvaller. Eerder polste Dijon al bij RSCA. Verder zou Paars-Wit dan toch mogen hopen op de komst van verdediger Simon Falette.

AA Gent heeft nu ook officieel aangekondigd dat het afscheid neemt van Nana Asare. Zijn contract werd in onderling overleg ontbonden. Het Servische Mozzart Sport wist verder te melden dat de Buffalo’s een bod deden van 1,7 miljoen euro op Milos Degenek en dat werd aanvaard door zijn club Rode Ster Belgrado. Het bericht werd door Gent evenwel ontkend aan onze redactie.

Zulte Waregem zou na zijn dramatische seizoensstart nog extra versterking aantrekken. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Essevee op het punt staat om Abdallah Ali Mohamed aan te trekken. De 21-jarige rechtsback, een vijfvoudig international bij de Comoren, wordt wellicht op huurbasis overgenomen van Olympique Marseille en was vrijdag reeds aanwezig in het Regenboogstadion

BUITENLAND
Ondanks maandenlange onderhandelingen met Internazionale slaagde FC Barcelona er nog steeds niet in om de transfer van Lautaro Martinez af te ronden. De droomspits van Barça zal dit jaar wellicht de overstap niet meer maken naar Camp Nou. Nochtans werd zelfs supermakelaar Jorge Mendes ingeschakeld om zijn komst te bewerkstelligen, maar Inter weigerde alle medewerking. Een ijskoude douche voor Barça, dat nog steeds niet kon toeslaan op de mercato.

Atletico Madrid wil na Luis Suarez nog een topspits aantrekken. De club zou namelijk in de markt zijn om Edison Cavani transfervrij in te lijven. De landgenoot van Suarez mag zich dus mogelijk opmaken voor een tandem met de oud-speler van Barcelona. Spaanse bronnen melden dat Cavani een contract van één seizoen heeft aangeboden gekregen, met de optie tot een tweede jaar.

Mario Mandzukic is een vrije speler nadat hij in onderling overleg zijn contract bij Al Duhail verbrak. Maar hij lijkt een nieuwe club te hebben gevonden. De 35-jarige Kroatische aanvaller staat volgens buitenlandse media op het punt om een contract voor één jaar met optie voor nog een jaar te tekenen bij Lokomotiv Moskou.

LEES OOK: 'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League zou aankunnen?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

12
12
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

59
59
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

57
57
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

35
35
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

84
84
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

120
120
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

189
189
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

73
73
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

421
421
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

128
128
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

152
152
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

290
290
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

134
134
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

317
317
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

240
240
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

168
168
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

254
254
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

176
176
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws