'Bayat riskeert stadionverbod na feestje Charleroi'

door
'Bayat riskeert stadionverbod na feestje Charleroi'

Charleroi is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. De Carolo's wisten voorlopig al hun wedstrijden in de competitie te winnen en boekten donderdag ook hun eerste succes in Europa. Zo werd na verlengingen met 2-1 gewonnen van Partizan Belgrado in de voorlaatste voorronde van de Europa League.


Wegens de corona-regels van de UEFA mochten er geen fans binnen in het stadion. Maar dat hield de supporters niet tegen om na de wedstrijd samen te troepen aan Mambourg. Van bubbels en referentiecijfers was weinig sprake. Er werd ook gretig gezongen, geschreeuwd en geknuffeld. Een deel van de spelers kwam zelfs naar buiten om de fans te groeten. Zij werden echter op een corona-proof afstand gehouden door de ordediensten. Bij Sporza zag men ook hoe manager Mehdi Bayat, tevens voorzitter van de voetbalbond, gretig deelnam aan de festiviteiten. Ook hij bleef weliswaar op afstand.

UPDATE 26/09
De uitspattingen na de knappe zege tegen Partizan blijven mogelijk niet zonder gevolgen. Volgens Het Laatste Nieuws riskeert Bayat zelfs een stadionverbod. De sterke man benadrukt dat hij telkens op een veilige afstand bleef en hij droeg ook een mondmasker, maar op een video die circuleert op de sociale media is te zien hoe hij de supporters wel extra aan het opjutten is. Zijn actie krijgt dan ook de nodige kritiek. Viroloog Steven Van Gucht liet verstaan dat dit gedrag 'afgekeurd moet worden'. Marc Van Craen van Voetbal Vlaanderen was dan weer streng via Twitter.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Bayat moet een sanctie krijgen ...

Meest recent

Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

4
4
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

68
68
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

124
124
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

138
138
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

186
186
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

34
34
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

312
312
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

565
565
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

215
215
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

235
235
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

57
57
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

311
311
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

318
318
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

349
349
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

374
374
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

116
116
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

351
351
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

268
268
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

216
216
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

227
227

Meer sportnieuws