'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

door
'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

Moet Club Brugge dan vlak voor het sluiten van de transferperiode dan toch nog vrezen voor een vertrek van Hans Vanaken? Volgens Football Insider hengelt een club uit de Premier League naar de Gouden Schoen. West Ham United zou de spelmaker immers dolgraag naar Engeland willen halen.


De Engelsen zouden Vanaken nog deze mercato willen aantrekken en vooral manager David Moyes wil de Rode Duivel er graag bij. West Ham United verloor zijn eerste twee wedstrijden van het seizoen en wil er nog wat versterking bij. Voor Vanaken lijkt het bovendien nu of nooit voor een toptransfer. Op zijn 28ste zit hij aan de top van zijn kunnen en in België heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt. daarnaast zou het voor een mogelijke EK-selectie ook geen slechte zaak zijn als hij een vaste waarde wordt in de Premier League, een competitie waar bondscoach Roberto Martinez het meest rekruteert.

UPDATE 26/09
Hoewel er momenteel nog geen bod op tafel zou liggen voor Vanaken, lijkt Blauw-Zwart zich toch zorgen moeten maken. De interesse van West Ham wordt door verschillende Engelse bronnen als behoorlijk concreet omschreven. Bij SportLens benadrukt men overigens dat de Hammers over voldoende middelen beschikken om zowel Club Brugge als Vanaken zelf te overtuigen. Over concrete bedragen wordt evenwel niet gesproken.

Het feit dat hij met zijn ervaring in staat moet zijn een onmiddellijke impact te hebben, maakt van hem een des te interessant doelwit. Club heeft wel het geluk dat de mercato over een dikke week sluit en er dus weinig tijd is om te onderhandelen. Bovendien valt het af te wachten of Vanaken zo'n transfer zelf ook ziet zitten. Hij is goed gesetteld in West-Vlaanderen, kan bij Club voor de prijzen spelen én hij is er verzekerd van zowel een basisplaats als Champions League-voetbal.

LEES OOK: ‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

Denkt u dat Vanaken deze mercato nog vertrekt bij Club?

Meest recent

‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

10
10
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

21
21
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

124
124
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

131
131
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

39
39
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

112
112
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

217
217
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

283
283
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

111
111
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

124
124
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

175
175
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

313
313
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

72
72
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

409
409
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

291
291
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

403
403
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

496
496
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

400
400
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

122
122
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

521
521
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

270
270
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

788
788
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

456
456
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

159
159
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

680
680

Meer sportnieuws