'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

door
'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

Moet Club Brugge dan vlak voor het sluiten van de transferperiode dan toch nog vrezen voor een vertrek van Hans Vanaken? Volgens Football Insider hengelt een club uit de Premier League naar de Gouden Schoen. West Ham United zou de spelmaker immers dolgraag naar Engeland willen halen.


De Engelsen zouden Vanaken nog deze mercato willen aantrekken en vooral manager David Moyes wil de Rode Duivel er graag bij. West Ham United verloor zijn eerste twee wedstrijden van het seizoen en wil er nog wat versterking bij. Voor Vanaken lijkt het bovendien nu of nooit voor een toptransfer. Op zijn 28ste zit hij aan de top van zijn kunnen en in België heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt. daarnaast zou het voor een mogelijke EK-selectie ook geen slechte zaak zijn als hij een vaste waarde wordt in de Premier League, een competitie waar bondscoach Roberto Martinez het meest rekruteert.

UPDATE 26/09
Hoewel er momenteel nog geen bod op tafel zou liggen voor Vanaken, lijkt Blauw-Zwart zich toch zorgen moeten maken. De interesse van West Ham wordt door verschillende Engelse bronnen als behoorlijk concreet omschreven. Bij SportLens benadrukt men overigens dat de Hammers over voldoende middelen beschikken om zowel Club Brugge als Vanaken zelf te overtuigen. Over concrete bedragen wordt evenwel niet gesproken.

Het feit dat hij met zijn ervaring in staat moet zijn een onmiddellijke impact te hebben, maakt van hem een des te interessant doelwit. Club heeft wel het geluk dat de mercato over een dikke week sluit en er dus weinig tijd is om te onderhandelen. Bovendien valt het af te wachten of Vanaken zo'n transfer zelf ook ziet zitten. Hij is goed gesetteld in West-Vlaanderen, kan bij Club voor de prijzen spelen én hij is er verzekerd van zowel een basisplaats als Champions League-voetbal.

LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Denkt u dat Vanaken deze mercato nog vertrekt bij Club?

Meest recent

De Cat doet Vanhaezebrouck schrikken: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

4
4
Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

404
404
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

28
28
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

110
110
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

466
466
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

46
46
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

109
109
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

181
181
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

157
157
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

482
482
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

194
194
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

250
250
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

513
513
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

194
194
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

166
166
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

78
78
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

393
393
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

100
100

Meer sportnieuws