'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

door
'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

Moet Club Brugge dan vlak voor het sluiten van de transferperiode dan toch nog vrezen voor een vertrek van Hans Vanaken? Volgens Football Insider hengelt een club uit de Premier League naar de Gouden Schoen. West Ham United zou de spelmaker immers dolgraag naar Engeland willen halen.


De Engelsen zouden Vanaken nog deze mercato willen aantrekken en vooral manager David Moyes wil de Rode Duivel er graag bij. West Ham United verloor zijn eerste twee wedstrijden van het seizoen en wil er nog wat versterking bij. Voor Vanaken lijkt het bovendien nu of nooit voor een toptransfer. Op zijn 28ste zit hij aan de top van zijn kunnen en in België heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt. daarnaast zou het voor een mogelijke EK-selectie ook geen slechte zaak zijn als hij een vaste waarde wordt in de Premier League, een competitie waar bondscoach Roberto Martinez het meest rekruteert.

UPDATE 26/09
Hoewel er momenteel nog geen bod op tafel zou liggen voor Vanaken, lijkt Blauw-Zwart zich toch zorgen moeten maken. De interesse van West Ham wordt door verschillende Engelse bronnen als behoorlijk concreet omschreven. Bij SportLens benadrukt men overigens dat de Hammers over voldoende middelen beschikken om zowel Club Brugge als Vanaken zelf te overtuigen. Over concrete bedragen wordt evenwel niet gesproken.

Het feit dat hij met zijn ervaring in staat moet zijn een onmiddellijke impact te hebben, maakt van hem een des te interessant doelwit. Club heeft wel het geluk dat de mercato over een dikke week sluit en er dus weinig tijd is om te onderhandelen. Bovendien valt het af te wachten of Vanaken zo'n transfer zelf ook ziet zitten. Hij is goed gesetteld in West-Vlaanderen, kan bij Club voor de prijzen spelen én hij is er verzekerd van zowel een basisplaats als Champions League-voetbal.

LEES OOK: Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Denkt u dat Vanaken deze mercato nog vertrekt bij Club?

Meest recent

Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

15
15
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

11
11
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

152
152
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

31
31
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

39
39
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

89
89
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

46
46
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

170
170
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

196
196
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

39
39
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

131
131
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

47
47
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

191
191
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

82
82
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

277
277
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

297
297
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

128
128
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

504
504
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

264
264
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

115
115

Meer sportnieuws