'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

door
'Club wacht bang af: interesse Vanaken wordt concreet'

Moet Club Brugge dan vlak voor het sluiten van de transferperiode dan toch nog vrezen voor een vertrek van Hans Vanaken? Volgens Football Insider hengelt een club uit de Premier League naar de Gouden Schoen. West Ham United zou de spelmaker immers dolgraag naar Engeland willen halen.


De Engelsen zouden Vanaken nog deze mercato willen aantrekken en vooral manager David Moyes wil de Rode Duivel er graag bij. West Ham United verloor zijn eerste twee wedstrijden van het seizoen en wil er nog wat versterking bij. Voor Vanaken lijkt het bovendien nu of nooit voor een toptransfer. Op zijn 28ste zit hij aan de top van zijn kunnen en in België heeft hij alles gewonnen wat er te winnen valt. daarnaast zou het voor een mogelijke EK-selectie ook geen slechte zaak zijn als hij een vaste waarde wordt in de Premier League, een competitie waar bondscoach Roberto Martinez het meest rekruteert.

UPDATE 26/09
Hoewel er momenteel nog geen bod op tafel zou liggen voor Vanaken, lijkt Blauw-Zwart zich toch zorgen moeten maken. De interesse van West Ham wordt door verschillende Engelse bronnen als behoorlijk concreet omschreven. Bij SportLens benadrukt men overigens dat de Hammers over voldoende middelen beschikken om zowel Club Brugge als Vanaken zelf te overtuigen. Over concrete bedragen wordt evenwel niet gesproken.

Het feit dat hij met zijn ervaring in staat moet zijn een onmiddellijke impact te hebben, maakt van hem een des te interessant doelwit. Club heeft wel het geluk dat de mercato over een dikke week sluit en er dus weinig tijd is om te onderhandelen. Bovendien valt het af te wachten of Vanaken zo'n transfer zelf ook ziet zitten. Hij is goed gesetteld in West-Vlaanderen, kan bij Club voor de prijzen spelen én hij is er verzekerd van zowel een basisplaats als Champions League-voetbal.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

Denkt u dat Vanaken deze mercato nog vertrekt bij Club?

Meest recent

Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

23
23
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

30
30
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

221
221
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

150
150
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

48
48
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

205
205
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

169
169
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

185
185
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

150
150
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

438
438
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

331
331
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

236
236
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

104
104
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

139
139
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

60
60
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

272
272
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

153
153
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

78
78
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

265
265
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

246
246
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

215
215

Meer sportnieuws