'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

1020 stemmen
'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht kende tot dusver een geslaagde zomermercato. De Brusselaars deden een pak overbodige spelers van de hand en slaagden er zelfs in om winst te boeken zonder basisspelers te verkopen. Daarnaast werd met beperkte middelen toch de nodige versterking voorzien.


Sportief directeur Peter Verbeke kan zich voorlopig dus op de borst kloppen, maar met nog anderhalve week te gaan in de transferperiode is het werk niet af. Paars-Wit hoopt voor nog een vijf- à zestal spelers elders een oplossing te vinden. Daarnaast is ook een last-minute aanwinst niet uitgesloten. RSCA kan immers nog wel een centrale verdediger gebruiken om de zware blessure van Elias Cobbaut mee op te vangen. En daarvoor worden de Brusselaars nu aan een nieuwe naam gelinkt.

Het Kroatische medium Sportske Novosti beweert namelijk dat Anderlecht concrete interesse vertoont in Ante Majstorovic. Deze 26-jarige centrale verdediger komt momenteel uit voor NK Osijek, waar hij een vaste sterkhouder is. Hij is goed aan het seizoen begonnen en scoorde vorige week zelfs nog tegen FC Basel in de voorrondes van de Europa League. Osijek verloor toen echter met 1-2 van de Zwitsers en kan bij gebrek aan een Europese groepsfase wat extra inkomsten gebruiken, een vertrek van Majstorovic is dus niet uitgesloten.

Om hem binnen te halen zal Anderlecht wel moeten afrekenen met onder meer het Duitse TSG Hoffenheim. Bovendien kan ook zijn ploegmaat Mile Skoric rekenen op de nodige interesse, het bestuur zal echter maar één van de twee verdedigers laten gaan. Indien RSCA dus effectief interesse heeft, kan het zich best haasten. Hoeveel de verdediger moet kosten wordt niet vermeld.

LEES OOK: Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Vindt u dat Anderlecht nog een extra verdediger moet halen?

Meest recent

KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

0
0
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

34
34
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

15
15
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

13
13
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

217
217
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

113
113
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

245
245
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

521
521
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

163
163
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

320
320
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

334
334
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

42
42
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

34
34
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

44
44
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

104
104
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

127
127
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

102
102
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

147
147
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

536
536
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

358
358
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

85
85
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

51
51
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

407
407
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

148
148
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

851
851

Meer sportnieuws