'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

door
'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht kende tot dusver een geslaagde zomermercato. De Brusselaars deden een pak overbodige spelers van de hand en slaagden er zelfs in om winst te boeken zonder basisspelers te verkopen. Daarnaast werd met beperkte middelen toch de nodige versterking voorzien.


Sportief directeur Peter Verbeke kan zich voorlopig dus op de borst kloppen, maar met nog anderhalve week te gaan in de transferperiode is het werk niet af. Paars-Wit hoopt voor nog een vijf- à zestal spelers elders een oplossing te vinden. Daarnaast is ook een last-minute aanwinst niet uitgesloten. RSCA kan immers nog wel een centrale verdediger gebruiken om de zware blessure van Elias Cobbaut mee op te vangen. En daarvoor worden de Brusselaars nu aan een nieuwe naam gelinkt.

Het Kroatische medium Sportske Novosti beweert namelijk dat Anderlecht concrete interesse vertoont in Ante Majstorovic. Deze 26-jarige centrale verdediger komt momenteel uit voor NK Osijek, waar hij een vaste sterkhouder is. Hij is goed aan het seizoen begonnen en scoorde vorige week zelfs nog tegen FC Basel in de voorrondes van de Europa League. Osijek verloor toen echter met 1-2 van de Zwitsers en kan bij gebrek aan een Europese groepsfase wat extra inkomsten gebruiken, een vertrek van Majstorovic is dus niet uitgesloten.

Om hem binnen te halen zal Anderlecht wel moeten afrekenen met onder meer het Duitse TSG Hoffenheim. Bovendien kan ook zijn ploegmaat Mile Skoric rekenen op de nodige interesse, het bestuur zal echter maar één van de twee verdedigers laten gaan. Indien RSCA dus effectief interesse heeft, kan het zich best haasten. Hoeveel de verdediger moet kosten wordt niet vermeld.

LEES OOK: Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Vindt u dat Anderlecht nog een extra verdediger moet halen?

Meest recent

Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

3
3
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

25
25
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

57
57
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

78
78
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

148
148
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

48
48
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

136
136
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

376
376
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

193
193
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

42
42
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

175
175
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

211
211
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

207
207
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

229
229
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

156
156
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

337
337
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

251
251
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

71
71
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

43
43
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

150
150
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

176
176

Meer sportnieuws