'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

1020 stemmen
'Anderlecht wil Hoffenheim aftroeven voor laatste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht kende tot dusver een geslaagde zomermercato. De Brusselaars deden een pak overbodige spelers van de hand en slaagden er zelfs in om winst te boeken zonder basisspelers te verkopen. Daarnaast werd met beperkte middelen toch de nodige versterking voorzien.


Sportief directeur Peter Verbeke kan zich voorlopig dus op de borst kloppen, maar met nog anderhalve week te gaan in de transferperiode is het werk niet af. Paars-Wit hoopt voor nog een vijf- à zestal spelers elders een oplossing te vinden. Daarnaast is ook een last-minute aanwinst niet uitgesloten. RSCA kan immers nog wel een centrale verdediger gebruiken om de zware blessure van Elias Cobbaut mee op te vangen. En daarvoor worden de Brusselaars nu aan een nieuwe naam gelinkt.

Het Kroatische medium Sportske Novosti beweert namelijk dat Anderlecht concrete interesse vertoont in Ante Majstorovic. Deze 26-jarige centrale verdediger komt momenteel uit voor NK Osijek, waar hij een vaste sterkhouder is. Hij is goed aan het seizoen begonnen en scoorde vorige week zelfs nog tegen FC Basel in de voorrondes van de Europa League. Osijek verloor toen echter met 1-2 van de Zwitsers en kan bij gebrek aan een Europese groepsfase wat extra inkomsten gebruiken, een vertrek van Majstorovic is dus niet uitgesloten.

Om hem binnen te halen zal Anderlecht wel moeten afrekenen met onder meer het Duitse TSG Hoffenheim. Bovendien kan ook zijn ploegmaat Mile Skoric rekenen op de nodige interesse, het bestuur zal echter maar één van de twee verdedigers laten gaan. Indien RSCA dus effectief interesse heeft, kan het zich best haasten. Hoeveel de verdediger moet kosten wordt niet vermeld.

LEES OOK: Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Vindt u dat Anderlecht nog een extra verdediger moet halen?

Meest recent

Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

0
0
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

35
35
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

625
625
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

129
129
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

51
51
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

127
127
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

65
65
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

218
218
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

97
97
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

461
461
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

453
453
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

378
378
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

834
834
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

196
196
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

257
257
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

385
385
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

564
564
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

214
214
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

177
177
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

95
95
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

74
74
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

474
474
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

275
275

Meer sportnieuws