'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

door
'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

Hoewel het seizoen nog geen twee maanden ver is, hebben ze bij Antwerp alweer de nodige problemen gehad met Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater stuurde zijn kat naar de eerste trainingen, werd dan toch weer opgevist voor de bekerfinale, maar maakte het daarna toch weer te bont en pendelde tussen A- en B-kern.

Vorige week sloot Lamkel Zé weer aan op training bij de A-kern, maar die terugkeer blijkt nu van korte duur geweest te zijn. Nadat hij vorig weekend de selectie niet haalde voor de partij tegen Eupen, meldt Het Laatste Nieuws dat Lamkel Zé alweer naar de B-kern gestuurd werd. Nochtans had Ivan Leko hem vrijdag tegen KV Kortrijk wel kunnen gebruiken, aangezien Juklerod twijfelachtig is.

De Noor raakte woensdag geblesseerd op training en dus moet Leko mogelijk gaan puzzelen op zijn linkerflank. De twee voornaamste opties lijken op dit moment een basisplaats voor Benson op links, of De Laet uit het centrum naar de flank trekken. De uit schorsing terugkerende Batubinsika kan dan diens plaats in de defensie innemen.

UPDATE 20u30

Mogelijk kan Ivan Leko vrijdag dus geen beroep doen op Simon Juklerod voor de wedstrijd bij KV Kortrijk. Een zekerheid is dat volgens Gazet van Antwerpen nog niet, maar één ding lijkt alvast duidelijk: Lamkel Zé zal hem niet vervangen wanneer de Noor de wedstrijd aan zich moet laten voorbijgaan. Volgens GVA liet Ivan Leko zich namelijk al ontvallen dat de Kameroener er vrijdag ‘wellicht weer niet bij is’. 

Is het verhaal van Zé bij Antwerp dan toch stilaan geschreven? Het lijkt er alvast sterk op. Desondanks laat hij het hoofd evenwel niet hangen, want zo was hij alweer goed voor een doelpunt in de verloren partij (2-1) van de Antwerpse beloften tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Is het nu écht over voor hem?

Meest recent

In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

9
9
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

86
86
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

200
200
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

65
65
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

163
163
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

65
65
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

437
437
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

178
178
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

347
347
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

62
62
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

169
169
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

92
92
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

195
195
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

60
60
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

44
44
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

196
196
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

70
70
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

61
61
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

162
162
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

176
176
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

55
55
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

336
336
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

243
243
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

325
325

Meer sportnieuws