'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

door
'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

Hoewel het seizoen nog geen twee maanden ver is, hebben ze bij Antwerp alweer de nodige problemen gehad met Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater stuurde zijn kat naar de eerste trainingen, werd dan toch weer opgevist voor de bekerfinale, maar maakte het daarna toch weer te bont en pendelde tussen A- en B-kern.

Vorige week sloot Lamkel Zé weer aan op training bij de A-kern, maar die terugkeer blijkt nu van korte duur geweest te zijn. Nadat hij vorig weekend de selectie niet haalde voor de partij tegen Eupen, meldt Het Laatste Nieuws dat Lamkel Zé alweer naar de B-kern gestuurd werd. Nochtans had Ivan Leko hem vrijdag tegen KV Kortrijk wel kunnen gebruiken, aangezien Juklerod twijfelachtig is.

De Noor raakte woensdag geblesseerd op training en dus moet Leko mogelijk gaan puzzelen op zijn linkerflank. De twee voornaamste opties lijken op dit moment een basisplaats voor Benson op links, of De Laet uit het centrum naar de flank trekken. De uit schorsing terugkerende Batubinsika kan dan diens plaats in de defensie innemen.

UPDATE 20u30

Mogelijk kan Ivan Leko vrijdag dus geen beroep doen op Simon Juklerod voor de wedstrijd bij KV Kortrijk. Een zekerheid is dat volgens Gazet van Antwerpen nog niet, maar één ding lijkt alvast duidelijk: Lamkel Zé zal hem niet vervangen wanneer de Noor de wedstrijd aan zich moet laten voorbijgaan. Volgens GVA liet Ivan Leko zich namelijk al ontvallen dat de Kameroener er vrijdag ‘wellicht weer niet bij is’. 

Is het verhaal van Zé bij Antwerp dan toch stilaan geschreven? Het lijkt er alvast sterk op. Desondanks laat hij het hoofd evenwel niet hangen, want zo was hij alweer goed voor een doelpunt in de verloren partij (2-1) van de Antwerpse beloften tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Is het nu écht over voor hem?

Meest recent

‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

6
6
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

108
108
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

42
42
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

50
50
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

185
185
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

51
51
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

69
69
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

122
122
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

31
31
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

154
154
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

197
197
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

72
72
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1030
1030
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

130
130
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

306
306
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

373
373
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

222
222
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

295
295
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

116
116
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

90
90
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

548
548
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

287
287
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

170
170

Meer sportnieuws