'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

door
'Leko neemt beslissing over terugkeer Lamkel Zé'

Hoewel het seizoen nog geen twee maanden ver is, hebben ze bij Antwerp alweer de nodige problemen gehad met Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater stuurde zijn kat naar de eerste trainingen, werd dan toch weer opgevist voor de bekerfinale, maar maakte het daarna toch weer te bont en pendelde tussen A- en B-kern.

Vorige week sloot Lamkel Zé weer aan op training bij de A-kern, maar die terugkeer blijkt nu van korte duur geweest te zijn. Nadat hij vorig weekend de selectie niet haalde voor de partij tegen Eupen, meldt Het Laatste Nieuws dat Lamkel Zé alweer naar de B-kern gestuurd werd. Nochtans had Ivan Leko hem vrijdag tegen KV Kortrijk wel kunnen gebruiken, aangezien Juklerod twijfelachtig is.

De Noor raakte woensdag geblesseerd op training en dus moet Leko mogelijk gaan puzzelen op zijn linkerflank. De twee voornaamste opties lijken op dit moment een basisplaats voor Benson op links, of De Laet uit het centrum naar de flank trekken. De uit schorsing terugkerende Batubinsika kan dan diens plaats in de defensie innemen.

UPDATE 20u30

Mogelijk kan Ivan Leko vrijdag dus geen beroep doen op Simon Juklerod voor de wedstrijd bij KV Kortrijk. Een zekerheid is dat volgens Gazet van Antwerpen nog niet, maar één ding lijkt alvast duidelijk: Lamkel Zé zal hem niet vervangen wanneer de Noor de wedstrijd aan zich moet laten voorbijgaan. Volgens GVA liet Ivan Leko zich namelijk al ontvallen dat de Kameroener er vrijdag ‘wellicht weer niet bij is’. 

Is het verhaal van Zé bij Antwerp dan toch stilaan geschreven? Het lijkt er alvast sterk op. Desondanks laat hij het hoofd evenwel niet hangen, want zo was hij alweer goed voor een doelpunt in de verloren partij (2-1) van de Antwerpse beloften tegen Cercle Brugge.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Is het nu écht over voor hem?

Meest recent

Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

27
27
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

133
133
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

146
146
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

374
374
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

122
122
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

66
66
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

180
180
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

59
59
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

372
372
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

163
163
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

60
60
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

38
38
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

65
65
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

157
157
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

103
103
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

59
59
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

246
246
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

105
105
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

77
77
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

254
254
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

160
160
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1044
1044
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

253
253
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

547
547
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

589
589

Meer sportnieuws