'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

315 stemmen
'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

Anderlecht werd de voorbije dagen serieus getroffen door het coronavirus. Vorig weekend moest het tegen Waasland-Beveren al Michel Vlap, Timon Wellenreuther en Peter Zulj missen nadat het trio een positieve test afgelegd hebben en na de wedstrijd kwam daar nog eens het nieuws bij dat ook Yari Verschaeren positief getest had. Maandag vond een nieuwe testronde plaats en woensdag communiceerde RSCA de resultaten.

De club laat weten dat Wellenreuther en Zulj alvast een nieuwe positieve test afgelegd hebben. De twee blijven daardoor minstens een week langer in quarantaine. Dat betekent dat momenteel vijf spelers in quarantaine zitten: Zulj, Wellenreuther, Verschaeren en de overbodige spelers James Lawrence en Antonio Milic. Nieuwe besmettingen werden er gelukkig niet geregistreerd.

UPDATE 13u46

Blijkbaar waren ze bij Anderlecht iets te snel met de vorige update, want nu moet de club toch twee nieuwe coronagevallen melden. Bij een controle op dinsdag hebben immers ook verdedigers Hannes Delcroix en Lucas Lissens een positieve test afgelegd. Ook zij moeten dus in quarantaine en missen de wedstrijd tegen Eupen. Vooral voor Delcroix is dat balen, want hij had net een basisplaats beet. Donderdag worden alle spelers opnieuw getest. Als daarbij nog twee positieve gevallen zouden opduiken, kan de match tegen Eupen uitgesteld worden.

UPDATE 20u

Er werden bij Anderlecht met Hannes Delcroix en Lucas Lissens dus alsnog twee positieve Covid-gevallen gemeld. En die nieuwe besmettingen zorgen toch voor grote zorgen binnen het Lotto Park, zo weet Het Laatste Nieuws. Donderdag zullen er een nieuwe reeks tests worden afgenomen, waarvoor ze bij Paars-Wit nu al hun hart vasthouden.

Mochten er nog twee of meer positieve gevallen opduiken, kan er aan de Pro League worden gevraagd om de komende wedstrijd(en) uit te stellen. De krant stelt dan ook dat de situatie steeds precairder wordt bij Anderlecht. Het valt bovendien niet helemaal uit te sluiten dat de Pro League straks zelf zal ingrijpen, mochten er nog enkele positieve tests volgen.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Grijpt de Pro League straks zelf in?

Meest recent

Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

56
56
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

59
59
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

155
155
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

100
100
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

240
240
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

139
139
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

120
120
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

368
368
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

106
106
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

291
291
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

121
121
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

263
263
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

226
226
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

300
300
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

123
123
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

241
241
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1205
1205
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

533
533
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

267
267
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

273
273
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

459
459
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

354
354
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

84
84

Meer sportnieuws