'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

315
'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

Anderlecht werd de voorbije dagen serieus getroffen door het coronavirus. Vorig weekend moest het tegen Waasland-Beveren al Michel Vlap, Timon Wellenreuther en Peter Zulj missen nadat het trio een positieve test afgelegd hebben en na de wedstrijd kwam daar nog eens het nieuws bij dat ook Yari Verschaeren positief getest had. Maandag vond een nieuwe testronde plaats en woensdag communiceerde RSCA de resultaten.

De club laat weten dat Wellenreuther en Zulj alvast een nieuwe positieve test afgelegd hebben. De twee blijven daardoor minstens een week langer in quarantaine. Dat betekent dat momenteel vijf spelers in quarantaine zitten: Zulj, Wellenreuther, Verschaeren en de overbodige spelers James Lawrence en Antonio Milic. Nieuwe besmettingen werden er gelukkig niet geregistreerd.

UPDATE 13u46

Blijkbaar waren ze bij Anderlecht iets te snel met de vorige update, want nu moet de club toch twee nieuwe coronagevallen melden. Bij een controle op dinsdag hebben immers ook verdedigers Hannes Delcroix en Lucas Lissens een positieve test afgelegd. Ook zij moeten dus in quarantaine en missen de wedstrijd tegen Eupen. Vooral voor Delcroix is dat balen, want hij had net een basisplaats beet. Donderdag worden alle spelers opnieuw getest. Als daarbij nog twee positieve gevallen zouden opduiken, kan de match tegen Eupen uitgesteld worden.

UPDATE 20u

Er werden bij Anderlecht met Hannes Delcroix en Lucas Lissens dus alsnog twee positieve Covid-gevallen gemeld. En die nieuwe besmettingen zorgen toch voor grote zorgen binnen het Lotto Park, zo weet Het Laatste Nieuws. Donderdag zullen er een nieuwe reeks tests worden afgenomen, waarvoor ze bij Paars-Wit nu al hun hart vasthouden.

Mochten er nog twee of meer positieve gevallen opduiken, kan er aan de Pro League worden gevraagd om de komende wedstrijd(en) uit te stellen. De krant stelt dan ook dat de situatie steeds precairder wordt bij Anderlecht. Het valt bovendien niet helemaal uit te sluiten dat de Pro League straks zelf zal ingrijpen, mochten er nog enkele positieve tests volgen.

LEES OOK: RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

Grijpt de Pro League straks zelf in?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

4
4
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

89
89
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

49
49
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

32
32
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

16
16
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

58
58
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

127
127
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

32
32
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

104
104
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

55
55
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

209
209
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

495
495
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

437
437
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

372
372

Meer sportnieuws