'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

door
'Anderlecht wacht bang af: uitstel wedstrijd(en) dreigt'

Anderlecht werd de voorbije dagen serieus getroffen door het coronavirus. Vorig weekend moest het tegen Waasland-Beveren al Michel Vlap, Timon Wellenreuther en Peter Zulj missen nadat het trio een positieve test afgelegd hebben en na de wedstrijd kwam daar nog eens het nieuws bij dat ook Yari Verschaeren positief getest had. Maandag vond een nieuwe testronde plaats en woensdag communiceerde RSCA de resultaten.

De club laat weten dat Wellenreuther en Zulj alvast een nieuwe positieve test afgelegd hebben. De twee blijven daardoor minstens een week langer in quarantaine. Dat betekent dat momenteel vijf spelers in quarantaine zitten: Zulj, Wellenreuther, Verschaeren en de overbodige spelers James Lawrence en Antonio Milic. Nieuwe besmettingen werden er gelukkig niet geregistreerd.

UPDATE 13u46

Blijkbaar waren ze bij Anderlecht iets te snel met de vorige update, want nu moet de club toch twee nieuwe coronagevallen melden. Bij een controle op dinsdag hebben immers ook verdedigers Hannes Delcroix en Lucas Lissens een positieve test afgelegd. Ook zij moeten dus in quarantaine en missen de wedstrijd tegen Eupen. Vooral voor Delcroix is dat balen, want hij had net een basisplaats beet. Donderdag worden alle spelers opnieuw getest. Als daarbij nog twee positieve gevallen zouden opduiken, kan de match tegen Eupen uitgesteld worden.

UPDATE 20u

Er werden bij Anderlecht met Hannes Delcroix en Lucas Lissens dus alsnog twee positieve Covid-gevallen gemeld. En die nieuwe besmettingen zorgen toch voor grote zorgen binnen het Lotto Park, zo weet Het Laatste Nieuws. Donderdag zullen er een nieuwe reeks tests worden afgenomen, waarvoor ze bij Paars-Wit nu al hun hart vasthouden.

Mochten er nog twee of meer positieve gevallen opduiken, kan er aan de Pro League worden gevraagd om de komende wedstrijd(en) uit te stellen. De krant stelt dan ook dat de situatie steeds precairder wordt bij Anderlecht. Het valt bovendien niet helemaal uit te sluiten dat de Pro League straks zelf zal ingrijpen, mochten er nog enkele positieve tests volgen.

LEES OOK: PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

Grijpt de Pro League straks zelf in?

Meest recent

Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

11
11
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

51
51
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

8
8
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

52
52
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

219
219
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

30
30
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

179
179
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

86
86
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

87
87
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

78
78
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

20
20
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

201
201
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

232
232
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

284
284
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

101
101
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

84
84
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

527
527
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

302
302
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

351
351
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

623
623
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

326
326
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

114
114

Meer sportnieuws