'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

door
'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

Voor het aanbreken van de zomermercato werd het ergste voorspeld voor RSC Anderlecht. De club moest het doen met een zeer beperkt budget terwijl er toch versterking nodig was, bovendien leek het quasi onmogelijk om alle overbodige spelers van de hand te doen. Maar voorlopig is de transferperiode een groot succes voor Paars-Wit.


Sportief directeur Peter Verbeke slaagde er immers om met zijn beperkte middelen een evenwichtige kern uit te bouwen. Zowat alle posities zijn momenteel dubbel bezet en uit de recente resultaten blijkt dat ook voldoende kwaliteit aanwezig is. Daarnaast werd een oplossing gevonden voor een pak spelers die niet in de sportieve plannen voor komen. Desondanks is het transferwerk op Neerpede nog niet helemaal af.

Volgens de krant La Dernière Heure hoopt RSCA om in de komende anderhalve week nog zestal spelers elders onder te brengen. Over Josué Sa lopen alvast onderhandelingen met Ludogorets. Daarnaast zijn er nog drie verdedigers die mogen vertrekken: Bubaccar Sanneh, James Lawrence en Antonio Milic. Middenvelder Aristote Nkaka mag eveneens uitkijken naar een andere club.

Tot slot zet LDH ook Mohammed Dauda in het lijstje met mogelijke vertrekkers. Al is het niet uitgesloten dat de Ghanese aanvaller alsnog een nieuwe kans krijgt. De 22-jarige liet alvast goede dingen zien bij de beloften en in de recente oefenpot tegen Bayer Leverkusen, bovendien heerst er bij bepaalde personen binnen de club voldoende vertrouwen in zijn kunnen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

Indien één speler een nieuwe moet krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

8
8
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

75
75
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

70
70
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

37
37
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

73
73
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

132
132
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

55
55
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

48
48
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

86
86
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

29
29
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

78
78
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

108
108
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

391
391
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

191
191
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

301
301
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

397
397
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

141
141
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

565
565
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws