'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

door
'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

Voor het aanbreken van de zomermercato werd het ergste voorspeld voor RSC Anderlecht. De club moest het doen met een zeer beperkt budget terwijl er toch versterking nodig was, bovendien leek het quasi onmogelijk om alle overbodige spelers van de hand te doen. Maar voorlopig is de transferperiode een groot succes voor Paars-Wit.


Sportief directeur Peter Verbeke slaagde er immers om met zijn beperkte middelen een evenwichtige kern uit te bouwen. Zowat alle posities zijn momenteel dubbel bezet en uit de recente resultaten blijkt dat ook voldoende kwaliteit aanwezig is. Daarnaast werd een oplossing gevonden voor een pak spelers die niet in de sportieve plannen voor komen. Desondanks is het transferwerk op Neerpede nog niet helemaal af.

Volgens de krant La Dernière Heure hoopt RSCA om in de komende anderhalve week nog zestal spelers elders onder te brengen. Over Josué Sa lopen alvast onderhandelingen met Ludogorets. Daarnaast zijn er nog drie verdedigers die mogen vertrekken: Bubaccar Sanneh, James Lawrence en Antonio Milic. Middenvelder Aristote Nkaka mag eveneens uitkijken naar een andere club.

Tot slot zet LDH ook Mohammed Dauda in het lijstje met mogelijke vertrekkers. Al is het niet uitgesloten dat de Ghanese aanvaller alsnog een nieuwe kans krijgt. De 22-jarige liet alvast goede dingen zien bij de beloften en in de recente oefenpot tegen Bayer Leverkusen, bovendien heerst er bij bepaalde personen binnen de club voldoende vertrouwen in zijn kunnen.

LEES OOK: Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

Indien één speler een nieuwe moet krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

10
10
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

121
121
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

106
106
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

107
107
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

342
342
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

48
48
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

584
584
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

186
186
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

104
104
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

409
409
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

193
193
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

616
616
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

78
78
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

119
119
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

382
382
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

265
265
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

550
550
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

221
221
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

659
659
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

302
302
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

823
823

Meer sportnieuws