'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

door
'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

Voor het aanbreken van de zomermercato werd het ergste voorspeld voor RSC Anderlecht. De club moest het doen met een zeer beperkt budget terwijl er toch versterking nodig was, bovendien leek het quasi onmogelijk om alle overbodige spelers van de hand te doen. Maar voorlopig is de transferperiode een groot succes voor Paars-Wit.


Sportief directeur Peter Verbeke slaagde er immers om met zijn beperkte middelen een evenwichtige kern uit te bouwen. Zowat alle posities zijn momenteel dubbel bezet en uit de recente resultaten blijkt dat ook voldoende kwaliteit aanwezig is. Daarnaast werd een oplossing gevonden voor een pak spelers die niet in de sportieve plannen voor komen. Desondanks is het transferwerk op Neerpede nog niet helemaal af.

Volgens de krant La Dernière Heure hoopt RSCA om in de komende anderhalve week nog zestal spelers elders onder te brengen. Over Josué Sa lopen alvast onderhandelingen met Ludogorets. Daarnaast zijn er nog drie verdedigers die mogen vertrekken: Bubaccar Sanneh, James Lawrence en Antonio Milic. Middenvelder Aristote Nkaka mag eveneens uitkijken naar een andere club.

Tot slot zet LDH ook Mohammed Dauda in het lijstje met mogelijke vertrekkers. Al is het niet uitgesloten dat de Ghanese aanvaller alsnog een nieuwe kans krijgt. De 22-jarige liet alvast goede dingen zien bij de beloften en in de recente oefenpot tegen Bayer Leverkusen, bovendien heerst er bij bepaalde personen binnen de club voldoende vertrouwen in zijn kunnen.

LEES OOK: Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Indien één speler een nieuwe moet krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

64
64
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

33
33
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

39
39
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

135
135
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

56
56
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

182
182
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

23
23
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

726
726
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

240
240
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

251
251
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

78
78
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

327
327
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

152
152
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

22
22
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

307
307
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

119
119
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

117
117
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

262
262
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

144
144
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

194
194
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

443
443
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

365
365
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

391
391
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

378
378
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

599
599

Meer sportnieuws