'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

door
'Anderlecht niet klaar: nog zes transfers in de pijplijn'

Voor het aanbreken van de zomermercato werd het ergste voorspeld voor RSC Anderlecht. De club moest het doen met een zeer beperkt budget terwijl er toch versterking nodig was, bovendien leek het quasi onmogelijk om alle overbodige spelers van de hand te doen. Maar voorlopig is de transferperiode een groot succes voor Paars-Wit.


Sportief directeur Peter Verbeke slaagde er immers om met zijn beperkte middelen een evenwichtige kern uit te bouwen. Zowat alle posities zijn momenteel dubbel bezet en uit de recente resultaten blijkt dat ook voldoende kwaliteit aanwezig is. Daarnaast werd een oplossing gevonden voor een pak spelers die niet in de sportieve plannen voor komen. Desondanks is het transferwerk op Neerpede nog niet helemaal af.

Volgens de krant La Dernière Heure hoopt RSCA om in de komende anderhalve week nog zestal spelers elders onder te brengen. Over Josué Sa lopen alvast onderhandelingen met Ludogorets. Daarnaast zijn er nog drie verdedigers die mogen vertrekken: Bubaccar Sanneh, James Lawrence en Antonio Milic. Middenvelder Aristote Nkaka mag eveneens uitkijken naar een andere club.

Tot slot zet LDH ook Mohammed Dauda in het lijstje met mogelijke vertrekkers. Al is het niet uitgesloten dat de Ghanese aanvaller alsnog een nieuwe kans krijgt. De 22-jarige liet alvast goede dingen zien bij de beloften en in de recente oefenpot tegen Bayer Leverkusen, bovendien heerst er bij bepaalde personen binnen de club voldoende vertrouwen in zijn kunnen.

LEES OOK: Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

Indien één speler een nieuwe moet krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

14
14
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

90
90
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

28
28
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

56
56
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

64
64
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

194
194
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

179
179
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

74
74
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

110
110
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

92
92
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

347
347
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

412
412
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

379
379
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

474
474
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

287
287
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

103
103
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

83
83
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

155
155
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

254
254
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

334
334
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

375
375
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

140
140
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

146
146

Meer sportnieuws