'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

door
'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

Wim De Decker heeft zijn start als hoofdcoach van AA Gent niet gemist en leidde zijn ploeg in de eerste twee wedstrijden meteen naar de volle buit. Maar echt overtuigend waren die overwinningen niet. En woensdag staat tegen Dynamo Kiev alweer een grote test op het programma.


Het is dus maar de vraag hoe lang hij T1 zal blijven in de Ghelamco Arena. Voorzitter Ivan De Witte liet bij zijn presentatie al verstaan dat Gent 'voorlopig' niet naar een nieuwe trainer op zoek zal gaan. Indien de Buffalo's straks toch de groepsfase van de Champions League halen en zich helemaal herpakken in de competitie, zal de club allicht niet anders kunnen dan vast te houden aan De Decker en hem nog steviger in het zadel te zetten. Maar volgens Sport/Voetbalmagazine liggen er momenteel andere plannen op tafel.

Het weekblad schrijft namelijk dat er achter de schermen werk wordt gemaakt van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. De coach/analist is momenteel herstellende van een medische ingreep die al langer gepland stond. Vandaar dat hij ook Antwerp FC zou hebben afgewezen. Bij S/VM weet men echter dat De Witte dolgraag de trainer zou terughalen die zijn club destijds naar de landstitel en Europese successen heeft geleid.

Om dat plan door te zetten zou hij wel eerst een deel van clubleiding moeten overtuigen, met name manager Michel Louwagie en teammanager Gunther Schepens. Vanhaezebrouck staat er immers voor bekend dat hij altijd 'het laatste woord' wil hebben in de sportieve keuzes, wat het niet evident maakt om tot compromissen te komen.

LEES OOK: HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

Vanhaezebrouck zou een ideale trainer voor Gent zijn ...

Meest recent

Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

7
7
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

165
165
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

42
42
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

101
101
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

247
247
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

150
150
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

303
303
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

268
268
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

90
90
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

85
85
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

394
394
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

226
226
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

290
290
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

620
620
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

253
253
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

448
448
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

604
604
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

635
635
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

658
658
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

225
225
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

370
370
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

293
293
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

400
400
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

407
407

Meer sportnieuws