'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

door
'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

Wim De Decker heeft zijn start als hoofdcoach van AA Gent niet gemist en leidde zijn ploeg in de eerste twee wedstrijden meteen naar de volle buit. Maar echt overtuigend waren die overwinningen niet. En woensdag staat tegen Dynamo Kiev alweer een grote test op het programma.


Het is dus maar de vraag hoe lang hij T1 zal blijven in de Ghelamco Arena. Voorzitter Ivan De Witte liet bij zijn presentatie al verstaan dat Gent 'voorlopig' niet naar een nieuwe trainer op zoek zal gaan. Indien de Buffalo's straks toch de groepsfase van de Champions League halen en zich helemaal herpakken in de competitie, zal de club allicht niet anders kunnen dan vast te houden aan De Decker en hem nog steviger in het zadel te zetten. Maar volgens Sport/Voetbalmagazine liggen er momenteel andere plannen op tafel.

Het weekblad schrijft namelijk dat er achter de schermen werk wordt gemaakt van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. De coach/analist is momenteel herstellende van een medische ingreep die al langer gepland stond. Vandaar dat hij ook Antwerp FC zou hebben afgewezen. Bij S/VM weet men echter dat De Witte dolgraag de trainer zou terughalen die zijn club destijds naar de landstitel en Europese successen heeft geleid.

Om dat plan door te zetten zou hij wel eerst een deel van clubleiding moeten overtuigen, met name manager Michel Louwagie en teammanager Gunther Schepens. Vanhaezebrouck staat er immers voor bekend dat hij altijd 'het laatste woord' wil hebben in de sportieve keuzes, wat het niet evident maakt om tot compromissen te komen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Vanhaezebrouck zou een ideale trainer voor Gent zijn ...

Meest recent

'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

1
1
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

18
18
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

292
292
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

107
107
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

355
355
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

79
79
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

343
343
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

65
65
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

485
485
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

294
294
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

237
237
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

144
144
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

366
366
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

290
290
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

490
490
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

43
43
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

400
400
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

229
229
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

412
412
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

517
517
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

291
291
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

159
159
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

82
82
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

66
66

Meer sportnieuws