'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

door
'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

Wim De Decker heeft zijn start als hoofdcoach van AA Gent niet gemist en leidde zijn ploeg in de eerste twee wedstrijden meteen naar de volle buit. Maar echt overtuigend waren die overwinningen niet. En woensdag staat tegen Dynamo Kiev alweer een grote test op het programma.


Het is dus maar de vraag hoe lang hij T1 zal blijven in de Ghelamco Arena. Voorzitter Ivan De Witte liet bij zijn presentatie al verstaan dat Gent 'voorlopig' niet naar een nieuwe trainer op zoek zal gaan. Indien de Buffalo's straks toch de groepsfase van de Champions League halen en zich helemaal herpakken in de competitie, zal de club allicht niet anders kunnen dan vast te houden aan De Decker en hem nog steviger in het zadel te zetten. Maar volgens Sport/Voetbalmagazine liggen er momenteel andere plannen op tafel.

Het weekblad schrijft namelijk dat er achter de schermen werk wordt gemaakt van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. De coach/analist is momenteel herstellende van een medische ingreep die al langer gepland stond. Vandaar dat hij ook Antwerp FC zou hebben afgewezen. Bij S/VM weet men echter dat De Witte dolgraag de trainer zou terughalen die zijn club destijds naar de landstitel en Europese successen heeft geleid.

Om dat plan door te zetten zou hij wel eerst een deel van clubleiding moeten overtuigen, met name manager Michel Louwagie en teammanager Gunther Schepens. Vanhaezebrouck staat er immers voor bekend dat hij altijd 'het laatste woord' wil hebben in de sportieve keuzes, wat het niet evident maakt om tot compromissen te komen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

Vanhaezebrouck zou een ideale trainer voor Gent zijn ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

34
34
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

20
20
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

60
60
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

93
93
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

277
277
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

272
272
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

181
181
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

211
211
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

190
190
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

113
113
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

127
127
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

448
448
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

385
385
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

432
432
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

435
435
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws