'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

door
'Gent werkt achter de schermen aan terugkeer Vanhaezebrouck'

Wim De Decker heeft zijn start als hoofdcoach van AA Gent niet gemist en leidde zijn ploeg in de eerste twee wedstrijden meteen naar de volle buit. Maar echt overtuigend waren die overwinningen niet. En woensdag staat tegen Dynamo Kiev alweer een grote test op het programma.


Het is dus maar de vraag hoe lang hij T1 zal blijven in de Ghelamco Arena. Voorzitter Ivan De Witte liet bij zijn presentatie al verstaan dat Gent 'voorlopig' niet naar een nieuwe trainer op zoek zal gaan. Indien de Buffalo's straks toch de groepsfase van de Champions League halen en zich helemaal herpakken in de competitie, zal de club allicht niet anders kunnen dan vast te houden aan De Decker en hem nog steviger in het zadel te zetten. Maar volgens Sport/Voetbalmagazine liggen er momenteel andere plannen op tafel.

Het weekblad schrijft namelijk dat er achter de schermen werk wordt gemaakt van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck. De coach/analist is momenteel herstellende van een medische ingreep die al langer gepland stond. Vandaar dat hij ook Antwerp FC zou hebben afgewezen. Bij S/VM weet men echter dat De Witte dolgraag de trainer zou terughalen die zijn club destijds naar de landstitel en Europese successen heeft geleid.

Om dat plan door te zetten zou hij wel eerst een deel van clubleiding moeten overtuigen, met name manager Michel Louwagie en teammanager Gunther Schepens. Vanhaezebrouck staat er immers voor bekend dat hij altijd 'het laatste woord' wil hebben in de sportieve keuzes, wat het niet evident maakt om tot compromissen te komen.

LEES OOK: Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

Vanhaezebrouck zou een ideale trainer voor Gent zijn ...

Meest recent

Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

8
8
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

37
37
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

393
393
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

114
114
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

159
159
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

164
164
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

80
80
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

98
98
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

110
110
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

567
567
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

121
121
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

73
73
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

61
61
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

274
274
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1145
1145
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

840
840
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

172
172
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

206
206
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

67
67
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

383
383
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

214
214
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

664
664
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

114
114
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

178
178

Meer sportnieuws