'Interesse neemt toe: Anderlecht grijpt in bij Doku'

1255 stemmen
'Interesse neemt toe: Anderlecht grijpt in bij Doku'

RSC Anderlecht is bezig aan een veel betere seizoensstart in vergelijking met een jaar geleden. Er worden dan ook realistischere keuzes gemaakt bij Paars-Wit, maar vooral halen verschillende spelers een hoger niveau. Met name goudhaantje Jérémy Doku staat de laatste weken uitstekend te voetballen.


Het talent van de 18-jarige aanvaller staat al jaren buiten kijf, nu begint hij daar echter ook de nodige efficiëntie aan te koppelen. Na zes competitieduels staat de teller al op twee doelpunten en drie assists. Bovendien maakte hij inmiddels ook al zijn debuut voor de nationale ploeg. Die prestaties blijven natuurlijk niet onopgemerkt. Zo neemt de interesse vanuit alle uithoeken in Europa zienderogen toe.

RSCA wil zijn smaakmaker echter nog niet laten gaan en dus gaat de club volgens La Capitale ingrijpen. Zo hoopt de recordkampioen om het huidige contract van Doku zo snel mogelijk open te breken. Begin dit jaar tekende de winger pas een nieuwe overeenkomst, maar die loopt tot 'slechts' medio 2022. Paars-Wit hoopt die periode dus te verlengen. Op die manier is het beter gewapend indien een buitenlandse topclub concreet wordt én dit heeft een positief effect op zijn transferwaarde.

Bij LC weet men dat het de bedoeling is om de youngster nog minstens één seizoen in Brussel te houden, indien mogelijk zelfs nog een tweede. Of dat ook zal lukken valt voorlopig af te wachten.

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Denkt u dat Doku nog langer dan één seizoen zal blijven?

Meest recent

Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

0
0
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

14
14
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

18
18
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

12
12
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

37
37
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

184
184
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

34
34
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

134
134
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

178
178
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

58
58
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

124
124
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

228
228
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

144
144
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

123
123
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

341
341
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

206
206
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

191
191
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

231
231
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

374
374
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

250
250
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

521
521
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109

Meer sportnieuws