HLN: 'Genk grijpt naast Vercauteren'

1194 stemmen
HLN: 'Genk grijpt naast Vercauteren'

KRC Genk wist zondag meteen van KV Mechelen te winnen in de eerste wedstrijd onder interim-coach Domenico Olivieri. Die liet achteraf echter weten dat hij geen ambitie heeft om de vaste hoofdtrainer te worden en hoopt zo snel mogelijk dat er definitieve opvolger voor Hannes Wolf wordt gevonden. De onderhandelingen lopen in ieder geval voort.


Zoals bekend is Frank Vercauteren momenteel dé topkandidaat om een comeback te maken in de Luminus Arena. Afgelopen weekend stelde hij een trip naar zijn gezin in Rusland alvast uit om de gesprekken met Genk te kunnen verder zetten. Maar een akkoord werd nog niet bereikt. Volgens Het Laatste Nieuws zou Vercauteren momenteel zijn opties op een rijtje aan het zetten zijn alvorens hij de knoop definitief doorhakt. Indien hij het toch niet wordt, zou Jess Thorup het plan-B zijn.

UPDATE 16u30
Intussen is de kogel door de kerk: Vercauteren wordt met zekerheid níét de nieuwe trainer van KRC Genk. Dat meldt Het Laatste Nieuws, waar wordt gesteld dat beide partijen ondanks uitvoerige gesprekken geen akkoord wisten te bereiken. Dimitri de Condé en co moeten zo hun zoektocht naar een nieuwe T1 dus verderzetten en richten hun pijlen nu met de nodige haast op andere kandidaten.

Daarbij wordt opnieuw Thorup naar voren geschoven als voornaamste kanshebber. Ook de naam van OH Leuven-coach Marc Brys blijft vallen in Limburg, al ligt zijn situatie een pak gecompliceerder. Hoe dan ook hoopt Genk nog voor het duel van maandag tegen KV Oostende op witte rook, hoewel de overwinning van afgelopen zondag tegen KV Mechelen voor iets meer ademruimte zorgde.

LEES OOK: de geslaagde ingrepen van Olivieri

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Wie is volgens u de beste coach voor KRC Genk?

Meest recent

Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

16
16
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

80
80
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

26
26
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

73
73
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

31
31
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

78
78
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

170
170
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

368
368
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

191
191
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

636
636
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

440
440
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

921
921
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

104
104
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

246
246
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

188
188
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

347
347
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

87
87
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

624
624
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

80
80
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

284
284
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

264
264

Meer sportnieuws