HLN: 'Genk grijpt naast Vercauteren'

1194 stemmen
HLN: 'Genk grijpt naast Vercauteren'

KRC Genk wist zondag meteen van KV Mechelen te winnen in de eerste wedstrijd onder interim-coach Domenico Olivieri. Die liet achteraf echter weten dat hij geen ambitie heeft om de vaste hoofdtrainer te worden en hoopt zo snel mogelijk dat er definitieve opvolger voor Hannes Wolf wordt gevonden. De onderhandelingen lopen in ieder geval voort.


Zoals bekend is Frank Vercauteren momenteel dé topkandidaat om een comeback te maken in de Luminus Arena. Afgelopen weekend stelde hij een trip naar zijn gezin in Rusland alvast uit om de gesprekken met Genk te kunnen verder zetten. Maar een akkoord werd nog niet bereikt. Volgens Het Laatste Nieuws zou Vercauteren momenteel zijn opties op een rijtje aan het zetten zijn alvorens hij de knoop definitief doorhakt. Indien hij het toch niet wordt, zou Jess Thorup het plan-B zijn.

UPDATE 16u30
Intussen is de kogel door de kerk: Vercauteren wordt met zekerheid níét de nieuwe trainer van KRC Genk. Dat meldt Het Laatste Nieuws, waar wordt gesteld dat beide partijen ondanks uitvoerige gesprekken geen akkoord wisten te bereiken. Dimitri de Condé en co moeten zo hun zoektocht naar een nieuwe T1 dus verderzetten en richten hun pijlen nu met de nodige haast op andere kandidaten.

Daarbij wordt opnieuw Thorup naar voren geschoven als voornaamste kanshebber. Ook de naam van OH Leuven-coach Marc Brys blijft vallen in Limburg, al ligt zijn situatie een pak gecompliceerder. Hoe dan ook hoopt Genk nog voor het duel van maandag tegen KV Oostende op witte rook, hoewel de overwinning van afgelopen zondag tegen KV Mechelen voor iets meer ademruimte zorgde.

LEES OOK: de geslaagde ingrepen van Olivieri

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Wie is volgens u de beste coach voor KRC Genk?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

63
63
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

151
151
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

8
8
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

63
63
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

23
23
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

53
53
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

75
75
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

45
45
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

71
71
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

59
59
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

346
346
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

865
865
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

370
370
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

359
359
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

321
321
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

241
241
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

203
203

Meer sportnieuws