Engels zet deur voor terugkeer open: "Anderlecht? Mijn hart ligt in Brugge"

door
Engels zet deur voor terugkeer open:

Bjorn Engels heeft voorlopig nog niet veel plezier beleefd aan de start van het seizoen bij Aston Villa. Geplaagd door het nodige blessureleed is het tot dusver wachten op zijn eerste speelminuten. Ondertussen dook zijn naam wel al regelmatig op in diverse transferbulletins.


Het Britse The Daily Mail plaatste Engels enkele weken geleden op een lijstje met spelers die deze mercato eventueel kunnen vertrekken bij Aston Villa. Vervolgens werd flink gespeculeerd over een mogelijke transfer, zelfs een (tijdelijke) terugkeer naar de Jupiler Pro League werd hier en daar geopperd. Feit is dan ook dat verschillende Belgische topploegen momenteel op zoek zijn naar versterking achterin en dat Engels hier natuurlijk al zijn strepen heeft verdiend.

Maar de 26-jarige is daar duidelijk over: indien hij terugkeert naar de JPL, zal dat enkel voor Club Brugge zijn. "Iedereen weet waar mijn hart in de Belgische competitie ligt. Over Anderlecht denk ik helemaal niet na. Als ik terugkeer naar België is het sowieso Brugge, Anderlecht zeker niet", vertelde hij maandagavond bij Studio Live van Play Sports.

Blauw-Zwart zou momenteel ook op zoek zijn naar extra versterking in de defensie, maar het is niet duidelijk of het bestuur daarbij ook aan een comeback van Engels denkt. Bovendien hoopt de verdediger in eerste instantie om definitief door te breken in de Premier League, zijn droomcompetitie. Al zou een eventueel bod uit Jan Breydel hem misschien aan het twijfelen krijgen. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", zette hij de deur voor een comeback open.

LEES OOK: Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Club moet een poging doen om Engels terug te halen ...

Meest recent

'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

35
35
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

126
126
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

35
35
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

78
78
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

63
63
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

85
85
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

303
303
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

74
74
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

282
282
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

191
191
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

102
102
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

202
202
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

298
298
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

178
178
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

539
539
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

327
327
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

182
182
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

286
286
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

83
83
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

60
60
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

89
89
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

846
846
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

168
168
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

511
511

Meer sportnieuws