Engels zet deur voor terugkeer open: "Anderlecht? Mijn hart ligt in Brugge"

door
Engels zet deur voor terugkeer open:

Bjorn Engels heeft voorlopig nog niet veel plezier beleefd aan de start van het seizoen bij Aston Villa. Geplaagd door het nodige blessureleed is het tot dusver wachten op zijn eerste speelminuten. Ondertussen dook zijn naam wel al regelmatig op in diverse transferbulletins.


Het Britse The Daily Mail plaatste Engels enkele weken geleden op een lijstje met spelers die deze mercato eventueel kunnen vertrekken bij Aston Villa. Vervolgens werd flink gespeculeerd over een mogelijke transfer, zelfs een (tijdelijke) terugkeer naar de Jupiler Pro League werd hier en daar geopperd. Feit is dan ook dat verschillende Belgische topploegen momenteel op zoek zijn naar versterking achterin en dat Engels hier natuurlijk al zijn strepen heeft verdiend.

Maar de 26-jarige is daar duidelijk over: indien hij terugkeert naar de JPL, zal dat enkel voor Club Brugge zijn. "Iedereen weet waar mijn hart in de Belgische competitie ligt. Over Anderlecht denk ik helemaal niet na. Als ik terugkeer naar België is het sowieso Brugge, Anderlecht zeker niet", vertelde hij maandagavond bij Studio Live van Play Sports.

Blauw-Zwart zou momenteel ook op zoek zijn naar extra versterking in de defensie, maar het is niet duidelijk of het bestuur daarbij ook aan een comeback van Engels denkt. Bovendien hoopt de verdediger in eerste instantie om definitief door te breken in de Premier League, zijn droomcompetitie. Al zou een eventueel bod uit Jan Breydel hem misschien aan het twijfelen krijgen. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", zette hij de deur voor een comeback open.

LEES OOK: 'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Club moet een poging doen om Engels terug te halen ...

Meest recent

Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

10
10
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

31
31
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

151
151
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

204
204
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

43
43
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

223
223
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

110
110
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

112
112
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

81
81
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

196
196
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

80
80
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

145
145
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1248
1248
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

68
68
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

81
81
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

548
548
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

246
246
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

125
125
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

160
160
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

142
142
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1091
1091
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

134
134
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

407
407

Meer sportnieuws