Engels zet deur voor terugkeer open: "Anderlecht? Mijn hart ligt in Brugge"

door
Engels zet deur voor terugkeer open:

Bjorn Engels heeft voorlopig nog niet veel plezier beleefd aan de start van het seizoen bij Aston Villa. Geplaagd door het nodige blessureleed is het tot dusver wachten op zijn eerste speelminuten. Ondertussen dook zijn naam wel al regelmatig op in diverse transferbulletins.


Het Britse The Daily Mail plaatste Engels enkele weken geleden op een lijstje met spelers die deze mercato eventueel kunnen vertrekken bij Aston Villa. Vervolgens werd flink gespeculeerd over een mogelijke transfer, zelfs een (tijdelijke) terugkeer naar de Jupiler Pro League werd hier en daar geopperd. Feit is dan ook dat verschillende Belgische topploegen momenteel op zoek zijn naar versterking achterin en dat Engels hier natuurlijk al zijn strepen heeft verdiend.

Maar de 26-jarige is daar duidelijk over: indien hij terugkeert naar de JPL, zal dat enkel voor Club Brugge zijn. "Iedereen weet waar mijn hart in de Belgische competitie ligt. Over Anderlecht denk ik helemaal niet na. Als ik terugkeer naar België is het sowieso Brugge, Anderlecht zeker niet", vertelde hij maandagavond bij Studio Live van Play Sports.

Blauw-Zwart zou momenteel ook op zoek zijn naar extra versterking in de defensie, maar het is niet duidelijk of het bestuur daarbij ook aan een comeback van Engels denkt. Bovendien hoopt de verdediger in eerste instantie om definitief door te breken in de Premier League, zijn droomcompetitie. Al zou een eventueel bod uit Jan Breydel hem misschien aan het twijfelen krijgen. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", zette hij de deur voor een comeback open.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Club moet een poging doen om Engels terug te halen ...

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

4
4
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

26
26
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

18
18
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

168
168
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

99
99
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

352
352
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

145
145
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

176
176
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

404
404
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

649
649
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

289
289
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

622
622
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

357
357
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

557
557
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

515
515
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

409
409
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

561
561
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

322
322
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192

Meer sportnieuws