Engels zet deur voor terugkeer open: "Anderlecht? Mijn hart ligt in Brugge"

1015
Engels zet deur voor terugkeer open:

Bjorn Engels heeft voorlopig nog niet veel plezier beleefd aan de start van het seizoen bij Aston Villa. Geplaagd door het nodige blessureleed is het tot dusver wachten op zijn eerste speelminuten. Ondertussen dook zijn naam wel al regelmatig op in diverse transferbulletins.


Het Britse The Daily Mail plaatste Engels enkele weken geleden op een lijstje met spelers die deze mercato eventueel kunnen vertrekken bij Aston Villa. Vervolgens werd flink gespeculeerd over een mogelijke transfer, zelfs een (tijdelijke) terugkeer naar de Jupiler Pro League werd hier en daar geopperd. Feit is dan ook dat verschillende Belgische topploegen momenteel op zoek zijn naar versterking achterin en dat Engels hier natuurlijk al zijn strepen heeft verdiend.

Maar de 26-jarige is daar duidelijk over: indien hij terugkeert naar de JPL, zal dat enkel voor Club Brugge zijn. "Iedereen weet waar mijn hart in de Belgische competitie ligt. Over Anderlecht denk ik helemaal niet na. Als ik terugkeer naar België is het sowieso Brugge, Anderlecht zeker niet", vertelde hij maandagavond bij Studio Live van Play Sports.

Blauw-Zwart zou momenteel ook op zoek zijn naar extra versterking in de defensie, maar het is niet duidelijk of het bestuur daarbij ook aan een comeback van Engels denkt. Bovendien hoopt de verdediger in eerste instantie om definitief door te breken in de Premier League, zijn droomcompetitie. Al zou een eventueel bod uit Jan Breydel hem misschien aan het twijfelen krijgen. "Een terugkeer naar Club Brugge zal ik altijd wel overwegen. In de toekomst ook", zette hij de deur voor een comeback open.

LEES OOK: Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club moet een poging doen om Engels terug te halen ...

Meest recent

Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste te wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

0
0
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

71
71
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

128
128
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

174
174
Pijnlijke 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

200
200
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

141
141
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

249
249
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

105
105
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

118
118
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

45
45
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

67
67
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

90
90
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

201
201
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

23
23
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

356
356
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

130
130
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

68
68
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

327
327
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

314
314
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

37
37
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

156
156
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

239
239
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

173
173
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

195
195
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105

Meer sportnieuws