TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinsten van de mercato. Blauw-Zwart mikt dan ook op spelers van een bepaald niveau waardoor de onderhandelingen vrij moeizaam zouden verlopen. Vanuit Engeland blijft Club alvast aan Christian Benteke gelinkt worden. Die lijkt helemaal overbodig te worden bij Crystal Palace, dat met Rhian Brewster (Liverpool) nog een nieuwe aanvaller wou aantrekken. Tot dusver zag Benteke een terugkeer naar België echter niet zitten, mogelijk komt daar in de komende anderhalve week nog verandering in.

RSC Anderlecht blijft zijn selectie verder afslanken. Zo werd nu ook een oplossing gevonden voor Kristal Abazaj. De flankspeler wordt immers een seizoen verhuurd aan Istanbulspor. De kans dat Paars-Wit zelf nog versterking zal aantrekken tijdens de huidige mercato wordt overigens steeds kleiner. De Brusselaars zochten nog een verdediger, maar door de wederopstanding van Hannes Delcroix en Ognjen Vranjes lijkt dat niet meer noodzakelijk.

Standard gaat mogelijk nog een extra vleugelback in huis halen. De Rouches zouden immers Valentin Rosier op hun verlanglijst gezet hebben. Dat meldt Record. De 24-jarige Fransman kan op beide flanken uit de voeten en is actief bij Sporting Lissabon, maar komt daar amper aan de bak. Een jaar geleden betaalde Sporting wel nog 5 miljoen euro voor hem, en dus zou Standard mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Ondanks de uitstekende prestaties dit seizoen zou Charleroi alsnog versterking willen aantrekken. La Capitale weet dat het de bedoeling is om nog een extra aanvaller aan de kern toe te voegen. Daarnaast mogen de fans nog een extra rechterverdediger verwachten. Adama Niane zou dan weer vertrekken, hij wordt gelinkt aan het Franse Sochaux.

STVV heeft een nieuwe spits voorgesteld. Oleksandr Filippov komt de Limburgse rangen versterken. De Oekraïner maakt de overstap van Desna Chernigiv, dat momenteel zesde staat in de Oekraïense competitie. Voor die club speelde hij 126 wedstrijden, goed voor 47 doelpunten en 11 assists.

Ook Waasland-Beveren kon dinsdagvoormiddag toeslaan, de degradatiekandidaat haalde in één klap twee aanwinsten in huis. Op zijn website kondigde WB immers de komst aan van Danel Sinani, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Norwich City. Ook Melvin Sitti komt de rangen versterken, hij wordt eveneens gehuurd van The Canaris.

BUITENLAND
Yannick Carrasco werd enkele weken geleden definitief teruggehaald door Atletico Madrid, maar mogelijk verhuist hij weldra opnieuw naar een Europese topclub. Zo zou Juventus een oogje op hem hebben laten vallen. Diverse media in Spanje en Italië melden echter dat ook de 41-voudige Rode Duivel, voor wie Atletico zopas nog 27 miljoen betaalde, op de radar van de Oude Dame is beland. De Italiaanse kampioen deed alvast zaken met de Madrilenen. Zo werd de terugkeer van Alvora Morata officieel afgerond.

Real Madrid zou nog steeds op zoek zijn naar een nieuwe spits en volgt verschillende pistes. Volgens Marca werd Edinson Cavani alvast voorgesteld in het Bernabeu. De 33-jarige spits is nog steeds een vrije speler nadat zijn contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd werd. Bij Real hebben ze nog niet gereageerd op het aanbod en lijken ze dus niet meteen 'neen' te zeggen. Wel zouden de hoge looneisen van de Uruguayaan een struikelblok kunnen vormen.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio bevestigt dat SS Lazio aast op een terugkeer van Wesley Hoedt. De speler gaf recent zelf al aan dat hij spijt had dat hij destijds uit Rome vertrokken was en wil dan ook dolgraag terugkeren. De kansen van Club Brugge en andere Belgische gegadigden lijken zo stilaan helemaal verdwenen te zijn. Al moet er wel nog een akkoord met Southampton gevonden worden.

Als we The Guardian mogen geloven zal Manchester United zich eerstdaags gaan versterken met Alex Telles. De linksachter van FC Porto zou volgens de Britse krant voor 25 miljoen euro worden weggeplukt door de Mancunians. Bij FC Porto groeide Telles de voorbije seizoenen uit tot een echte sterkhouder, wat hem de interesse van tal van topclubs opleverde.

Internazionale rondde de komst van Arturo Vidal af en dat betekent mogelijk dat Radja Nainggolan er definitief moet vertrekken. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de voormalige middenvelder kan terugkeren naar Cagliari. De coach van de Sardijnse club, Eusebio Di Francesco, gaf in de Italiaanse media aan dat er achter de schermen volop aan een terugkeer wordt gewerkt. "Het is gecompliceerd, maar ik ben ervan overtuigd dat hij terug zal keren naar onze club", aldus de Italiaan.

Kylian Mbappé is nu al bezig met een toptransfer voor komende zomer. De toonaangevende Franse sportkrant L'Équipe pakte maandagavond namelijk uit met het nieuws dat een tweetal clubs zelfs al in gesprek is met Mbappé: Liverpool en Real Madrid. Beide grootmachten willen hem volgend jaar overnemen van PSG. En de speler zelf zou ook openstaan voor een verhuis naar één van de twee clubs.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Benteke zou een ideale aanwinst voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

52
52
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

61
61
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

71
71
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

76
76
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

277
277
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

333
333
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

205
205
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

230
230
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

263
263
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

510
510
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

105
105
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

163
163
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

219
219
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

118
118
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

28
28
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

82
82
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

233
233
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws