TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinsten van de mercato. Blauw-Zwart mikt dan ook op spelers van een bepaald niveau waardoor de onderhandelingen vrij moeizaam zouden verlopen. Vanuit Engeland blijft Club alvast aan Christian Benteke gelinkt worden. Die lijkt helemaal overbodig te worden bij Crystal Palace, dat met Rhian Brewster (Liverpool) nog een nieuwe aanvaller wou aantrekken. Tot dusver zag Benteke een terugkeer naar België echter niet zitten, mogelijk komt daar in de komende anderhalve week nog verandering in.

RSC Anderlecht blijft zijn selectie verder afslanken. Zo werd nu ook een oplossing gevonden voor Kristal Abazaj. De flankspeler wordt immers een seizoen verhuurd aan Istanbulspor. De kans dat Paars-Wit zelf nog versterking zal aantrekken tijdens de huidige mercato wordt overigens steeds kleiner. De Brusselaars zochten nog een verdediger, maar door de wederopstanding van Hannes Delcroix en Ognjen Vranjes lijkt dat niet meer noodzakelijk.

Standard gaat mogelijk nog een extra vleugelback in huis halen. De Rouches zouden immers Valentin Rosier op hun verlanglijst gezet hebben. Dat meldt Record. De 24-jarige Fransman kan op beide flanken uit de voeten en is actief bij Sporting Lissabon, maar komt daar amper aan de bak. Een jaar geleden betaalde Sporting wel nog 5 miljoen euro voor hem, en dus zou Standard mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Ondanks de uitstekende prestaties dit seizoen zou Charleroi alsnog versterking willen aantrekken. La Capitale weet dat het de bedoeling is om nog een extra aanvaller aan de kern toe te voegen. Daarnaast mogen de fans nog een extra rechterverdediger verwachten. Adama Niane zou dan weer vertrekken, hij wordt gelinkt aan het Franse Sochaux.

STVV heeft een nieuwe spits voorgesteld. Oleksandr Filippov komt de Limburgse rangen versterken. De Oekraïner maakt de overstap van Desna Chernigiv, dat momenteel zesde staat in de Oekraïense competitie. Voor die club speelde hij 126 wedstrijden, goed voor 47 doelpunten en 11 assists.

Ook Waasland-Beveren kon dinsdagvoormiddag toeslaan, de degradatiekandidaat haalde in één klap twee aanwinsten in huis. Op zijn website kondigde WB immers de komst aan van Danel Sinani, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Norwich City. Ook Melvin Sitti komt de rangen versterken, hij wordt eveneens gehuurd van The Canaris.

BUITENLAND
Yannick Carrasco werd enkele weken geleden definitief teruggehaald door Atletico Madrid, maar mogelijk verhuist hij weldra opnieuw naar een Europese topclub. Zo zou Juventus een oogje op hem hebben laten vallen. Diverse media in Spanje en Italië melden echter dat ook de 41-voudige Rode Duivel, voor wie Atletico zopas nog 27 miljoen betaalde, op de radar van de Oude Dame is beland. De Italiaanse kampioen deed alvast zaken met de Madrilenen. Zo werd de terugkeer van Alvora Morata officieel afgerond.

Real Madrid zou nog steeds op zoek zijn naar een nieuwe spits en volgt verschillende pistes. Volgens Marca werd Edinson Cavani alvast voorgesteld in het Bernabeu. De 33-jarige spits is nog steeds een vrije speler nadat zijn contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd werd. Bij Real hebben ze nog niet gereageerd op het aanbod en lijken ze dus niet meteen 'neen' te zeggen. Wel zouden de hoge looneisen van de Uruguayaan een struikelblok kunnen vormen.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio bevestigt dat SS Lazio aast op een terugkeer van Wesley Hoedt. De speler gaf recent zelf al aan dat hij spijt had dat hij destijds uit Rome vertrokken was en wil dan ook dolgraag terugkeren. De kansen van Club Brugge en andere Belgische gegadigden lijken zo stilaan helemaal verdwenen te zijn. Al moet er wel nog een akkoord met Southampton gevonden worden.

Als we The Guardian mogen geloven zal Manchester United zich eerstdaags gaan versterken met Alex Telles. De linksachter van FC Porto zou volgens de Britse krant voor 25 miljoen euro worden weggeplukt door de Mancunians. Bij FC Porto groeide Telles de voorbije seizoenen uit tot een echte sterkhouder, wat hem de interesse van tal van topclubs opleverde.

Internazionale rondde de komst van Arturo Vidal af en dat betekent mogelijk dat Radja Nainggolan er definitief moet vertrekken. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de voormalige middenvelder kan terugkeren naar Cagliari. De coach van de Sardijnse club, Eusebio Di Francesco, gaf in de Italiaanse media aan dat er achter de schermen volop aan een terugkeer wordt gewerkt. "Het is gecompliceerd, maar ik ben ervan overtuigd dat hij terug zal keren naar onze club", aldus de Italiaan.

Kylian Mbappé is nu al bezig met een toptransfer voor komende zomer. De toonaangevende Franse sportkrant L'Équipe pakte maandagavond namelijk uit met het nieuws dat een tweetal clubs zelfs al in gesprek is met Mbappé: Liverpool en Real Madrid. Beide grootmachten willen hem volgend jaar overnemen van PSG. En de speler zelf zou ook openstaan voor een verhuis naar één van de twee clubs.

LEES OOK: Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Benteke zou een ideale aanwinst voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

Genk stunt in Braga: absolute uitblinker steelt de show

Wat een rollercoaster. In een heus spektakelstuk deed KRC Genk donderdag een gouden zaak doormet 3-4 ...

82
82
Europa & Conference League: 4 ploegen blijven foutloos

De afgelopen dagen eiste de Champions League de aandacht op, maar op donderdag is het ...

29
29
KRC Genk verbaast in spektakelstuk tegen Braga

KRC Genk nam het in de Europa League op tegen Braga. De Portugezen begonnen de clash als de grote ...

163
163
‘Jackpot Cercle: sterkhouder lonkt naar knaltransfer’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart vocht vorig ...

95
95
‘Messi staat voor verbazingwekkende Europese comeback’

Lionel Messi maakt al een aantal jaren het mooie weer bij Inter Miami. In de Verenigde Staten ...

68
68
Hayen blikt terug op afgekeurde goal Vermant: "Geen regel"

Club Brugge stuntte woensdag in de Champions League met een 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Even ...

95
95
'Garcia puzzelt: JPL-duo opgeroepen bij Rode Duivels?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het tweeluik tegen Kazachstan en Liechtenstein, ...

203
203
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

76
76
'Club Brugge kan cashen: scouts grootmacht in tribune'

Club Brugge is doorheen heel Europa hét gespreksonderwerp na het fraaie 3-3 gelijkspel tegen ...

319
319
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

356
356
De 11 namen: Fink hakt knopen door bij KRC Genk

In de Europa League gaat KRC Genk donderdag op bezoek bij SC Braga. Een uurtje voor de aftrap ...

40
40
Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

62
62
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

311
311
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

118
118
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

129
129
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

53
53
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

25
25
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

536
536
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

158
158
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

278
278
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

493
493
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

161
161
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

67
67
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

172
172
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

624
624

Meer sportnieuws