TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinsten van de mercato. Blauw-Zwart mikt dan ook op spelers van een bepaald niveau waardoor de onderhandelingen vrij moeizaam zouden verlopen. Vanuit Engeland blijft Club alvast aan Christian Benteke gelinkt worden. Die lijkt helemaal overbodig te worden bij Crystal Palace, dat met Rhian Brewster (Liverpool) nog een nieuwe aanvaller wou aantrekken. Tot dusver zag Benteke een terugkeer naar België echter niet zitten, mogelijk komt daar in de komende anderhalve week nog verandering in.

RSC Anderlecht blijft zijn selectie verder afslanken. Zo werd nu ook een oplossing gevonden voor Kristal Abazaj. De flankspeler wordt immers een seizoen verhuurd aan Istanbulspor. De kans dat Paars-Wit zelf nog versterking zal aantrekken tijdens de huidige mercato wordt overigens steeds kleiner. De Brusselaars zochten nog een verdediger, maar door de wederopstanding van Hannes Delcroix en Ognjen Vranjes lijkt dat niet meer noodzakelijk.

Standard gaat mogelijk nog een extra vleugelback in huis halen. De Rouches zouden immers Valentin Rosier op hun verlanglijst gezet hebben. Dat meldt Record. De 24-jarige Fransman kan op beide flanken uit de voeten en is actief bij Sporting Lissabon, maar komt daar amper aan de bak. Een jaar geleden betaalde Sporting wel nog 5 miljoen euro voor hem, en dus zou Standard mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Ondanks de uitstekende prestaties dit seizoen zou Charleroi alsnog versterking willen aantrekken. La Capitale weet dat het de bedoeling is om nog een extra aanvaller aan de kern toe te voegen. Daarnaast mogen de fans nog een extra rechterverdediger verwachten. Adama Niane zou dan weer vertrekken, hij wordt gelinkt aan het Franse Sochaux.

STVV heeft een nieuwe spits voorgesteld. Oleksandr Filippov komt de Limburgse rangen versterken. De Oekraïner maakt de overstap van Desna Chernigiv, dat momenteel zesde staat in de Oekraïense competitie. Voor die club speelde hij 126 wedstrijden, goed voor 47 doelpunten en 11 assists.

Ook Waasland-Beveren kon dinsdagvoormiddag toeslaan, de degradatiekandidaat haalde in één klap twee aanwinsten in huis. Op zijn website kondigde WB immers de komst aan van Danel Sinani, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Norwich City. Ook Melvin Sitti komt de rangen versterken, hij wordt eveneens gehuurd van The Canaris.

BUITENLAND
Yannick Carrasco werd enkele weken geleden definitief teruggehaald door Atletico Madrid, maar mogelijk verhuist hij weldra opnieuw naar een Europese topclub. Zo zou Juventus een oogje op hem hebben laten vallen. Diverse media in Spanje en Italië melden echter dat ook de 41-voudige Rode Duivel, voor wie Atletico zopas nog 27 miljoen betaalde, op de radar van de Oude Dame is beland. De Italiaanse kampioen deed alvast zaken met de Madrilenen. Zo werd de terugkeer van Alvora Morata officieel afgerond.

Real Madrid zou nog steeds op zoek zijn naar een nieuwe spits en volgt verschillende pistes. Volgens Marca werd Edinson Cavani alvast voorgesteld in het Bernabeu. De 33-jarige spits is nog steeds een vrije speler nadat zijn contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd werd. Bij Real hebben ze nog niet gereageerd op het aanbod en lijken ze dus niet meteen 'neen' te zeggen. Wel zouden de hoge looneisen van de Uruguayaan een struikelblok kunnen vormen.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio bevestigt dat SS Lazio aast op een terugkeer van Wesley Hoedt. De speler gaf recent zelf al aan dat hij spijt had dat hij destijds uit Rome vertrokken was en wil dan ook dolgraag terugkeren. De kansen van Club Brugge en andere Belgische gegadigden lijken zo stilaan helemaal verdwenen te zijn. Al moet er wel nog een akkoord met Southampton gevonden worden.

Als we The Guardian mogen geloven zal Manchester United zich eerstdaags gaan versterken met Alex Telles. De linksachter van FC Porto zou volgens de Britse krant voor 25 miljoen euro worden weggeplukt door de Mancunians. Bij FC Porto groeide Telles de voorbije seizoenen uit tot een echte sterkhouder, wat hem de interesse van tal van topclubs opleverde.

Internazionale rondde de komst van Arturo Vidal af en dat betekent mogelijk dat Radja Nainggolan er definitief moet vertrekken. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de voormalige middenvelder kan terugkeren naar Cagliari. De coach van de Sardijnse club, Eusebio Di Francesco, gaf in de Italiaanse media aan dat er achter de schermen volop aan een terugkeer wordt gewerkt. "Het is gecompliceerd, maar ik ben ervan overtuigd dat hij terug zal keren naar onze club", aldus de Italiaan.

Kylian Mbappé is nu al bezig met een toptransfer voor komende zomer. De toonaangevende Franse sportkrant L'Équipe pakte maandagavond namelijk uit met het nieuws dat een tweetal clubs zelfs al in gesprek is met Mbappé: Liverpool en Real Madrid. Beide grootmachten willen hem volgend jaar overnemen van PSG. En de speler zelf zou ook openstaan voor een verhuis naar één van de twee clubs.

LEES OOK: Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Benteke zou een ideale aanwinst voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

18
18
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

21
21
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

20
20
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

44
44
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

24
24
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

57
57
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

98
98
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

332
332
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

109
109
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

164
164
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

282
282
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

354
354
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

73
73
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

129
129
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

516
516
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

145
145
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

102
102
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

275
275
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

952
952
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

295
295
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

321
321
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

330
330

Meer sportnieuws