TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club mikt erg hoog, Juve wil Rode Duivel'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge is het nog steeds wachten op de eerste grote aanwinsten van de mercato. Blauw-Zwart mikt dan ook op spelers van een bepaald niveau waardoor de onderhandelingen vrij moeizaam zouden verlopen. Vanuit Engeland blijft Club alvast aan Christian Benteke gelinkt worden. Die lijkt helemaal overbodig te worden bij Crystal Palace, dat met Rhian Brewster (Liverpool) nog een nieuwe aanvaller wou aantrekken. Tot dusver zag Benteke een terugkeer naar België echter niet zitten, mogelijk komt daar in de komende anderhalve week nog verandering in.

RSC Anderlecht blijft zijn selectie verder afslanken. Zo werd nu ook een oplossing gevonden voor Kristal Abazaj. De flankspeler wordt immers een seizoen verhuurd aan Istanbulspor. De kans dat Paars-Wit zelf nog versterking zal aantrekken tijdens de huidige mercato wordt overigens steeds kleiner. De Brusselaars zochten nog een verdediger, maar door de wederopstanding van Hannes Delcroix en Ognjen Vranjes lijkt dat niet meer noodzakelijk.

Standard gaat mogelijk nog een extra vleugelback in huis halen. De Rouches zouden immers Valentin Rosier op hun verlanglijst gezet hebben. Dat meldt Record. De 24-jarige Fransman kan op beide flanken uit de voeten en is actief bij Sporting Lissabon, maar komt daar amper aan de bak. Een jaar geleden betaalde Sporting wel nog 5 miljoen euro voor hem, en dus zou Standard mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Ondanks de uitstekende prestaties dit seizoen zou Charleroi alsnog versterking willen aantrekken. La Capitale weet dat het de bedoeling is om nog een extra aanvaller aan de kern toe te voegen. Daarnaast mogen de fans nog een extra rechterverdediger verwachten. Adama Niane zou dan weer vertrekken, hij wordt gelinkt aan het Franse Sochaux.

STVV heeft een nieuwe spits voorgesteld. Oleksandr Filippov komt de Limburgse rangen versterken. De Oekraïner maakt de overstap van Desna Chernigiv, dat momenteel zesde staat in de Oekraïense competitie. Voor die club speelde hij 126 wedstrijden, goed voor 47 doelpunten en 11 assists.

Ook Waasland-Beveren kon dinsdagvoormiddag toeslaan, de degradatiekandidaat haalde in één klap twee aanwinsten in huis. Op zijn website kondigde WB immers de komst aan van Danel Sinani, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Norwich City. Ook Melvin Sitti komt de rangen versterken, hij wordt eveneens gehuurd van The Canaris.

BUITENLAND
Yannick Carrasco werd enkele weken geleden definitief teruggehaald door Atletico Madrid, maar mogelijk verhuist hij weldra opnieuw naar een Europese topclub. Zo zou Juventus een oogje op hem hebben laten vallen. Diverse media in Spanje en Italië melden echter dat ook de 41-voudige Rode Duivel, voor wie Atletico zopas nog 27 miljoen betaalde, op de radar van de Oude Dame is beland. De Italiaanse kampioen deed alvast zaken met de Madrilenen. Zo werd de terugkeer van Alvora Morata officieel afgerond.

Real Madrid zou nog steeds op zoek zijn naar een nieuwe spits en volgt verschillende pistes. Volgens Marca werd Edinson Cavani alvast voorgesteld in het Bernabeu. De 33-jarige spits is nog steeds een vrije speler nadat zijn contract bij Paris Saint-Germain niet verlengd werd. Bij Real hebben ze nog niet gereageerd op het aanbod en lijken ze dus niet meteen 'neen' te zeggen. Wel zouden de hoge looneisen van de Uruguayaan een struikelblok kunnen vormen.

De Italiaanse transferspecialist Gianluca Di Marzio bevestigt dat SS Lazio aast op een terugkeer van Wesley Hoedt. De speler gaf recent zelf al aan dat hij spijt had dat hij destijds uit Rome vertrokken was en wil dan ook dolgraag terugkeren. De kansen van Club Brugge en andere Belgische gegadigden lijken zo stilaan helemaal verdwenen te zijn. Al moet er wel nog een akkoord met Southampton gevonden worden.

Als we The Guardian mogen geloven zal Manchester United zich eerstdaags gaan versterken met Alex Telles. De linksachter van FC Porto zou volgens de Britse krant voor 25 miljoen euro worden weggeplukt door de Mancunians. Bij FC Porto groeide Telles de voorbije seizoenen uit tot een echte sterkhouder, wat hem de interesse van tal van topclubs opleverde.

Internazionale rondde de komst van Arturo Vidal af en dat betekent mogelijk dat Radja Nainggolan er definitief moet vertrekken. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de voormalige middenvelder kan terugkeren naar Cagliari. De coach van de Sardijnse club, Eusebio Di Francesco, gaf in de Italiaanse media aan dat er achter de schermen volop aan een terugkeer wordt gewerkt. "Het is gecompliceerd, maar ik ben ervan overtuigd dat hij terug zal keren naar onze club", aldus de Italiaan.

Kylian Mbappé is nu al bezig met een toptransfer voor komende zomer. De toonaangevende Franse sportkrant L'Équipe pakte maandagavond namelijk uit met het nieuws dat een tweetal clubs zelfs al in gesprek is met Mbappé: Liverpool en Real Madrid. Beide grootmachten willen hem volgend jaar overnemen van PSG. En de speler zelf zou ook openstaan voor een verhuis naar één van de twee clubs.

LEES OOK: Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Benteke zou een ideale aanwinst voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

0
0
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

30
30
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

146
146
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

52
52
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

180
180
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

296
296
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

136
136
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

66
66
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

121
121
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

94
94
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

262
262
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

54
54
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

141
141
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

551
551
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

548
548
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

337
337
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

556
556
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

185
185
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

367
367
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

593
593
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

51
51
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

375
375
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

581
581
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

52
52

Meer sportnieuws