Antwerp krijgt duidelijk transferadvies

door
Antwerp krijgt duidelijk transferadvies

Antwerp FC had zich zijn seizoensstart ongetwijfeld anders voorgesteld nadat het eerst nog beslag kon leggen op de beker. De Great Old kon immers nog maar twee keer winnen in de competitie. Met slechts een elfde plaats in het klassement presteert de ploeg van coach Ivan Leko ondermaats.


En ook het geleverde spel is momenteel nog niet naar behoren. Leko werd nochtans aangetrokken om Antwerp dominanter en aanvallender te laten voetballen, maar dat lukt voorlopig niet. Ook zondag tegen Eupen kende de Great Old zijn beste momenten pas toen er werd terug gegrepen naar de gekende powerplay. De druk op de trainer neemt dus toe, al is dit zeker niet alleen zijn fout. Met het spelersmateriaal dat hij momenteel voor handen heeft, is het gewoonweg erg moeilijk om dominant en aanvallend te spelen.

Bij Extra Time kwam analist Filip Joos dan ook met advies. Hij raadt het Antwerpse bestuur aan om in de slotdagen van de mercato alsnog de nodige creativiteit aan te trekken. "De voorbije jaren ging het in stijgende lijn, maar met heel veel spelers die hetzelfde profiel hadden. Er moet dus creativiteit bij gehaald worden. Er moet echt iets bij komen, ik vind het raar dat het zolang duurt", aldus Joos.

LEES OOK: ‘Liverpool in de penarie: crisis van 483 miljoen euro’

Antwerp moet voor het sluiten van de mercato nog versterking halen ...

Meest recent

Anderlecht slaat wéér toe met nieuwe contractverlenging

RSC Anderlecht blijft werk maken van de toekomst. De Brusselaars wisten de afgelopen maanden al een ...

24
24
Marc Degryse in tranen: "Het gemis valt niet te beschrijven"

Marc Degryse kennen we doorgaans als een zeer gedreven en goedlachse analist. De oud-Rode Duivel ...

15
15
Garcia zorgt voor ophef: "Had hem eerder moeten oproepen"

Een selectie voor een nationaal elftal zorgt altijd voor veel ophef. Vraag dat maar aan Rudi Garcia. ...

30
30
'Bernardo verlaat City: spektakeltransfer naar grootmacht'

Na de tegenvallende prestaties van vorig seizoen, hield Manchester City een grote kuis binnen de ...

19
19
DAZN dropt heuse bom: Pro League met verstomming geslagen

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is inmiddels alweer één derde ver en ...

560
560
'Nieuwe wending in Anderlecht-hervorming: Vandenhaute-scenario'

RSC Anderlecht is in afwachting van de nieuwe bestuursstructuur die Marc Coucke momenteel aan het ...

260
260
Verrassende Duivels gevreesd: “Batshuayi, Vanaken en…”

De Rode Duivels bekampen vanavond Noord-Macedonië in de Ghelamco Arena. De manschappen van ...

97
97
'Spectaculaire terugkeer Thomas Müller op komst’

Thomas Müller is een clubicoon van Bayern München en een legende bij de Duitse nationale ...

19
19
Van der Elst onthult details Pocognoli: “Ongeduldig…”

Sebastien Pocognoli (38) werd vorig seizoen kampioen met Union SG en dit seizoen verraste hij al in ...

124
124
RAFC-fan Viktor Verhulst incasseert genadeloze klap van Gert

Antwerp-fan Viktor Verhulst is niet alleen bekend als tv-maker, dj en zoon van Gert. Achter de ...

61
61
Duivels ontvangen ferme waarschuwing van Noord-Macedonië

De Belgische nationale ploeg staat vanavond in de Ghelamco Arena tegenover Noord-Macedonië. De ...

96
96
Uitsluitsel over De Ketelaere: wel of niet tegen Wales?

Charles De Ketelaere kampt al een tijdje met een blessure en moest de afgelopen twee wedstrijden ...

22
22
Nachtmerrie Rode Duivels voor Noord-Macedonië

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

101
101
'Club kent nu al volgende knaltransfer: 22 miljoen'

Bij Club Brugge blijven de miljoenen maar binnenstromen. Het wist zich dit seizoen opnieuw te ...

302
302
'Zeer verrassende transferwending rond Origi'

Hoe zou het nog zijn met Divock Origi? De ex-Rode Duivel is intussen al bijna anderhalf jaar ...

271
271
Alderweireld onthult: Antwerp was niet eerste keuze

Afgelopen zomer zette Toby Alderweireld een punt achter een rijkgevulde profcarrière. Dat ...

178
178
'Batshuayi krijgt keiharde boodschap te horen'

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië in hun vijfde kwalificatiematch ...

61
61
Pocognoli wordt nu al helemaal afgemaakt in Frankrijk

Er viel deze week een bom bij Union, want de landskampioen zag plots zijn trainer vertrekken. ...

362
362
Fellaini onthult straf aanbod Belgische topclub

Van de gouden generatie van de Rode Duivels blijft er alsmaar minder over. Ook Marouane Fellaini is ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

257
257
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

104
104
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

143
143
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

464
464
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

100
100
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

236
236

Meer sportnieuws