KDB meteen beslissend: "Beste speler na Messi en Ronaldo"

door
KDB meteen beslissend:

Manchester City heeft zijn start in de Premier League niet gemist. De nummer twee van vorig seizoen nam maandagavond vlot de maat van Wolverhampton Wanderers en haalde het uiteindelijk met 1-3. Kevin De Bruyne speelde meteen weer een cruciale rol in de ploeg van coach Pep Guardiola.


De Rode Duivel zette zijn team van op de stip op 0-1 en had ook een voetje in de twee andere doelpunten. Bovendien was hij weer alomtegenwoordig op het middenveld van City. Achteraf toonde analist Jamie Carragher zich dan ook lyrisch bij Sky Sports. "Kevin De Bruyne is de beste speler in de Premier League. Soms worden spelers voor één goed seizoen uitgeroepen tot 'Speler van het Jaar', maar dan blijft hij toch de beste speler in deze competitie. Dat zei ik ook over Eden Hazard voor hij vertrok naar Real Madrid en nu is dat De Bruyne", aldus de ex-verdediger van Liverpool FC.

Carragher ging zelfs nog een stap verder en plaatste KDB in de top 3 van beste spelers ter wereld. "Ik zou De Bruyne bovenaan de lijst zetten met alle spelers die na Lionel Messi en Cristiano Ronaldo komen. Als je mij vraagt wie ik in mijn ploeg zou willen, zou dat Kevin De Bruyne zijn. Hij is een droom voor elke trainer. Hij kan op zoveel posities spelen, Roberto Martinez zet hem bij België zelfs centraal op het middenveld. Zijn passing is misschien het beste wat we ooit in de Premier League hebben gezien", klonk het lovend.

LEES OOK: 'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Is De Bruyne de beste speler ter wereld achter Messi en Ronaldo?

Meest recent

PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

0
0
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

15
15
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

29
29
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

66
66
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

26
26
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

60
60
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

180
180
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

34
34
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

211
211
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

194
194
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

92
92
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

49
49
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

135
135
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

244
244
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

356
356
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

137
137
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

62
62
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

71
71
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

170
170
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

159
159
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

400
400
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

88
88

Meer sportnieuws