'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

door
'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

Wim De Decker heeft zijn entree als hoofdtrainer van AA Gent zeker niet gemist, want hij heeft zijn eerste twee wedstrijden winnend afgesloten. Na de zege tegen Rapid Wenen van dinsdagavond ging nu ook Moeskroen voor de bijl. De Buffalo's hadden wel de nodige moeite met de rode lantaarn en bovendien zitten ze nog met blessurezorgen.


Tegen Rapid Wenen zag De Decker al Giorgi Chakvetadze uitvallen en nu kwamen daar ook nog eens Sven Kums en Laurent Depoitre bij. Ze kampen met blessures aan respectievelijk de kuit en voet. Kums moest al na een halfuur vervangen worden, terwijl Depoitre in minuut 77 het veld moest verlaten. Daarnaast liet De Decker weten dat Vadis Odjidja nog steeds niet voluit kon gaan op training. Hij viel zaterdag wel in, dus er is goede hoop voor de aanvoerder. Tot slot zou ook Roman Bezus niet volledig fit zijn. Afwachten dus wie Gent kan recupereren van dit viertal.

UPDATE 22/09
Er werd vooral voor de situatie van Kums gevreesd, een lange afwezigheid leek in eerste instantie niet uitgesloten. Maar uiteindelijk zou de schade al bij al nog meevallen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft een scan maandag een lichte verrekking in de kuit aan het licht gebracht. Geen scheurtje dus zoals gevreesd werd. Hij zou hierdoor één à twee weken buiten strijd zijn. De thuiswedstrijd van woensdag tegen Dynamo Kiev en de return een week later, moet hij normaal gezien wel aan zich voorbij laten gaan.

LEES OOK: Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Heeft Gent voldoende alternatieven voor Kums in de kern?

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

4
4
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

10
10
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

76
76
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

13
13
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

50
50
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

93
93
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

106
106
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

46
46
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

55
55
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

91
91
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

113
113
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

299
299
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

50
50
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

316
316
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1047
1047
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

70
70
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

150
150
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

230
230
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

650
650
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

659
659
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

420
420
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

575
575
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

173
173
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

571
571

Meer sportnieuws