'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

door
'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

Wim De Decker heeft zijn entree als hoofdtrainer van AA Gent zeker niet gemist, want hij heeft zijn eerste twee wedstrijden winnend afgesloten. Na de zege tegen Rapid Wenen van dinsdagavond ging nu ook Moeskroen voor de bijl. De Buffalo's hadden wel de nodige moeite met de rode lantaarn en bovendien zitten ze nog met blessurezorgen.


Tegen Rapid Wenen zag De Decker al Giorgi Chakvetadze uitvallen en nu kwamen daar ook nog eens Sven Kums en Laurent Depoitre bij. Ze kampen met blessures aan respectievelijk de kuit en voet. Kums moest al na een halfuur vervangen worden, terwijl Depoitre in minuut 77 het veld moest verlaten. Daarnaast liet De Decker weten dat Vadis Odjidja nog steeds niet voluit kon gaan op training. Hij viel zaterdag wel in, dus er is goede hoop voor de aanvoerder. Tot slot zou ook Roman Bezus niet volledig fit zijn. Afwachten dus wie Gent kan recupereren van dit viertal.

UPDATE 22/09
Er werd vooral voor de situatie van Kums gevreesd, een lange afwezigheid leek in eerste instantie niet uitgesloten. Maar uiteindelijk zou de schade al bij al nog meevallen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft een scan maandag een lichte verrekking in de kuit aan het licht gebracht. Geen scheurtje dus zoals gevreesd werd. Hij zou hierdoor één à twee weken buiten strijd zijn. De thuiswedstrijd van woensdag tegen Dynamo Kiev en de return een week later, moet hij normaal gezien wel aan zich voorbij laten gaan.

LEES OOK: Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

Heeft Gent voldoende alternatieven voor Kums in de kern?

Meest recent

DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

157
157
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

165
165
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

87
87
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

144
144
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

88
88
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

322
322
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

147
147
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

174
174
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

150
150
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

114
114
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

435
435
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

57
57
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

156
156
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

333
333
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

247
247
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

80
80
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

393
393
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

335
335
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

217
217
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

538
538
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

196
196
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

232
232
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

179
179
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

259
259

Meer sportnieuws