'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

door
'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

Wim De Decker heeft zijn entree als hoofdtrainer van AA Gent zeker niet gemist, want hij heeft zijn eerste twee wedstrijden winnend afgesloten. Na de zege tegen Rapid Wenen van dinsdagavond ging nu ook Moeskroen voor de bijl. De Buffalo's hadden wel de nodige moeite met de rode lantaarn en bovendien zitten ze nog met blessurezorgen.


Tegen Rapid Wenen zag De Decker al Giorgi Chakvetadze uitvallen en nu kwamen daar ook nog eens Sven Kums en Laurent Depoitre bij. Ze kampen met blessures aan respectievelijk de kuit en voet. Kums moest al na een halfuur vervangen worden, terwijl Depoitre in minuut 77 het veld moest verlaten. Daarnaast liet De Decker weten dat Vadis Odjidja nog steeds niet voluit kon gaan op training. Hij viel zaterdag wel in, dus er is goede hoop voor de aanvoerder. Tot slot zou ook Roman Bezus niet volledig fit zijn. Afwachten dus wie Gent kan recupereren van dit viertal.

UPDATE 22/09
Er werd vooral voor de situatie van Kums gevreesd, een lange afwezigheid leek in eerste instantie niet uitgesloten. Maar uiteindelijk zou de schade al bij al nog meevallen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft een scan maandag een lichte verrekking in de kuit aan het licht gebracht. Geen scheurtje dus zoals gevreesd werd. Hij zou hierdoor één à twee weken buiten strijd zijn. De thuiswedstrijd van woensdag tegen Dynamo Kiev en de return een week later, moet hij normaal gezien wel aan zich voorbij laten gaan.

LEES OOK: De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

Heeft Gent voldoende alternatieven voor Kums in de kern?

Meest recent

'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) transferdossiers op tafel'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

12
12
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

67
67
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

206
206
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

47
47
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

120
120
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

28
28
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

99
99
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

199
199
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

175
175
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

71
71
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

147
147
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

63
63
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

108
108
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

306
306
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

261
261
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

525
525
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

411
411
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1390
1390
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

722
722
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

257
257
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

398
398

Meer sportnieuws