'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

door
'Gent haalt opgelucht adem na eerste onderzoek Kums'

Wim De Decker heeft zijn entree als hoofdtrainer van AA Gent zeker niet gemist, want hij heeft zijn eerste twee wedstrijden winnend afgesloten. Na de zege tegen Rapid Wenen van dinsdagavond ging nu ook Moeskroen voor de bijl. De Buffalo's hadden wel de nodige moeite met de rode lantaarn en bovendien zitten ze nog met blessurezorgen.


Tegen Rapid Wenen zag De Decker al Giorgi Chakvetadze uitvallen en nu kwamen daar ook nog eens Sven Kums en Laurent Depoitre bij. Ze kampen met blessures aan respectievelijk de kuit en voet. Kums moest al na een halfuur vervangen worden, terwijl Depoitre in minuut 77 het veld moest verlaten. Daarnaast liet De Decker weten dat Vadis Odjidja nog steeds niet voluit kon gaan op training. Hij viel zaterdag wel in, dus er is goede hoop voor de aanvoerder. Tot slot zou ook Roman Bezus niet volledig fit zijn. Afwachten dus wie Gent kan recupereren van dit viertal.

UPDATE 22/09
Er werd vooral voor de situatie van Kums gevreesd, een lange afwezigheid leek in eerste instantie niet uitgesloten. Maar uiteindelijk zou de schade al bij al nog meevallen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft een scan maandag een lichte verrekking in de kuit aan het licht gebracht. Geen scheurtje dus zoals gevreesd werd. Hij zou hierdoor één à twee weken buiten strijd zijn. De thuiswedstrijd van woensdag tegen Dynamo Kiev en de return een week later, moet hij normaal gezien wel aan zich voorbij laten gaan.

LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Heeft Gent voldoende alternatieven voor Kums in de kern?

Meest recent

'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

3
3
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

17
17
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

6
6
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

95
95
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

10
10
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

50
50
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

129
129
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

109
109
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

54
54
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

106
106
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

330
330
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

350
350
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

316
316
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

232
232
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

75
75
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

258
258
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

378
378
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93

Meer sportnieuws