'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

door
'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

Club Brugge is opnieuw onder stoom gekomen en pakte in zijn twee voorbije wedstrijden telkens op overtuigende wijze de volle buit. Blauw-Zwart lijkt dus stilaan klaar voor de start van de Champions League-campagne in oktober. En dat er terwijl er nog versterking zal bij komen.


Coach Philippe Clement benadrukte zondag immers nogmaals dat het belangrijk is om voldoende kwaliteit in de breedte te hebben wanneer er straks weer drie wedstrijden per week worden gespeeld. En hij voegde er aan toe dat een extra spits sowieso welkom blijft. Daarvoor wordt steeds nadrukkelijker de naam van Christian Benteke genoemd. Ook de Engelse journalist en Crystal Palace-watcher Alan Nixon bevestigt nu dat Club Brugge opnieuw in de race voor de Rode Duivel zit. Fenerbahce wordt eveneens genoemd, maar die piste zou niet zo concreet zijn.

Zijn huidige werkgever lijkt alvast open te staan voor een vertrek van Benteke. Crystal Palace haalde onlangs immers al Michy Batshuayi in huis en volgens verschillende bronnen heeft het maandag een officieel bod gedaan op Rhian Brewster. Indien ook de aanvaller van Liverpool tekent, lijkt er voor Benteke helemaal geen plaats meer. Maandag moest hij al met de beloften opdraven om aan speelminuten te komen. Club zal dan wel nog een financieel akkoord moeten vinden en het is nog maar de vraag of de spits zelf openstaat voor een terugkeer naar België.

De aanvaller zou in eerder stadium immers al een comeback in de Jupiler Pro League hebben geweigerd. Nochtans zou het niet slecht zijn voor zijn EK-kansen om bij een ploeg aan de slag te gaan waar hij wel voldoende minuten krijgt. Afwachten dus of Benteke nog op andere gedachten is te brengen.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Denkt u dat Benteke in oktober voor Club speelt?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

81
81
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

75
75
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

94
94
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

281
281
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

386
386
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

152
152
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

132
132
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

319
319
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

20
20
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

102
102
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

101
101
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

240
240
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

121
121
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

71
71
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

91
91
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

199
199
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

44
44
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

186
186
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

181
181
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

374
374
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

256
256
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

205
205

Meer sportnieuws