'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

door
'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

Club Brugge is opnieuw onder stoom gekomen en pakte in zijn twee voorbije wedstrijden telkens op overtuigende wijze de volle buit. Blauw-Zwart lijkt dus stilaan klaar voor de start van de Champions League-campagne in oktober. En dat er terwijl er nog versterking zal bij komen.


Coach Philippe Clement benadrukte zondag immers nogmaals dat het belangrijk is om voldoende kwaliteit in de breedte te hebben wanneer er straks weer drie wedstrijden per week worden gespeeld. En hij voegde er aan toe dat een extra spits sowieso welkom blijft. Daarvoor wordt steeds nadrukkelijker de naam van Christian Benteke genoemd. Ook de Engelse journalist en Crystal Palace-watcher Alan Nixon bevestigt nu dat Club Brugge opnieuw in de race voor de Rode Duivel zit. Fenerbahce wordt eveneens genoemd, maar die piste zou niet zo concreet zijn.

Zijn huidige werkgever lijkt alvast open te staan voor een vertrek van Benteke. Crystal Palace haalde onlangs immers al Michy Batshuayi in huis en volgens verschillende bronnen heeft het maandag een officieel bod gedaan op Rhian Brewster. Indien ook de aanvaller van Liverpool tekent, lijkt er voor Benteke helemaal geen plaats meer. Maandag moest hij al met de beloften opdraven om aan speelminuten te komen. Club zal dan wel nog een financieel akkoord moeten vinden en het is nog maar de vraag of de spits zelf openstaat voor een terugkeer naar België.

De aanvaller zou in eerder stadium immers al een comeback in de Jupiler Pro League hebben geweigerd. Nochtans zou het niet slecht zijn voor zijn EK-kansen om bij een ploeg aan de slag te gaan waar hij wel voldoende minuten krijgt. Afwachten dus of Benteke nog op andere gedachten is te brengen.

LEES OOK: 'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

Denkt u dat Benteke in oktober voor Club speelt?

Meest recent

'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

15
15
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

45
45
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

124
124
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

50
50
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

298
298
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

86
86
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

347
347
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

151
151
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

274
274
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

452
452
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

191
191
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

142
142
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

246
246
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

53
53
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

380
380
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

348
348
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

362
362
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

177
177
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

192
192
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

106
106
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

264
264
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

108
108
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

205
205
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1510
1510

Meer sportnieuws