'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

door
'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

Club Brugge is opnieuw onder stoom gekomen en pakte in zijn twee voorbije wedstrijden telkens op overtuigende wijze de volle buit. Blauw-Zwart lijkt dus stilaan klaar voor de start van de Champions League-campagne in oktober. En dat er terwijl er nog versterking zal bij komen.


Coach Philippe Clement benadrukte zondag immers nogmaals dat het belangrijk is om voldoende kwaliteit in de breedte te hebben wanneer er straks weer drie wedstrijden per week worden gespeeld. En hij voegde er aan toe dat een extra spits sowieso welkom blijft. Daarvoor wordt steeds nadrukkelijker de naam van Christian Benteke genoemd. Ook de Engelse journalist en Crystal Palace-watcher Alan Nixon bevestigt nu dat Club Brugge opnieuw in de race voor de Rode Duivel zit. Fenerbahce wordt eveneens genoemd, maar die piste zou niet zo concreet zijn.

Zijn huidige werkgever lijkt alvast open te staan voor een vertrek van Benteke. Crystal Palace haalde onlangs immers al Michy Batshuayi in huis en volgens verschillende bronnen heeft het maandag een officieel bod gedaan op Rhian Brewster. Indien ook de aanvaller van Liverpool tekent, lijkt er voor Benteke helemaal geen plaats meer. Maandag moest hij al met de beloften opdraven om aan speelminuten te komen. Club zal dan wel nog een financieel akkoord moeten vinden en het is nog maar de vraag of de spits zelf openstaat voor een terugkeer naar België.

De aanvaller zou in eerder stadium immers al een comeback in de Jupiler Pro League hebben geweigerd. Nochtans zou het niet slecht zijn voor zijn EK-kansen om bij een ploeg aan de slag te gaan waar hij wel voldoende minuten krijgt. Afwachten dus of Benteke nog op andere gedachten is te brengen.

LEES OOK: Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Denkt u dat Benteke in oktober voor Club speelt?

Meest recent

Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

40
40
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

41
41
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

142
142
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

237
237
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

29
29
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

77
77
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

182
182
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

123
123
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

133
133
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

502
502
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

186
186
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

428
428
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

392
392
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

519
519
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

193
193
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

396
396
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

300
300
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

557
557
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

645
645
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

93
93
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

453
453
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

300
300
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

323
323
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

391
391

Meer sportnieuws