'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

door
'Club Brugge andermaal gelinkt aan Rode Duivel'

Club Brugge is opnieuw onder stoom gekomen en pakte in zijn twee voorbije wedstrijden telkens op overtuigende wijze de volle buit. Blauw-Zwart lijkt dus stilaan klaar voor de start van de Champions League-campagne in oktober. En dat er terwijl er nog versterking zal bij komen.


Coach Philippe Clement benadrukte zondag immers nogmaals dat het belangrijk is om voldoende kwaliteit in de breedte te hebben wanneer er straks weer drie wedstrijden per week worden gespeeld. En hij voegde er aan toe dat een extra spits sowieso welkom blijft. Daarvoor wordt steeds nadrukkelijker de naam van Christian Benteke genoemd. Ook de Engelse journalist en Crystal Palace-watcher Alan Nixon bevestigt nu dat Club Brugge opnieuw in de race voor de Rode Duivel zit. Fenerbahce wordt eveneens genoemd, maar die piste zou niet zo concreet zijn.

Zijn huidige werkgever lijkt alvast open te staan voor een vertrek van Benteke. Crystal Palace haalde onlangs immers al Michy Batshuayi in huis en volgens verschillende bronnen heeft het maandag een officieel bod gedaan op Rhian Brewster. Indien ook de aanvaller van Liverpool tekent, lijkt er voor Benteke helemaal geen plaats meer. Maandag moest hij al met de beloften opdraven om aan speelminuten te komen. Club zal dan wel nog een financieel akkoord moeten vinden en het is nog maar de vraag of de spits zelf openstaat voor een terugkeer naar België.

De aanvaller zou in eerder stadium immers al een comeback in de Jupiler Pro League hebben geweigerd. Nochtans zou het niet slecht zijn voor zijn EK-kansen om bij een ploeg aan de slag te gaan waar hij wel voldoende minuten krijgt. Afwachten dus of Benteke nog op andere gedachten is te brengen.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Denkt u dat Benteke in oktober voor Club speelt?

Meest recent

UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

6
6
Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

8
8
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

121
121
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

63
63
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

338
338
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

262
262
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

73
73
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

254
254
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

464
464
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

74
74
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

59
59
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

39
39
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

335
335
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

508
508
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

257
257
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

87
87
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

73
73
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

432
432
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

210
210
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

309
309
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

199
199
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

140
140
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

198
198
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

111
111
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

234
234

Meer sportnieuws