Cercle Brugge heeft geen medelijden met kansloos STVV

door
Cercle Brugge heeft geen medelijden met kansloos STVV

Cercle Brugge en STVV sloten vanavond de zesde speeldag van de Jupiler Pro League af. In een leuke wedstrijd trok de thuisploeg aan het langste eind. Cercle won met 3-0, en rukt zo zachtjes op in het klassement. 


Uitstekend Cercle ziet goede start beloond worden
Cercle Brugge schoot uitstekend uit de startblokken tegen STVV. Na acht minuten knalde Marcelin de thuisploeg al op voorsprong in zijn debuutwedstrijd, maar de VAR keurde het doelpunt af wegens handspel. Het afgekeurde doelpunt zorgde er echter niet voor dat Cercle op zijn lauweren ging rusten, want de Vereniging combineerde er lustig op los. 

Via wat meeval belandde de bal na iets meer dan twintig minuten voor de voeten van Dino Hotic. De Bosniër aarzelde niet en schoof de bal voorbij een kansloze Kenny Steppe. Een verdiende voorsprong voor de sterke thuisploeg. Amper vijf minuten na de openingsgoal was het opnieuw raak voor de manschappen van Paul Clement. Na een fout van Mmaee belandde de bal op de stip, en Ike Ugbo knalde de strafschop zonder problemen voorbij Steppe. 

Bij STVV raakte men maar niet in de wedstrijd, en de Limburgers raakten duidelijk gefrustreerd door het mindere spel. In totaal kregen drie Kanaries een gele kaart onder de neus geschoven in de eerste helft. Werk aan de winkel voor Kevin Muscat. 

STVV probeert, maar Cercle houdt stand
De speech van Kevin Muscat tijdens de rust heeft duidelijk zijn effect gehad voor de bezoekers. Geleidelijk aan komen de Limburgers beter in de wedstrijd, al is het opnieuw de thuisploeg met de eerste kans. Een uitstekende poging van Ugbo strandde op de paal. Iets later vergeet ook Kanouté om de Vereniging te voorzien van de bevrijdende 3-0. 

Cercle Brugge laat daarna het gaspedaal even los, en de bezoekers krijgen (eindelijk) wat kansen. Lee ziet een eerste poging nipt naast gaan, en ook een tweede poging van de Zuid-Koreaan belandt niet tussen de netten. Opnieuw is de paal de boosdoener van dienst. STVV komt geleidelijk aan beter in de wedstrijd. 

Ondanks de betere vorm van de Limburgers in de tweede helft blijft een slotoffensief uit. Het is namelijk de thuisploeg met de beste kansen op het einde van de wedstrijd. Decostere en Hazard laten nog na om de 3-0 vast te leggen, maar invaller Vitinho lukt de 3-0 wel. Na een knappe actie knalt de Braziliaan het verlossende doelpunt heerlijk in de benedenhoek. De wedstrijd is gespeeld, en een sterke thuisploeg laat een kansloos STVV achter met nul op zes. 
Scoreverloop:
1-0: Hotic (25')
2-0: Ugbo (31')
3-0: Vitinho (90')


LEES OOK: STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

Cercle Brugge zal nog verrassen in de Pro League dit seizoen.

Meest recent

'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

129
129
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

45
45
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

59
59
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

35
35
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

63
63
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

68
68
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

88
88
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

180
180
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

405
405
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

91
91
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

406
406
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

85
85
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

59
59
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

132
132
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

116
116
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

130
130
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

124
124
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

130
130
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

303
303
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

520
520
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

152
152
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

80
80
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

109
109
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

368
368
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

138
138

Meer sportnieuws