Cercle Brugge heeft geen medelijden met kansloos STVV

door
Cercle Brugge heeft geen medelijden met kansloos STVV

Cercle Brugge en STVV sloten vanavond de zesde speeldag van de Jupiler Pro League af. In een leuke wedstrijd trok de thuisploeg aan het langste eind. Cercle won met 3-0, en rukt zo zachtjes op in het klassement. 


Uitstekend Cercle ziet goede start beloond worden
Cercle Brugge schoot uitstekend uit de startblokken tegen STVV. Na acht minuten knalde Marcelin de thuisploeg al op voorsprong in zijn debuutwedstrijd, maar de VAR keurde het doelpunt af wegens handspel. Het afgekeurde doelpunt zorgde er echter niet voor dat Cercle op zijn lauweren ging rusten, want de Vereniging combineerde er lustig op los. 

Via wat meeval belandde de bal na iets meer dan twintig minuten voor de voeten van Dino Hotic. De Bosniër aarzelde niet en schoof de bal voorbij een kansloze Kenny Steppe. Een verdiende voorsprong voor de sterke thuisploeg. Amper vijf minuten na de openingsgoal was het opnieuw raak voor de manschappen van Paul Clement. Na een fout van Mmaee belandde de bal op de stip, en Ike Ugbo knalde de strafschop zonder problemen voorbij Steppe. 

Bij STVV raakte men maar niet in de wedstrijd, en de Limburgers raakten duidelijk gefrustreerd door het mindere spel. In totaal kregen drie Kanaries een gele kaart onder de neus geschoven in de eerste helft. Werk aan de winkel voor Kevin Muscat. 

STVV probeert, maar Cercle houdt stand
De speech van Kevin Muscat tijdens de rust heeft duidelijk zijn effect gehad voor de bezoekers. Geleidelijk aan komen de Limburgers beter in de wedstrijd, al is het opnieuw de thuisploeg met de eerste kans. Een uitstekende poging van Ugbo strandde op de paal. Iets later vergeet ook Kanouté om de Vereniging te voorzien van de bevrijdende 3-0. 

Cercle Brugge laat daarna het gaspedaal even los, en de bezoekers krijgen (eindelijk) wat kansen. Lee ziet een eerste poging nipt naast gaan, en ook een tweede poging van de Zuid-Koreaan belandt niet tussen de netten. Opnieuw is de paal de boosdoener van dienst. STVV komt geleidelijk aan beter in de wedstrijd. 

Ondanks de betere vorm van de Limburgers in de tweede helft blijft een slotoffensief uit. Het is namelijk de thuisploeg met de beste kansen op het einde van de wedstrijd. Decostere en Hazard laten nog na om de 3-0 vast te leggen, maar invaller Vitinho lukt de 3-0 wel. Na een knappe actie knalt de Braziliaan het verlossende doelpunt heerlijk in de benedenhoek. De wedstrijd is gespeeld, en een sterke thuisploeg laat een kansloos STVV achter met nul op zes. 
Scoreverloop:
1-0: Hotic (25')
2-0: Ugbo (31')
3-0: Vitinho (90')


LEES OOK: Vrancken zalft na relletje met Burgess

Cercle Brugge zal nog verrassen in de Pro League dit seizoen.

Meest recent

Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

1
1
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

15
15
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

22
22
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

25
25
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

54
54
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

51
51
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

135
135
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

52
52
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

311
311
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

215
215
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

591
591
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

136
136
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

342
342
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

64
64
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

386
386
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

540
540
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

678
678
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

147
147
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

265
265
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

409
409
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

355
355

Meer sportnieuws