Zulte Waregem-fans nemen bestuur & Dury op de korrel

315 stemmen
Zulte Waregem-fans nemen bestuur & Dury op de korrel

De terugkeer van de fans naar het Regenboogstadion kon voor Zulte Waregem op geen slechter moment vallen. Vorige week ging Essevee met 0-2 de boot in tegen Charleroi, dit weekend kreeg het een 0-6 pandoering van Club Brugge. De troepen van Francky Dury prijken zo pas op de veertiende plaats in de stand, met een negatief doelpuntensaldo van min zeven. Niet bepaald de start waar voor het seizoen op gehoopt werd, iets wat de fans maar moeilijk kunnen verkroppen. In de thuismatch tegen Waasland-Beveren uitten zij een maand geleden dan ook al een eerste keer hun ongenoegen met enkele niet mis te verstande spandoeken, dit keer ging een deel van de harde kern zelf verhaal halen bij het bestuur.


"Na de wanprestatie gisteren op het veld kwamen we samen en trokken we richting hoofdtribune om verhaal te halen. Een halfuur na de wedstrijd zaten we met een delegatie van SLC & federatie samen met het bestuur, vertegenwoordigd door Eddy Cordier, Carl Ballière, Miguel De Ruyck & Philippe Detaellenaere, aan tafel. Er was een open communicatie van beide kanten waar iedereen zijn mening kon ventileren. Van onze kant werd vooral het gebrek aan kwaliteit en mentaliteit benadrukt en vroegen we hier ook naar oplossingen. Oplossingen die men ons op korte termijn niet kon garanderen", klinkt het op de Facebook-pagina van supportersvereniging South Lane Crew. "Er werd ons duidelijk gemaakt dat de Coronacrisis een serieuze impact heeft op de club. Zo werd een hoog definitief bod op Larin afgeblazen en zijn er andere uitgaande transfers afgesprongen door de crisis."

"Daardoor is er momenteel weinig ruimte voor grote investeringen. Maar er werd van onze kant ook duidelijk gemaakt dat dit geen excuus mag zijn voor de resultaten de afgelopen drie jaar. Een antwoord op wat Essevee 2.0 betekent konden ze ons niet geven. Ook hier maakten we duidelijk dat onze ambities en verwachtingen veel hoger liggen dan De Fauw en Simons die T2 worden. Wat met de coach? Het is duidelijk dat de coach een contract gekregen heeft waar ze zich zelf achteraf vragen bij stellen. Details moesten we niet weten, maar we maakten wel duidelijk dat als ze nog een bepaalde tijd vast hangen aan het contract door omstandigheden, het aan hen is om de coach bij hen te roepen en hem een duidelijk signaal te geven dat het anders moet. Beginnen met spelers op hun posities te zetten en een vechtersmentaliteit op het veld te tonen", gaat de klaagzang vervolgens verder.

"Conclusie: Zijn we veel wijzer geworden? Neen... Naar ons gevoel is het bestuur zelf ook wat de weg kwijt en hebben we ze hopelijk met dit gesprek serieus wakker geschud. Wij vragen dat er van hen uit een duidelijk signaal komt op alle vlakken maar vooral naar spelers en technische staf dat het anders moet. Oplossingen konden ze ons niet geven. Wel werd er ons verzekerd dat er nog versterking komt. Echter laten we het hier niet bij en komt er op onze vraag later deze week een gesprek met enkele spelers en technische staf om het gebrek aan mentaliteit en inzet duidelijk te maken!"

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Denkt u dat Dury het tij nog kan keren bij Zulte Waregem?

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

42
42
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

45
45
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

61
61
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

43
43
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

271
271
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

69
69
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

185
185
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

626
626
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

476
476
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

94
94
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

221
221
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

782
782
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

115
115
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

207
207
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

207
207
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

559
559
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

502
502
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

953
953
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

333
333
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

523
523
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

317
317
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

199
199
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

445
445
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

50
50

Meer sportnieuws