'Club houdt hart vast: interesse Mignolet steeds concreter'

door
'Club houdt hart vast: interesse Mignolet steeds concreter'

Club Brugge haalde zondagmiddag vernietigend uit op het veld van Zulte Waregem en won uiteindelijk met zware 0-6-cijfers. Een pak doelpunten erbij dus, bovendien hield Simon Mignolet opnieuw zijn netten schoon. Niet dat hij veel werk had op te knappen, maar wanneer nodig stond hij er wel.


Sinds hij de bank van Anfield verruilde voor een basisplaats op Jan Breydel, haalt de Rode Duivel dan ook een bijzonder hoog niveau. Maar die prestaties blijven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Vorige week verschenen al geruchten over vermeende interesse van het Franse Stade Rennes en die berichten worden nu bevestigd door La Dernière Heure, waar men stelt dat Club zich toch zorgen moet maken.

De nummer 3 van vorig seizoen in de Ligue 1, en dus deelnemer aan de Champions League, dreigt zijn huidige doelman Edouard Mendy immers kwijt te spelen aan Chelsea FC. Na de belabberde prestatie van Kepa Arrizabalaga tegen Liverpool, willen de Blues volgens The Daily Star ook weldra toeslaan bij de Senegalese international. En dan zou Rennes wel eens snel concreet kunnen worden voor Mignolet.

Ook analist Alexandre Teklak laat bij LDH verstaan dat hij weet heeft van de interesse vanuit het Roazhon Park. Hij stelt dat Club een flinke stap achteruit zou zetten als Mignolet vertrekt en dat men er alles aan moet doen om de doelman te behouden. Langs de andere kant ziet Teklak niet bepaald een meerwaarde in een verhuis naar Rennes voor de doelman. Al zou hij de interesse wel kunnen gebruiken om zijn contract in Brugge te laten opwaarderen.

LEES OOK: Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Denkt u dat Mignolet ooit nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

11
11
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

71
71
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

308
308
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

535
535
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

373
373
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

232
232
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

126
126
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

211
211
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

410
410
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

260
260
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

224
224
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

328
328
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

659
659
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

200
200
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

347
347
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2097
2097
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

251
251
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

648
648
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

185
185
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

328
328
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

386
386
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87

Meer sportnieuws