'Club houdt hart vast: interesse Mignolet steeds concreter'

door
'Club houdt hart vast: interesse Mignolet steeds concreter'

Club Brugge haalde zondagmiddag vernietigend uit op het veld van Zulte Waregem en won uiteindelijk met zware 0-6-cijfers. Een pak doelpunten erbij dus, bovendien hield Simon Mignolet opnieuw zijn netten schoon. Niet dat hij veel werk had op te knappen, maar wanneer nodig stond hij er wel.


Sinds hij de bank van Anfield verruilde voor een basisplaats op Jan Breydel, haalt de Rode Duivel dan ook een bijzonder hoog niveau. Maar die prestaties blijven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Vorige week verschenen al geruchten over vermeende interesse van het Franse Stade Rennes en die berichten worden nu bevestigd door La Dernière Heure, waar men stelt dat Club zich toch zorgen moet maken.

De nummer 3 van vorig seizoen in de Ligue 1, en dus deelnemer aan de Champions League, dreigt zijn huidige doelman Edouard Mendy immers kwijt te spelen aan Chelsea FC. Na de belabberde prestatie van Kepa Arrizabalaga tegen Liverpool, willen de Blues volgens The Daily Star ook weldra toeslaan bij de Senegalese international. En dan zou Rennes wel eens snel concreet kunnen worden voor Mignolet.

Ook analist Alexandre Teklak laat bij LDH verstaan dat hij weet heeft van de interesse vanuit het Roazhon Park. Hij stelt dat Club een flinke stap achteruit zou zetten als Mignolet vertrekt en dat men er alles aan moet doen om de doelman te behouden. Langs de andere kant ziet Teklak niet bepaald een meerwaarde in een verhuis naar Rennes voor de doelman. Al zou hij de interesse wel kunnen gebruiken om zijn contract in Brugge te laten opwaarderen.

LEES OOK: 'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Denkt u dat Mignolet ooit nog voor een andere club zal spelen?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

87
87
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

70
70
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

26
26
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

344
344
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

402
402
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

132
132
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

270
270
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

86
86
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

573
573
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

121
121
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

128
128
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

371
371
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

426
426
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

150
150
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

565
565
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

643
643
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

215
215
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

529
529
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

81
81
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

918
918
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

751
751
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws