Engelse media nu al wild van 'excellente' Castagne

415 stemmen
Engelse media nu al wild van 'excellente' Castagne

Na enkele seizoenen meer dan behoorlijk te hebben gepresteerd bij Atalanta, besloot Timothy Castagne zich deze zomer aan een nieuw avontuur te wagen. De vleugelback trok immers voor de nodige miljoenen naar Leicester City. En dat blijkt een goede keuze tot dusver, zijn start in de Premier League is alvast indrukwekkend.


In zijn debuutwedstrijd was Castagne meteen goed voor een belangrijk doelpunt, zondag tegen Burnley bevestigde hij met een assist en door een own-goal af te dwingen. Bovendien liet hij ook verdedigend amper steken vallen. De Engelse media zijn dan ook bijzonder lovend over de Rode Duivel. "Hij speelde opnieuw excellent. Trok weer meedogenloos mee naar voren en zette achterin geen stap verkeerd. Hij doet het momenteel fantastisch als vervanger van de geblesseerde Ricardo Pereira", schrijft men bij 90 Mins.

Bij Leicester Mercury scoorde Castagne zelfs een straffe 9 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Hij presteerde even goed als in zijn debuutmatch en deed zelfs nog beter. Speelde een vitale rol in de eerste twee goals dankzij zijn onuitputtelijke energie op rechts, terwijl hij met een dummy de ruimte creëerde voor de vierde treffer van Praet. Maar ook verdedigend was hij weer sterk", klinkt het. Bij Sky Sports werd hij beoordeeld met een topscore van 8 op 10, evenveel als 'Man of the Match' Harvey Barnes. "Coach Brendan Rodgers zal erg tevreden zijn met de prestaties van zijn zomeraanwinst", besluit men bij The 4th Official.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Wie zou u momenteel in de basis zetten bij de Duivels?

Meest recent

'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

2
2
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

41
41
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

84
84
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

49
49
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

19
19
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

180
180
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

110
110
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

45
45
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

35
35
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

72
72
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

272
272
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

222
222
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

106
106
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

679
679
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

687
687
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

407
407
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

177
177
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

109
109
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

633
633
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92

Meer sportnieuws