'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

door
'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

RSC Anderlecht is na de interland-break helemaal onder stoom geraakt en legde zaterdagavond ook probleemloos Waasland-Beveren over de knie. De 18-jarige Jérémy Doku was andermaal de grote uitblinker bij Paars-Wit. Met één goal en twee assists leidde het goudhaantje zijn ploeg naar een 2-4-overwinning.


Doku is dan ook bezig aan een uitstekende start van het seizoen en begint zijn onmiskenbare talent nu ook te koppelen aan de nodige efficiëntie. Maar die straffe prestaties hebben ook één nadeel. De mercato is immers nog twee weken geopend en zoals geweten hebben een aantal Europese topclubs hun vizier al op de piepjonge Rode Duivel gericht. Anderlecht wil zijn smaakmaker uiteraard behouden. Maar volgens La Dernière Heure zou een monsterbod de recordkampioen toch serieus kunnen doen twijfelen.

Volgens de Waalse krant is het niet onrealistisch dat er straks een aanbieding van zo'n 30 miljoen euro op tafel komt. Dat zou de schuldenberg van de club plots met 30% kunnen doen afnemen, iets waar men binnen de club op zijn minst serieus over zou nadenken. Voorlopig zijn er wel nog geen concrete signalen dat Doku deze mercato nog vertrekt. Hij voelt zich zelf goed bij Paars-Wit en wil de club door de grote poort verlaten, liefst met een titel of Gouden Schoen op zak. Bovendien legde nog geen enkele ploeg een concreet bod neer.

Toch kan het in de voetbalwereld snel gaan en met zijn goede prestaties doet Doku de interesse week na week toenemen. Volgens LDH telt coach Vincent Kompany dan ook af tot het einde van de mercato op 5 oktober. Hij wil er uiteraard alles aan doen om zijn sterkhouder zo lang mogelijk in Brussel te houden.

LEES OOK: Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

Denkt u dat Doku nu al klaar is voor een stap hogerop?

Meest recent

Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

6
6
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

19
19
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

59
59
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

46
46
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

107
107
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

78
78
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

48
48
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

207
207
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

54
54
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

74
74
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

481
481
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

173
173
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

98
98
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

468
468
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

705
705
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

51
51
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

69
69
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

61
61
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

537
537
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

254
254
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

177
177
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

563
563
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

319
319

Meer sportnieuws