'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

door
'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

RSC Anderlecht is na de interland-break helemaal onder stoom geraakt en legde zaterdagavond ook probleemloos Waasland-Beveren over de knie. De 18-jarige Jérémy Doku was andermaal de grote uitblinker bij Paars-Wit. Met één goal en twee assists leidde het goudhaantje zijn ploeg naar een 2-4-overwinning.


Doku is dan ook bezig aan een uitstekende start van het seizoen en begint zijn onmiskenbare talent nu ook te koppelen aan de nodige efficiëntie. Maar die straffe prestaties hebben ook één nadeel. De mercato is immers nog twee weken geopend en zoals geweten hebben een aantal Europese topclubs hun vizier al op de piepjonge Rode Duivel gericht. Anderlecht wil zijn smaakmaker uiteraard behouden. Maar volgens La Dernière Heure zou een monsterbod de recordkampioen toch serieus kunnen doen twijfelen.

Volgens de Waalse krant is het niet onrealistisch dat er straks een aanbieding van zo'n 30 miljoen euro op tafel komt. Dat zou de schuldenberg van de club plots met 30% kunnen doen afnemen, iets waar men binnen de club op zijn minst serieus over zou nadenken. Voorlopig zijn er wel nog geen concrete signalen dat Doku deze mercato nog vertrekt. Hij voelt zich zelf goed bij Paars-Wit en wil de club door de grote poort verlaten, liefst met een titel of Gouden Schoen op zak. Bovendien legde nog geen enkele ploeg een concreet bod neer.

Toch kan het in de voetbalwereld snel gaan en met zijn goede prestaties doet Doku de interesse week na week toenemen. Volgens LDH telt coach Vincent Kompany dan ook af tot het einde van de mercato op 5 oktober. Hij wil er uiteraard alles aan doen om zijn sterkhouder zo lang mogelijk in Brussel te houden.

LEES OOK: België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Denkt u dat Doku nu al klaar is voor een stap hogerop?

Meest recent

Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

85
85
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

104
104
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

151
151
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

110
110
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

79
79
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

45
45
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

346
346
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

82
82
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

546
546
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

275
275
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

107
107
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

122
122
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

419
419
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

334
334
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws