'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

2094 stemmen
'Anderlecht vreest voor monsterbod op Doku'

RSC Anderlecht is na de interland-break helemaal onder stoom geraakt en legde zaterdagavond ook probleemloos Waasland-Beveren over de knie. De 18-jarige Jérémy Doku was andermaal de grote uitblinker bij Paars-Wit. Met één goal en twee assists leidde het goudhaantje zijn ploeg naar een 2-4-overwinning.


Doku is dan ook bezig aan een uitstekende start van het seizoen en begint zijn onmiskenbare talent nu ook te koppelen aan de nodige efficiëntie. Maar die straffe prestaties hebben ook één nadeel. De mercato is immers nog twee weken geopend en zoals geweten hebben een aantal Europese topclubs hun vizier al op de piepjonge Rode Duivel gericht. Anderlecht wil zijn smaakmaker uiteraard behouden. Maar volgens La Dernière Heure zou een monsterbod de recordkampioen toch serieus kunnen doen twijfelen.

Volgens de Waalse krant is het niet onrealistisch dat er straks een aanbieding van zo'n 30 miljoen euro op tafel komt. Dat zou de schuldenberg van de club plots met 30% kunnen doen afnemen, iets waar men binnen de club op zijn minst serieus over zou nadenken. Voorlopig zijn er wel nog geen concrete signalen dat Doku deze mercato nog vertrekt. Hij voelt zich zelf goed bij Paars-Wit en wil de club door de grote poort verlaten, liefst met een titel of Gouden Schoen op zak. Bovendien legde nog geen enkele ploeg een concreet bod neer.

Toch kan het in de voetbalwereld snel gaan en met zijn goede prestaties doet Doku de interesse week na week toenemen. Volgens LDH telt coach Vincent Kompany dan ook af tot het einde van de mercato op 5 oktober. Hij wil er uiteraard alles aan doen om zijn sterkhouder zo lang mogelijk in Brussel te houden.

LEES OOK: Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Denkt u dat Doku nu al klaar is voor een stap hogerop?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

31
31
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

23
23
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

19
19
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

54
54
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

21
21
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

183
183
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

57
57
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

47
47
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

229
229
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

227
227
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

158
158
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

352
352
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

461
461
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

56
56
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

46
46
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

95
95
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

100
100
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

73
73
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

44
44
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

249
249
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

185
185
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

300
300
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

255
255
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

378
378
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

507
507
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

230
230

Meer sportnieuws