'Kortrijk laat Moffi vertrekken voor absolute recordsom'

door
'Kortrijk laat Moffi vertrekken voor absolute recordsom'

In januari streek Terem Moffi als een volslagen onbekende neer bij KV Kortrijk, maar de jonge spits had weinig tijd nodig om naam te maken in de Jupiler Pro League. Zijn teller staat tot dusver op vijf goals in elf matchen en daarmee heeft de 21-jarige deze zomer al heel wat interesse gelokt. Anderlecht werd even genoemd, maar vooral vanuit de Ligue 1 lonkten heel wat teams.


En nu komt er opnieuw een Franse ploeg aankloppen in het Guldensporenstadion, want L'Equipe meldt dat Lorient zijn interesse in Moffi hernieuwd heeft. De promovendus heeft met een drie op negen niet de start genomen waar het op gehoopt had en wil daarom nog een spits erbij halen. Daarbij zijn ze opnieuw uitgekomen bij Moffi. Mogelijk wordt de vraagprijs van Kortrijk wel een struikelblok, want de Kerels zouden meer dan 5 miljoen euro eisen.

UPDATE 20/09
KVK volhardde een hele zomer lang aan een miljoenenbedrag voor Moffi en die tactiek werpt uiteindelijk zijn vruchten af. Volgens diverse media is er immers een akkoord gevonden met Lorient. De Fransen zouden volgens Het Laatste Nieuws liefst 8 miljoen euro neerleggen voor de aanvaller. Een absoluut recordbedrag voor de Kortrijkzanen. Daarnaast zouden er nog allerlei bonussen bovenop komen én een aandeel van liefst 20% op de mogelijke doorverkoopsom.

De Kerels plukten hem afgelopen winter voor een beperkt bedrag weg uit Litouwen en doen financieel dus een geweldige zaak. Het sportieve verlies is weliswaar aanzienlijk, maar met de opbrengsten moet de club in staat zijn een geschikte vervanger te vinden. De wedstrijd van zondagavond tegen Standard laat Moffi uiteraard aan zich voorbij gaan.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

8 miljoen voor Moffi is een correcte som ...

Meest recent

'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

29
29
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

29
29
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

185
185
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

88
88
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

76
76
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

96
96
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

136
136
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

161
161
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

59
59
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

202
202
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

75
75
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

88
88
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

476
476
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

422
422
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

870
870
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

311
311
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

464
464
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

284
284
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1076
1076
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

358
358
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

405
405
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

680
680

Meer sportnieuws