Lamkel Zé opnieuw naast selectie, ook zomeraanwinst ontbreekt

door
Lamkel Zé opnieuw naast selectie, ook zomeraanwinst ontbreekt

Terwijl de koppen van zijn collega's in Gent en Genk al sneuvelden, zit Ivan Leko nog steeds stevig in het zadel bij Antwerp. Nochtans begon de Great Old met een 7 op 15 evenmin denderend aan het seizoen. Zondag moet er in eigen huis dan ook worden gewonnen van Eupen.


In aanloop naar die partij kreeg het stamnummer één alvast goed nieuws, want de tribunes van de Bosuil werden goedgekeurd om weer publiek te ontvangen. Een opsteker voor Leko, die op zijn persbabbel aangaf te rekenen op de steun van de fans. Én allicht toch ook weer op Didier Lamkel Zé. Het woelwater maakte het vorige week nog maar eens te bont in Antwerpen, maar trainde deze week toch terug mee met de A-kern.

UPDATE 20/09
Lamkel Zé mocht dus weer aansluiten op training, maar een wedstrijdselectie blijkt er dan toch nog niet in te zitten. Zondagmiddag maakte Leko zijn definitieve spelerslijst bekend en daarop ontbrak de naam de wispelturige Kameroener. Opvallend: ook zijn landgenoot Frank Boya is niet van de partij. De middenvelder werd in het tussenseizoen nochtans met de nodige verwachtingen van Moeskroen overgenomen, maar kon zijn stempel voorlopig niet drukken. Jonkies Bruny Nsimba en Bryan Agbor staan dan weer wel op de lijst.

LEES OOK: Paul Gheysens aan zet: verkoop Antwerp in 2026?

Denkt u dat Lamkel Zé voor het einde van de mercato vertrekt?

Meest recent

Genk-fan Brecel zet sportwereld op scherp met straffe droom

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

0
0
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

63
63
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

116
116
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

25
25
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

201
201
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

99
99
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

211
211
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

271
271
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

314
314
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

145
145
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

73
73
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

270
270
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

98
98
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

517
517
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

176
176
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

210
210
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

131
131
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

129
129
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

132
132
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

105
105
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

371
371
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

597
597

Meer sportnieuws