TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe spits, Real stuurt dure naam weg'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe spits, Real stuurt dure naam weg'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge staat naar verluidt dicht bij de komst van een nieuwe aanvaller. De landskampioen zou immers zijn oog laten vallen hebben op een spits uit de Ligue 1. Midi Libre schrijft dat Blauw-Zwart bij Nîmes Olympique een bod neergelegd heeft voor Kévin Denkey, een 19-jarige Togolese spits. De jongeling heeft nog één jaar contract en Nîmes zou daardoor vrede nemen met een transfersom van 2 miljoen euro. Ook Schalke 04 wordt genoemd, maar Club zou veel concreter zijn.

RSC Anderlecht werd door verschillende Afrikaanse bronnen gelinkt aan de komst van Jonathan Bwanga. Deze 19-jarige verdediger uit Congo speelt momenteel in eigen land voor FC Renaissance du Congo, waar hij vergeleken wordt met wereldkampioen Raphael Varane. Bij RSCA ontkent men echter dat de speler op de radar staat, het gerucht lijkt dus uit de lucht gegrepen.

De kans dat Wesley Hoedt terugkeert in de Jupiler Pro League wordt steeds kleiner. Volgens The Athletic heeft de Nederlander naast twee aanbiedingen vanuit België (Club Brugge en Antwerp?), ook eentje uit de Serie A beet. En bij Corriere dello Sport beweert men dat de verdediger graag wil terugkeren naar Italië.

Cercle Brugge liet onlangs Aboubakary Kanté vertrekken naar de Spaanse tweedeklasser Fuenlabrada en volgens het medium Canarias7 wist het maar liefst 900.000 euro te incasseren. Dat is lang geen slechte prijs voor een speler die compleet overbodig was in het Jan Breydelstadion en er zich nooit door kon zetten.

BUITENLAND
Tottenham heeft zaterdag twee toptransfers afgerond. De Spurs hebben dubbele versterking gevonden bij Real Madrid. Sergio Reguilón wordt de nieuwe linksback van Tottenham en zal het nummer 3 dragen. De Spanjaard tekende voor vijf seizoenen. Even later maakte de club van Toby Alderweireld ook de komst van Gareth Bale bekend. De Welshman wordt zoals verwacht gehuurd van de Koninklijke.

Manchester United wil in het slot van de mercato nog een extra linksback aantrekken. Daarvoor heeft United volgens transferexpert Fabrizio Romano de onderhandelingen met FC Porto inmiddels geopend. Inzet zijn de diensten van Alex Telles. De linksachter moet op Old Trafford de concurrentie aangaan met Engelsman Luke Shaw. Er zou sprake zijn van een persoonlijk akkoord, op clubniveau kwam er nog geen witte rook.

SS Lazio zoekt zoals geweten een verdediger en de club van Jordan Lukaku en Silvio Proto denkt daarvoor aan enkele bekende namen uit het Belgische voetbal. Men heeft naast Sebastiaan Bornauw ook Jason Denayer (Olympique Lyon) en Jhon Lucumi (KRC Genk) op de radar staan. Denayer geniet ook belangstelling van Napoli, Lucumi mag Genk voorlopig nog niet verlaten.

Coach Zinédine Zidane beseft bij Real Madrid dat de aanval té afhankelijk is van Karim Benzema, en daarom wil hij volgens AS een kwalitatieve back-up halen voor zijn aanvalsleider. De Spaanse krant weet dat Zidane alvast een onderhoud heeft gehad met Luka Jovic, waarin hij de spits aanraadde om Madrid op huurbasis te verlaten indien hij dit seizoen voldoende aan spelen wil toekomen.

Taiwo Awoniyi keert dan toch niet terug naar de Jupiler Pro League. De spits werd zaterdag immers voorgesteld bij Union Berlin, dat hem voor de rest van het seizoen huurt van Liverpool. De Nigeriaan is zo aan zijn derde Duitse club toe. In het seizoen 2015/16 speelde hij al voor FSV Frankfurt, terwijl hij vorig seizoen verhuurd werd aan Mainz. Daar kwam Awoniyi echter niet al te vaak aan spelen toe.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Vindt u dat Club absoluut nood heeft aan een nieuwe spits?

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

6
6
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

7
7
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

100
100
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

197
197
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

484
484
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

47
47
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

92
92
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

94
94
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

536
536
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

314
314
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

361
361
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

149
149
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

399
399
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

257
257
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1109
1109
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

279
279
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

99
99
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

193
193
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws